Jak se zbavit strachu ze selhání v nové práci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helen123456
Povídálka 25 příspěvků 08.04.18 18:57
Jak se zbavit strachu ze selhání v nové práci?

Zdravím,

nastoupila jsem do nového zaměstnání. Mám docela fajn nadřízenou, ale i přesto jsem v permanentním stresu, bojím se, že něco pokazím, když udělám nějakou chybku, hned si to beru příliš osobně a už nevidím ty ostatní věci, které jsem udělala dobře..místo toho, abych byla šťastná, že mám novou práci, že se budu učit nové věci, tak mé tělo reaguje pocitem úzkosti a nejistoty..zažili jste něco podobného? Máte nějaké rady, jak s tím bojovat..děkuji :)

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3373 příspěvků 08.04.18 19:04

Myslím, že si tím projde každý, kdo nastoupí do nové práce, zvlášť, když předtím nic podobného nedělal. Chce to vydržet, ono se to usadí:). Hlavně, že máš fajn nadřízenou, že ti jistě pomůže. Snaž se si nejdůležitější věci zapisovat, aktivně se ptej, čemu nerozumíš a celkově buď prostě milá.. :) Hodně štěstí

Anonymní  08.04.18 19:06

Anonym z důvodu zaměstnaní
mě pomohl tak jedině čas a i dnes to ještě není ono. a to skladam kamiony takže velká finanční zodpovědnost můžou mi jak spadnout palety tak i zničit kamiony, ale zlepšuje se to tak to snad bude někdy fajn. i když i tak přemyšlím zda zustat nebo odejít

Anonymní  08.04.18 19:50

Chce to čas, ze začátku je každý ve stresu, někdo víc, jiný méně. Hlavní je, že nadřízená je fajn a snaží se pomáhat!-) :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama