Jak se zbavit nostalgie k ex!?

76
22.5.16 11:25

Jak se zbavit nostalgie k ex!?

:)

Příspěvek upraven 15.08.16 v 16:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3031
22.5.16 11:37

No raději si připomeň jak ti ublížil a potrápil a ono to přejde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1947
22.5.16 11:38

@Anibuod :hug:
na tom není nic k odsouzení, je to úplně normální reakce. Teda doufám, protože jsem to taky zažila. Pomohl jen čas - x-té setkání už bylo v pohodě.
Jak dlouho jste od sebe? a včera jste se od rozchodu potkali poprvé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2200
22.5.16 11:39

@Anibuod to je těžký, nefunguje to tak, že bys ho mohla vymazat, tak jako on vymazal tebe :nevim: Já jsem měla taky takový „osudový“ vztah, teď už jsem šťastná a mám malé miminko s úžasným chlapem, ale ex bych vídat nedokázala, díky bohu, že není až zase tak příležitost, vím, že bych to taky nenesla dobře. Já bych se snad na tvém místě takovým příležitostem, jako byla tahle, tj. že je pravděpodobnost setkání, vyhýbala, a když pojedeš za příbuznými jenom na návštěvu, tak to snad hrozit nebude, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
22.5.16 11:40

3 roky už jsou celkem dost, abys z toho byla venku. Jestli to bylo poprvé, co jsi ho od té doby viděla, tak se asi není čemu divit, že tě to přepadlo. Navíc člověk má tendenci si toho druhého idealizovat, rýpe se v co by kdyby a život mu utíká. Zakladatelko, vykašli se na to, užívej života a partnera a ex neřeš. Předpokládám, že pokud byste se potkávali častěji, tak by se ti vybavily i ty věci, které ti na něm vadily a růžové brýle spadly. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
22.5.16 11:43

Příspěvek upraven 15.08.16 v 16:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
22.5.16 11:47
@Anibuod píše:
@Dája999 tři roky teď v létě to bude co jsme od sebe, a měla jsem i jeden roční vztah mezi ex a aktuálním, no před dvouma rokama jsem byla na stejné akci, ale nachvíli takže nebyla šance se potkat, vloni zezadu potom co kolem mě prošel a letos jsem ho měla dost na očích ale nezaregistroval mě, s jeho sestrou jsme se pozdravily a jeho rodiče jsem potkala při odchodu z akce…

A nejdeš na tu akci tak trochu s tím, že víš, že ho asi potkáš a podvědomě se na to těšíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
22.5.16 11:54

No, já měla něco podobného, s chlapem skoro 4 roky, choval se k mně dost škaredě, ikdyž jsem si to uvědomila až měsíce po rozchodu, protože jsem měla růžové brýle. A já blbá jsem přemýšlela, že se k němu vrátím, protože on chtěl. Ale ujela jsem do vedlejší země a začala nový život… pomohlo mi ho nevidět a neviděla jsem ho už 2 roky, ale nevím, jak bych se chovala, nebo cítila, dkybych ho viděla znovu. Takže tvoje chování a pocity jsou úplně normální, 4 roky jsou dlouhá doba :hug: není zaručený návod, ani postup, jak se z toho dostat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1947
22.5.16 12:05

@Anibuod no, tři roky je dost dlouho.
Pokud to není nějaká tradiční rodinná akce, kam „musíš“ třeba kvůli ostatním členům rodiny, asi by bylo lepší se neúčastnit..do doby, než to přejde.
Poznáš to snadno - neproběhne ti hlavou „bude tam/nebude tam“, protože už ti to bude jedno.
Pokud jsem pochopila správně, jinde a jinak se nepotkáte. Jak píšou holky přede mnou - dobrá varianta je už se nevidět, nebo naopak vidět dost často na to, aby člověk na toho úžasňáka kouknul střízlivým pohledem.
Víkend končí, přijedeš domů a vrátíš se zase do svého života… píšeš, že máš fajn partnera, tak si užívej pohodový vztah :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
22.5.16 12:31

@Anibuod (byla) jsem v docela podobné situaci. S ex jsem si taky užila svoje, ale byla to taková ta mega osudová láska jak z ruskýho románu. Nejsem s ním pět let, a dodnes mám hodně podobný pocity jako ty. Nechtěla bych s ním bejt ani za prase, ale vzpomenu si, zabolí to, nostalgie. Myslim, že to nepřejde, nehledě na to jak báječnej je novej vztah. Vždycky když jdu někam, kde vím že bude, psychicky se na to připravuju, vypadám co nejlíp umím, a moc se s ním do rozhovorů nepouštím :lol: Beru to tak, že už to je napořád (nebo na dlouho) a umim s tim žít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.16 13:36
@Anibuod píše:
Ahoj holky a kluci :-) vím, že budu znít jako nějaká blbka, ale já to potřebuju ze sebe dostat. Včera jsem byla na jedné městské slavnosti, kde žije celá rodina z tátovi strany a žije tam i můj ex, se kterým jsem byla 4 roky, navíc to byl můj první a já jeho…Na slavnosti jsem jela se svým přítelem, se kterým jsem rok a půl, rok spolu bydlíme a je to ten nejlepší vztah co jsem kdy měla, myslím si že je to ten pravý :-), ale při pohledu na mého ex a jeho aktuální přítelkyni na mě dopadla neuvěřitelná nostalgie, říkala jsem si tohle dělal se mnou, ona spí ve stejné posteli jako já apod…a najednou jsem si řikala jak bych ho chtěla obejmout apod i když mě hodně potrápil i ublížil…chtěla jsem ho jít pozdravit, ale nechtěla jsem kvůli přítelovi…v noci se mi dokonce o něm zdálo, že tu holku začal se mnou podvádět…navíc ta holka je přesně to co se mu na mě nelíbilo, pila pivo, byla tichá a navíc stejných proporcí jako já jen s menšíma vnadama a to jsem od rozchodu (3 roky) přibrala 20 kg…poraďte jak se zbavit myšlenek na něj, abych mohla jezdit v klidu za příbuznýma??dokázat ho vymazat z paměti jako nejspíš on mě???prosím neodsuzujte mě, ale jsem dcl zoufalá…

Soudit tě nebudu, ale nechápu proč máte vy holky s „Pištou Hufnáglem komplexem“ potřebu podvědomě vyhledávat své Ex, srovnávat se s jejich aktuálními přítelkyněmi, pozdravovat se atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8021
22.5.16 13:42

@Anibuod Napisu uprimne, jak bych to brala ja, dle tveho uvodniho prispevku.

• bylo by mi to trapne vzhledem k tomu, ze tam mel partnerku, nic neni trapnejsi nez opruzujici ex, o kterou nikdo nema zajem, trochu soudnosti a sebeucty
  • stydela bych se ukazat s dvaceti kily navic
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2200
22.5.16 13:58

@vonajebohyne tys to rozsekala :D No ale v podstatě máš pravdu, no 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
22.5.16 14:08

@Mrazivý dech já si myslím, že zakladatelka nevěděla, že tam její ex bude :nevim:

Můj ex teda měl někdy kecy na můj zadek - on měl teda při výšce 180 cm asi 63 kilo, což já vážila taky (při výšce 173 cm :D), vypadal jak kostlivec, ale nikdy jsem mu to neřekla, ale on mi řekl, že se mi zvětšil zadek :D oproti němu má každá velký zadek :D jemu šly záda rovnou do stehen :D když jsme se pak rok po rozchodu potkali, tak mi řekl, že vypadám dobře, jestli jsem zhubla - ne, vůbec, jen mě teď vidíš v jiném světle :palec: takže zakladatelko, teď svého ex vidíš v dobrém světle, ale ve skutečnosti ti ubližoval a to mu nedopářeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8021
22.5.16 14:13
@Martinik píše:
@vonajebohyne tys to rozsekala :D No ale v podstatě máš pravdu, no 8)

Ex je lepsi nechat spat, maximalne si o nem nechat obcas zdat :mrgreen:.
Kdyby byl tak skvely, urcite neni ex…ani on nebo ona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama