Jak se zbavit popraskaných rtů a koutků do pěti dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eskalova
Nováček 1 příspěvek 23.01.19 20:19
Jak se zbavit popraskaných rtů a koutků?

Dobrý den, za dva dny jdu na maturitní ples a bohužel mi popraskaly rty a koutky rtů :zed: neznáte nějaké triky jak se toho co nejrychleji zbavit (na ten ples)? Vím že Bkomplex atd, ale to zabírá tak po 5ti dnech :think: Děkuju :palec:

Reakce:
Emno
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 2 inzeráty 23.01.19 20:21

Mně pomáhá na oboje úplně neuvěřitelně Blistex MedPlus, mají např v DM. Do pár hodin je zhojeno.

bubenicka
Povídálka 17 příspěvků 23.01.19 20:23

Krom Bkomplexu zkus i mast Fucidin a vynech cukr, lepek, alkohol - kdyby to byly kvasinky.

vrmn
Kecalka 213 příspěvků 23.01.19 20:23

Za me na popraskane rty mazat olivovym olejem nekolikrat za den.nekomu pomaha i med.ten me nepomohl.ale ten olivac je super!

Kostroma
Kecalka 209 příspěvků 23.01.19 20:23

Jediny, co me kdy na tohle pomohlo, je Fungicidin.

Uživatel je onlinePedrrita
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 23.01.19 20:29

Kosmeticka vazelina nebo balzam od Neutogeny a mazag porad, treba co pul hodiny a za den dobry :palec:

Jaja97
Stálice 80 příspěvků 23.01.19 20:42

Trpim na popraskane koutky, hlavne ted v zime. Mne se osvedcil vitamin E v tobolkach - nejlepe 400 mg.
Tobolku nastrihnes a tou potres prasklinky. Delam vzdy na vecer a do rana se prasklinky z vetsi casti zhoji ;)

podaji
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 2 inzeráty 23.01.19 20:43
@Pedrrita píše:
Kosmeticka vazelina nebo balzam od Neutogeny a mazag porad, treba co pul hodiny a za den dobry :palec:

Přesně tak, kalciovka je taky dobrá. Zabírá i bepanthen.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1963 příspěvků 23.01.19 20:57

Kalciovka ani Bepanthen mi nefungují, funguje mi balzám Placenta. A jako prevence nemazat zbytečně, když jsou rty v pořádku - jen třeba do mrazů či podobně náročných podmínek, ale normálně ne.

ivisek85
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 23.01.19 21:04

Mně na koutky pomáhá mast na opary Zovirax. Ke všemu, jak je bílý a nanesu maličko, tak zakryje ty červené koutky a není to vidět.

Ou
Kelišová 6306 příspěvků 23.01.19 21:06

Antimykotika z lékárny -začni fungicidinem + si kup ústní vodu herbadent a dvakrát denně důkladně vykloktej pusu, aby se nežádoucí kvasinky nepřestěhovaly dovnitř do pusy a neškodily zase, jen co polevíš v mazání fungicdinem.

Rtěnky, lesky a loje na pusu, které teď používáš vyhoď, protože budou kontaminované a nové začni používat až když bude puse v pořádku.

MiladkaR
Povídálka 17 příspěvků 26.01.19 20:10
.

No, já používám obyč jelení jůl nebo nějaký do 150 korun a super :) ale zálěží asi jak kdo to má hodně :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >