Jak se zbavit rychle nemoci ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mon222
Stálice 56 příspěvků 31.08.18 06:58
jak se zbavit rychle nemoci ?

Ahoj holky, za pár dní máme jet k moři a jsem docela dost nachlazená. Prosím co Vám nějak rychle zabralo na začínající kašel?? děkuji…

Reakce:

Halamka
Závislačka 3650 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 07:11

Zázvor do čaje, tymianovy sirup -recept na netu. Ale pokud je to lehké nachlazení, moře krásně vyléčí.

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 31.08.18 07:13

Drzet dychaci ustroji v teple. Co nejvic se navliknoit na noc (rolak,sala,mikina) a potit a potit se. Pres den horky caj a hlavne zadna klimatizace nebo studeny piti. Plus se zkus zamyslet, co ti to zpusobilo psychosomaticky. Kasel vetsinou znaci nemoznost se vyjadrit, tak tuhle situaci doporucuji zpracovat a poslat pryc.

mon222
Stálice 56 příspěvků 31.08.18 07:18

děkuji no, zkouším všechno. ovoce, čaje, pastilky na krk atd.. no právě mám takový ten suchý kašel a dráždí mi to krk a ucpaný nos.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 31.08.18 07:26

Zkuste Modafen, je hodně účinný, ale koupíte jen 3 balení ročně na občanku.

mon222
Stálice 56 příspěvků 31.08.18 07:41

@Heivka a kolik to tak stojí prosím ? :-)

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 31.08.18 08:02

Dobrý je taky mazat zada a hrudník třeba psím sadlem, krasne to uvolní. A vždy piju horký nápoj proti nachlazení - neco typu HerbalMed hot drink, když uz je mi hodně blbe tak to prokladam coldrex hot drinkem. Na kašel stoptussin, na noc paralen na pocení

Kriss Tina
Kelišová 5472 příspěvků 31.08.18 08:05

Já si dělám čaj s medem a citronem, zapařovací obklad na krk, být v teple a na ten kašel se mi nejvíc osvědčily kapky stoptusin z lékárny i dr mi je vždycky doporučovala.

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 31.08.18 08:24

Na dráždivý kašel dithiaden a homeopatika drossera

LennyL1
Kecalka 398 příspěvků 31.08.18 08:26

Nastrouhat zázvor, citron a med, ještě někdo radí do teplého piva, je to hnus, ale přítel to používá pravidelně a do druhého dne je v pohodě.

mon222
Stálice 56 příspěvků 31.08.18 08:27

no bohužel musím být v práci ,tak aspon přes víkend bych to chtěla vyležet.. jinak děkuju za rady.. snad něco zabere

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 31.08.18 10:19

@mon222 Teď za to manžel dal 235 v dr maxovi

Bebe14252
Nováček 6 příspěvků 31.08.18 14:03
@mon222 píše:
Ahoj holky, za pár dní máme jet k moři a jsem docela dost nachlazená. Prosím co Vám nějak rychle zabralo na začínající kašel?? děkuji…

Mně třeba nejvíce pomáhá vylouhovat si v horké vodě cibuli a pak vypít. Můžeš to třeba osladit medem, já to piju samotný. Navíc ti to hodně zmírní i ten kašel. Pak hodně jím samotný česnek a zázvorové čaje. Pokaždý je vidět úleva hned druhý den.

Elijanah2
Nováček 2 příspěvky 18.09.18 23:31

@MartinaIrena

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >