Jak se zbavit opakované bakteriální infekce v pochvě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 27.04.18 13:23
Jak se zbavit opakovane bakteriální infekce v pochve?

Ahoj holky nemáte nějaké rady nato jak se zbavit této infekce? Mám asi hodne poškozenou mikrofloru proto beru každý den probiotika a měla jsem gynimum vaginální probiotika. Po každým sexu se mi to podrazdi a rozjede :think: a mám uděláno vakcínu na streptokoka, kleibsebelu a enterokoka.
Nějaké rady?

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 27.04.18 13:28

Vyléčit partnera?

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 27.04.18 13:33

Partner se vždy léčí zároveň se mnou, tou smou masti a kdyz je 2 měsíce v zahnici, tak se léčí hned jak přijede alespoň 5 dnů a až poté přichází v úvahu sex

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 27.04.18 13:34

Napadají mě i urelplazmata jelikož mě ro páli i při docuravani.. jenže když jsem začala brát určoval akut tak bez výsledku. Pořad to pálilo stejně takže zato muzou nějaký brebery

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 27.04.18 13:35

Lacrofeel, bílý jogurt, česnek do pochvy a kokosový olej místo lubrikantu nebo namazat.

Já teda cesnek nezkousela, ale ostatní docela funguje.

Anonymní  27.04.18 13:38

Zkusila bych antibiotika, následně antimykotika do pochvy (pro jistotu) a hned potom Flor femina do pochvy od Dr. Max. Vše bych brala delší dobu, než se doporučuje, když se Vám to takto vrací. Dávat si pozor na jídelníček. Doporučuji kvašené zelí a zakysané mléčné výrobky, ale hlavně to zelí, kvašenou zeleninu apod. tepelně neopracovanou. Žádné sladkosti, uzeniny, alkohol, kouření a zkusit vyloučit stres, pokud máte. Důležitý je i sport pro imunitu (protože opakované infekce jsou záležitostí snížené části imunitního systému).

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 27.04.18 13:45
@Andyjej píše:
Partner se vždy léčí zároveň se mnou, tou smou masti a kdyz je 2 měsíce v zahnici, tak se léčí hned jak přijede alespoň 5 dnů a až poté přichází v úvahu sex

:palec: tak to jo… Já trpěla na kvasinky jeden čas, změnila jsem stravu, vyměnila všechnu kalhotky za bavlněné a vyvařila jsem ručníky a povlečení, což nevím, jestli k něčemu bylo, ale byla jsem už fakt naštvaná :D
Zkoušeli jste někdy, jestli se to stane i když sexujete s kondomem?

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 27.04.18 14:04

Holky česnek vyzkousim o tom mi říkala taky mamka ale bála jsem to zkusit aby mě to nepodrazdilo :/ flor feminu vyzkousim jinak si myslím ze probiotika do pochvy je vše na jedno brdo, tak je asi jedno jaké jsi koupím nebo ne?

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 27.04.18 14:05

@radkka zkoušeli a přišlo mě to ještě horší  :,(

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9856 příspěvků 27.04.18 14:07

@Andyjej Tak základ: vyměnit prádlo, žádná tanga, ale starý dobrý bavlněný spoďáry.
Za druhé: přestat nosit silonky, upnuté kalhoty z umělotiny - bavlna, džínovina, len apod.
Za třetí: Zvážit změnu jídelníčku, to tu píšou děvčata výše. Probiotika jsou základ, ale třeba vynechání cukrů atd. může taky pomoct.
Za čtvrté: Probiotika do pochvy, to taky neuškodí. Pokud nezabraly jedny, zkus jiné.

Jinak pokud toto nepomůže, tak si objednej nějaké vyšetření v nemocnici na gyndě. Kamarádka toto měla, a popisovala mi, že jí po letech pokusů zjistili, že má nějak „zvrásněný“ čípek, takže se jí v tom „drží“ nebo „chytají“ kdejaké breberky (neptej se mě na odbornější výklad, nevím) - tak šla na konizaci, kde jí ho „uhladili“, a ulevilo se jí.

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 27.04.18 14:17

@ Slečna Ferka pravidlo 1 a 2 dodržují už nějakou dobu a nic :(
Už jsem z toho tak zblbla ze jsem se dneska objednala na urologii aby mi vysetrili ureoplazmata a podobně další breberky ze steru. U nás mají přímo urogynekologii tak snad mi tam daji nějaký dobry rady :nevim:

sediza
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 27.04.18 14:28

@Andyjej Já bych neřekla, že probiotika jsou na jedno brdo. Mně právě pomohla jen ta Flor femina…

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 27.04.18 16:35

@sediza vyzkousim, dekuju moc za rady :kytka: :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama