Reklama

Jak se zbavit psychické bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 15:56
Jak se zbavit psychické bolesti

Ahoj jdu pro radu, nebRanim se už vážně ničemu. Mame s manželem rok po svatbě, zijeme spolu ale už 9 let. Mame dvě deti. Je to to už delší dobu, co si nerozumime absolutně v ničem, neustale se hadame, shodli jsme se, že jsme se za ty roky oba dva absolutně vyvinuli jinym směrem. Mame kazdy jine zájmy, jiny styl života. Porad ho miluji, rekla jsem mu to. On mne asi taky miluje, ale mám z něj pocit že vse bere jen jako povinnost. Proste neustále hadky, výčitky, zadna romantika o sexu ani nemluvě. Zijeme vedle sebe jako dva sourozenci. Hodně se stýká s lidmi z práce včera. Mi rekl ze je mu s nimi lépe, protože se k němu nechovaji tak jako ja. Raději vstane v 5 rano a jede s nimi na hory a já pak jen posloucham jak je unaveny, protoze vstával brzy. Vidime se spolu snad jen 4 hodiny denne. Pracuje až 12 hodin denne ale na ne si cas najde. Odstrcil mě. O dětech začal říkat, že si uvědomil, že nikdy nemel mít děti, protoze nevi jak je vychovávat. A to s nimi jsem já cely den. On jen tak 2 hodiny než jdou spát a za tu dobu je z nich uplne vycerpany. Nabidla jsem mu, jestli by na cas nechtěl odejit, bydlet jinde. Nebyl proti, prý taky potřebuje zjistit, co od života chce. Já se ale bojim, že se už nevrati, že pozna, že mu je samotnemu lepe. Jenze k cemu mi je takovy vztah. Jsem smutná, a cítím se uvnitř mrtva. Je pravda že nás dokaze velice dobre zabezpecit, sam mi to neustale pripomina, ale penize nejsou všechno. Chtela bych jeho cas a lasku nehu a prostě romantiku. Uplne ho prace a lidi v ní pohltili a me odepsal. Je reseni, aby na cas odešel? Omlouvám se za slov. Ale s ním se neda mluvit, je uplne nekde jinde. Dekuji. Anonymka :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 19.08.18 15:59

Na mě to děla dojem ze někoho má - tím ze se odstěhuje mu dá prostor být s tou jinou ženou… doma je spruzely otrávený nebaví ho to a chce být jinde… mrzí mě to ale tak to na mě působí …

Origamia
Kecalka 121 příspěvků 19.08.18 16:06

Těžko říct, zda je řešení odchod, možná i jo. Z něj už zájem vykřesat krom nějakého šoku nepůjde. Tam bude hlavně problém sobectví, to prohlášení o dětech 8o

Lioness34
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 19.08.18 16:09
@Origamia píše:
Těžko říct, zda je řešení odchod, možná i jo. Z něj už zájem vykřesat krom nějakého šoku nepůjde. Tam bude hlavně problém sobectví, to prohlášení o dětech 8o

Podle mě zblbnul do nějaké baby a najednou chce být jinde a s někým jinym ale nedokáže to říci otevřené aby nebyl za hajzla - častokrát pak takoví muži dělají doma dusno hádají se omezí sex nebo vyvolávají záměrně hádky aby ukázali a dokázali ze jim to neklape a vynutili si pauzu tím pádem neřeknou natvrdo rozchod/rozvod ale pouze se odstěhuje ze uvidi vše si promysli zkusí zda mu budou chybět deti a manzelka a přitom si vesele užívá s milenkou a získává čas aby ji poznal a zároveň si nechává zadní vrátka k manželce

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 19.08.18 16:39

Nech ho jit. Zrejme se uz nevrati a uprimne, ani bych na nej necekala. zazadej o stridavku o alimenty a rozved se.

terien
Echt Kelišová 7605 příspěvků 19.08.18 16:53

Prosím tě a proč jste se brali? Já bych si v první řadě zjistila, jestli někoho má abych věděla jestli má smysl se za ten vztah prát. Jestli ano, ukončila bych to. Jestli ne, zkusila bych tu odluku, ta to může rozseknout. Chyba je ve vás obou, nikdy to není vina jenom jednoho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 17:13

Tvrdi, že nikoho nema, že mu bude lepe když bude zit sam, zitra si prý balí kufr a půjde. To jsem zvedava. Už si ho balil asi trikrat a nikdy neodesel. :pocitac: já fakt nevim, porad jen doma neco kritizuje a je strasne nešťastný. Tak ať si jde. Co z nej mám, jen nervy v kýblu a délky že zase bude prudit.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 19.08.18 17:25
@Anonymní píše:
Tvrdi, že nikoho nema, že mu bude lepe když bude zit sam, zitra si prý balí kufr a půjde. To jsem zvedava. Už si ho balil asi trikrat a nikdy neodesel. :pocitac: já fakt nevim, porad jen doma neco kritizuje a je strasne nešťastný. Tak ať si jde. Co z nej mám, jen nervy v kýblu a délky že zase bude prudit.

On ti to neprizna prave proto aby si nechal u tebe zadní vrátka …

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 19.08.18 17:31
@Lioness34 píše:
On ti to neprizna prave proto aby si nechal u tebe zadní vrátka …

Presne. Chlapi se nikdy nepriznaji.

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 19.08.18 17:34
@Anonymní píše:
Ahoj jdu pro radu, nebRanim se už vážně ničemu. Mame s manželem rok po svatbě, zijeme spolu ale už 9 let. Mame dvě deti. Je to to už delší dobu, co si nerozumime absolutně v ničem, neustale se hadame, shodli jsme se, že jsme se za ty roky oba dva absolutně vyvinuli jinym směrem. Mame kazdy jine zájmy, jiny styl života. Porad ho miluji, rekla jsem mu to. On mne asi taky miluje, ale mám z něj pocit že vse bere jen jako povinnost. Proste neustále hadky, výčitky, zadna romantika o sexu ani nemluvě. Zijeme vedle sebe jako dva sourozenci. Hodně se stýká s lidmi z práce včera. Mi rekl ze je mu s nimi lépe, protože se k němu nechovaji tak jako ja. Raději vstane v 5 rano a jede s nimi na hory a já pak jen posloucham jak je unaveny, protoze vstával brzy. Vidime se spolu snad jen 4 hodiny denne. Pracuje až 12 hodin denne ale na ne si cas najde. Odstrcil mě. O dětech začal říkat, že si uvědomil, že nikdy nemel mít děti, protoze nevi jak je vychovávat. A to s nimi jsem já cely den. On jen tak 2 hodiny než jdou spát a za tu dobu je z nich uplne vycerpany. Nabidla jsem mu, jestli by na cas nechtěl odejit, bydlet jinde. Nebyl proti, prý taky potřebuje zjistit, co od života chce. Já se ale bojim, že se už nevrati, že pozna, že mu je samotnemu lepe. Jenze k cemu mi je takovy vztah. Jsem smutná, a cítím se uvnitř mrtva. Je pravda že nás dokaze velice dobre zabezpecit, sam mi to neustale pripomina, ale penize nejsou všechno. Chtela bych jeho cas a lasku nehu a prostě romantiku. Uplne ho prace a lidi v ní pohltili a me odepsal. Je reseni, aby na cas odešel? Omlouvám se za slov. Ale s ním se neda mluvit, je uplne nekde jinde. Dekuji. Anonymka :,( :,( :,(

A před tím rokem jste se jako brali proč?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 18:08

@Russet protoze to bylo vše v poradku až teď posledni měsíce mám pocit že mu jsem absolutne na obtiz.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 19.08.18 18:10
@Anonymní píše:
@Russet protoze to bylo vše v poradku až teď posledni měsíce mám pocit že mu jsem absolutne na obtiz.

Nejspis někoho má - pokud s nim chceš zůstat - to si dobre zvaz a promysli tak rozhodne by se neměl nikam stěhovat … pokud ne tak ať se odstěhuje…

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2100 příspěvků 19.08.18 18:48

Z toho popisu mi ten chlap přijde jako absolutní chodící depka, ktera rodinny život tebe a dětí jen narušuje. Jsi s ním dlouho, tak mas pocit, že to bez něj nepůjde, ale podle mě se ti jen uleví, až tě přestane dusit. Nechala bych ho jít a rozvedla se. Je mu líp s kolegy, tak ať se ožení s některým z nich :) jinak souhlasím s ostatními, vypadá to, že někoho má a nechává si zadní vrátka. Jinak nečekaný obrat pred pár měsíci nedává smysl

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 19.08.18 19:39

Já bych to zase neviděla zase tak černě, zřejmě máte ponorku, že se nemůžete ani cítit. Já bych tu pauzu(alespoň půl rok)prubla. Předem si domluvit podmínky, kolik ti bude dávat na děti, kdy si je bude brát, Jinak se nekontaktovat. Může mu dojít, že bez vás všech ho život nebaví… ;)

divine woman
Echt Kelišová 8410 příspěvků 19.08.18 19:57
@Anonymní píše:
@Russet protoze to bylo vše v poradku až teď posledni měsíce mám pocit že mu jsem absolutne na obtiz.
Žádný dlouhodobý vztah není jen procházka růžovou zahradou. Jsou chvíle pohody a sem tam krize, někdy i pořádná. Záleží jen na tobě, jak se k ní postavíš. Píšeš, že manžela miluješ. Tak se zkus soustředit více na sebe a na děti a nehádat se s ním a být na něj milá. Doporučuji knihu Pět jazyků lásky a Miluj svůj život. Když začínám být protivná i sama sobě, zejména tu druhou si přečtu. Když jsou oba v páru „napružení“ většinou se nevyřeší vůbec nic. V době své největší krize jsem na muže moc nemluvila, kmitala v práci, kolem dětí a v domácnosti. Pomohl mi i upřímný rozhovor s nejbližší kamarádkou a problémy jsem vyřešila. Ale nečekej, že to bude za pár dní. Držím palce. :kytka:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >