Jak se zbavit pomyšlení na dítě?

Anonymní
29.4.20 16:47

Jak se zbavit pomyšlení na dítě?

Ahoj snazilky, maminky,..

strašně moc touzim po dítěti.. já i partner.. teď to bude půl roku co se snažíme.
Piju kontryhelovy čaj, beru kyselinu listovou..ovulace probíhá, tuleni je ob den a stále ne a ne se zadarit.
Mate nějaké rady nebo tipy jak na to nemyslet? :,(
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

523
29.4.20 16:49

A takhle se snažím už 8 měsíců a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 16:50

@FraDeu
To mě mrzí.. je to nekonečné to čekání než se zadarí :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 16:55
@Anonymní píše:
Ahoj snazilky, maminky,..strašně moc touzim po dítěti.. já i partner.. teď to bude půl roku co se snažíme.
Piju kontryhelovy čaj, beru kyselinu listovou..ovulace probíhá, tuleni je ob den a stále ne a ne se zadarit.
Mate nějaké rady nebo tipy jak na to nemyslet? :,(
Děkuji

Zapomnela jsem, ze mi je přes 22 a pritelovi kolem 35.. a dítě už jedno má

• Nahlásit
  • Citovat
24409
29.4.20 16:59

No jooooo holka, ale tulenim neotehotnis :woman_tipping_hand_tone1:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11849
29.4.20 17:01

@wildcherry přesně, kdy to ty ženský pochopí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16540
29.4.20 17:05

Místo tulení doporučuju sex, ten bývá na otěhotnění nejspolehlivější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8321
29.4.20 17:06
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13071
29.4.20 17:08

Potřebuješ se zaměstnat něčím jiným, upnout pozornost na něco co tě těší či zajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1036
29.4.20 17:08

Žít život dvaadvacetiletý holky, neříkat sexu tulení, nehlídat ovulaci a necpat se doplňky, cestovat, pracovat, chodit za lidmi a zážitky… A někde v mezičase si to ta spermie s vajíčkem nejspíš vyřídí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4560
29.4.20 17:12
@Anonymní píše:
Zapomnela jsem, ze mi je přes 22 a pritelovi kolem 35.. a dítě už jedno má

a svatba nebude? Máte domluveno kdo a jak dlouho bude s dítětem doma, kdo ho bude živit? Jestli jen ty z mateřské a rodičáku nebo oba :D no to víš, tady máme každý týden nejrůznější osudy…často i takové, že po otěhotnění si to přítel s dítětem rozmyslel…a holku vykopl…byt je jen jeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
29.4.20 17:59
@Anonymní píše:
Zapomnela jsem, ze mi je přes 22 a pritelovi kolem 35.. a dítě už jedno má

Ve 22 letech se stresujes takovyma vecma a sexu rikas tuleni? 8o vsak mas mrak casu, tak co resis, proste si uzivej zivota, kterej ti toho tolik nabizi, mej sex bez ochrany a mej ho hlavne pro zabavu ne s jedinym a jasnym ucelem-plodit. A ono to nekdy v mezicase vyjde. Neni fuk jestli to bude za rok nebo za 3 roky? Dite uz pak budes mit porad, ale mladi a bezstarostnost uz ti nikdo nevrati. Vazne si zbytek svobody chces kazit pocitanim plodnych dnu, zobanim vsech moznych vitaminu a stresovanim se pri kazdym blizicim se terminu ms? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 18:08

Sex ob den je moc často. Mně gynekolog říkal, že je dobré, když má muž 5-7 dní bez sexu (ne víc) před oplodňujícím sexem. A sex je dobré časovat nejlépe 1-2 dny před ovulaci.
Ale taky jsem si i s touto radou docela počkali, než se zadařilo.

• Nahlásit
  • Citovat
454
29.4.20 18:20

Tulení ty nepomůže :mrgreen:. Já jsem se s bývalým snažila čtyři roky, teď s manželem se snažíme tři roky a stejně nic. A ty si myslíš že ty pomůže půl roku tulení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 19:31

@wildcherry
Tím byl myšlen sex

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu