Jak se zbavit pocitu, že mě podvádí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 10:54
Jak se zbavit pocitu, že mě podvádí

Ahoj, mám vztah, máme se rádi, chová se ke mě skvěle, je pozorný, milý, kontaktní, dotýká se mě, mazlí mě, sex funguje skvěle, jiskří to mezi námi, rozumíme si, máme si stále o čem povídat, máme společná témata, vše funguje jak má. Akorát já z předchozích zkušeností jsem nedůvěřivá a pořád trpím představou, že má ještě někoho jiného a to z několika důvodů…nebydlíme spolu, zatím z logických důvodů nechceme, někdy se několik hodin neozve a já z toho hned vyvozuju, že někoho má, že je s někým jiným. Většinou to vždycky pramení z toho že se nějak neozve. Řešila jsem to s ním opakovaně, už je z toho unavený, nebaví ho mě ujišťovat, že nikoho nemá stále dokola když jednou mi to prý nestačí, ale konec nechce, být se mnou chce. Díky tomu, že to poměrně často řeším, bývá ve zprávách chladnější a o to méně píše a je to pak ten začarovaný kruh. Když se ale vidíme je to pořád skvělé. Vím, že tady nikdo nemá křišťálovou kouli a nikdo mi asi tady neřekne, jestli někoho má, ale myslíte, že chlap, který se ke mě chová skvěle jak jsem v úvodu popisovala někoho měl a zároveň se mnou nechtěl skončit, když mu docela často pořád předhazuju dokola to samé, jestli ještě má někoho jiného? Nevím jestli nejsem už paranoidní nebo je to nějaká moje intuice. Zas si říkám, kdyby někoho měl, proč by to se mnou neskončil když mu dělám ty „scény“, měl by to zapotřebí? Moc se za to stydím, proto vkládám anonymně. Co s tím dělat? A chtěla bych znát váš názor co si o tom myslíte. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4128 příspěvků 05.04.19 10:59

Důkaz nemáš, ale jsi na nejlepší cestě si současný vztah úplně zničit, protože ten chlap musí mít svatou trpělivost. Pokud ses ještě nesrovnala s ukončením předchozího vztahu, možná jsi neměla začínat další.

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 05.04.19 11:00

No upřímně, být na místě tvého přítele, žárlivým a vztahovačným holkám se zdaleka vyhnu. Takže ano, být jím, radši bych si hledala jinou holku, a tobě doporučuji hledat si psychologa.

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 05.04.19 11:01

Podle mě zatím nikoho nemá, ale jestli budeš pokračovat v pruzení, že se několik hodin (!!!) neozve, tak si brzy někoho najde a zdrhne ti. Je buzerován i tak, tak proč by si někoho nenašel, ať máš aspoň konečně důvod :roll: Nech ho žít :zed:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 05.04.19 11:04

Co dělat? Neptat se ho v jednom kuse jestli tě podvádí, to ho fakt otravi a nedivím se že je pak chladný. V žádném vztahu nemáš 100% jistotu věrnosti, ale o tom je pak ta důvěra, když mu nevěříš tak s ním nechod. Když ho budeš pořád podezirat tak ho to jednou fakt bavit přestane a někoho si najde, aby měl klid…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 11:07

Co si o tom myslím? Že když mu to budeš furt predhazovat tak si jednou někoho najde. Taky sem taková byla, furt sem si myslela že mě podvádí a mluvila jsem o tom. Jednou po mě vyštekl že pokud to budu furt říkat jednou to fakt udělá :nevim: přestala jsem a začala věřit, nic jiného ti stejně nezbyde jinak se budeš furt užírat a jeho to taky přestane bavit.

ShadowDancer
Kecalka 318 příspěvků 05.04.19 11:08

Taky si myslím, že si měla do vztahu jít s čistým a vyrovnaným přístupem a ne že si budeš svoje “démony” z minulých vztahů tahat i sem. Tohle je jinej vztah, jinech chlap. Buď bych ty myšlenky hodně rychle pustila nebo on brzy pustí tebe. Tu trpělivost nebude mít věčně.

Nezlob se, žejsem to napsala takhle na rovinu, ale je to tak. :kytka:

arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 05.04.19 11:09

Stokrát nic umořilo vola. Budˇs tím přestaneš, nebo si koleduješ o to, že si opravdu někoho najde. To že se několik hodin neozve, neznamená že je někde s jinou ne? Zkus mu věřit a hned se ti bude líp dýchat :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 11:11

Víte, já vím, že se chovám špatně a že to není normální, možná i potřebuju číst vaše komentáře, které mi třeba pomůžou s tím přestat. S minulým vztahem jsem srovnaná, ale nesu si z něj následky v podobě nedůvěry a strachu z nevěry, zárověň cítím velkou potřebu někoho milovat, což ano, přítele miluju a mám i velkou potřebu být milována. Z něj to cítím, z jeho chování. Ale pak stačí nějaká moje opakovaná otázka na téma nevěry a stáhne se do sebe a nepíše a nechce se moc vidět, pak to zas dávám do kupy a když se vidíme, je úžasnej. Dokonce mi koupil věc, která tak trochu naznačuje, že by se mnou počítal do budoucna, udělalo mi to velkou radost, byla jsem šťastná, i když je to v podstatě maličkost, ale na tom nesejde, prostě to bylo takové gesto které ukazuje, že se mnou počítá. A mě pak zas přeskočí v hlavě, ovládne mě strach, že má ještě někoho jiného, přijdu si jak blázen a sama si někdy i vykonstruovávám „příznaky“ nevěry a jsem z toho na dně. Nebo nevím jestli vykonstruovávám, přijde mi, že už nejsem moc objektivní a racionálně mi nejde vždy uvažovat.

P4ja
Echt Kelišová 8664 příspěvků 05.04.19 11:15
@Anonymní píše:
Víte, já vím, že se chovám špatně a že to není normální, možná i potřebuju číst vaše komentáře, které mi třeba pomůžou s tím přestat. S minulým vztahem jsem srovnaná, ale nesu si z něj následky v podobě nedůvěry a strachu z nevěry, zárověň cítím velkou potřebu někoho milovat, což ano, přítele miluju a mám i velkou potřebu být milována. Z něj to cítím, z jeho chování. Ale pak stačí nějaká moje opakovaná otázka na téma nevěry a stáhne se do sebe a nepíše a nechce se moc vidět, pak to zas dávám do kupy a když se vidíme, je úžasnej. Dokonce mi koupil věc, která tak trochu naznačuje, že by se mnou počítal do budoucna, udělalo mi to velkou radost, byla jsem šťastná, i když je to v podstatě maličkost, ale na tom nesejde, prostě to bylo takové gesto které ukazuje, že se mnou počítá. A mě pak zas přeskočí v hlavě, ovládne mě strach, že má ještě někoho jiného, přijdu si jak blázen a sama si někdy i vykonstruovávám „příznaky“ nevěry a jsem z toho na dně. Nebo nevím jestli vykonstruovávám, přijde mi, že už nejsem moc objektivní a racionálně mi nejde vždy uvažovat.

No, za chvíli budeš tak zralá na psychologa a přítel si opravdu někoho najde.

ShadowDancer
Kecalka 318 příspěvků 05.04.19 11:15
@Anonymní píše:

Kdyby jsi byla s minulým vztahem srovnaná, tak si z něj neneseš následky a pochopila bys, že to nebyla tvoje chyba, že to byla toho jedince se kterým si byla. Že to co bylo už teď není a netahala bys ty strachy sem.
A vím, o čem píšu, bývalý hledal zářez taky jinde ale nikdy by mě nanapadlo že můj muž mě podvádí protože to dělal ex. Prostě jsem to v sobě měla a mám srovnaný. O to jde.

Jak si na tom se sebevědomím? Cítím, že problém je tam.

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 05.04.19 11:15
@Anonymní píše:

Máš nějaký prima koníček, který by tě mohl zajímat víc, než patlat se v otázkách věry a nevěry?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 11:19

Možná v tom hraje roli i to, že se do mě navážel bývalý, který tvrdil, že prý když spolu nechceme bydlet ( teď s tímto mým nynějším přítelem ), tak je to divné a že mě má jen na to jedno a k tomu další jiné ženské a že proč by nebyl free a v pohodě mít nás víc, že je v tom vždy tenhle zádrhel, když spolu dva nebydlí, aby mohli si užívat i jinde a podobně. I to mě nahlodalo. Ach jo. Copak nemůže existovat vztah dvou lidí bez společného bydlení, kde se mají rádi a nemusí se podvádět a to jen proto že spolu nebydlí? Tohle si říkám, co je na tom divného že to někoho evokuje mi předhazovat, že když spolu nebydlíme, že mě hned musí podvádět?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 11:22

Děkuju. Se seběvedomím jsem na tom taky špatně, i když bych nemusela podle okolí. Problém bude asi ve mě a to dost velký, to vím. Nevím jak s tím vším naložit, jsem někdy jak hromádka neštěstí, ale když jsem s přítelem a podnikáme spolu nějaké věci, jsem šťastná, uvolněná, smějeme se, nechci o něj přijít, i když vím, že tímhle svým chováním o něj přijít můžu, že to prostě nevydrží věčně ty moje otázky nebo narážky.

ShadowDancer
Kecalka 318 příspěvků 05.04.19 11:23
@Anonymní píše:
Možná v tom hraje roli i to, že se do mě navážel bývalý, který tvrdil, že prý když spolu nechceme bydlet ( teď s tímto mým nynějším přítelem ), tak je to divné a že mě má jen na to jedno a k tomu další jiné ženské a že proč by nebyl free a v pohodě mít nás víc, že je v tom vždy tenhle zádrhel, když spolu dva nebydlí, aby mohli si užívat i jinde a podobně. I to mě nahlodalo. Ach jo. Copak nemůže existovat vztah dvou lidí bez společného bydlení, kde se mají rádi a nemusí se podvádět a to jen proto že spolu nebydlí? Tohle si říkám, co je na tom divného že to někoho evokuje mi předhazovat, že když spolu nebydlíme, že mě hned musí podvádět?

Kolik vám je?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama