Jak se zbavit těch zatracených vší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymmmmmm
Nováček 2 příspěvky 30.08.19 18:04
Jak se zbavit těch zatracených vší?

Mám vši, už asi hodně dlouho, už asi 2 týdny mě svěděla hlava a nikdo nic nenašel, až do teď jen přejedu na začátku hlavy pár vlasů všiváčkem a mám tam třeba 15 vší a nechápu jak jsme si tohohle nemohli nevšimnout, bohužel doma nic na ně nemáme a do města se dostanu až zítra, tak jestli jsou nějaké věci co každý má doma a pomůže to nebo co si zítra mám koupit a třeba na vás to fungovalo, vlasy si stříhat nechci mám je až po stehna a barvit hlava taky ne na to že mi je 36 tak ještě vlasy nemám barevný prosím pomozte

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 18:13

Tohle nebude okamžitě, ale je to super. Dokonale vyčeše všechno. Stojí za to. https://www.bezvsi.cz

Bledulicka
Kecalka 424 příspěvků 30.08.19 18:22

@Anonymmmmmm skuz jar nadobi, zitra si kup sampon, a dale existuje sprej na calouneni a vse vyper

ludmilaadamkova
Závislačka 3018 příspěvků 30.08.19 18:28

Ocet.. ty vsi to nezabije ale oblbne a jdou vycesat. Rozhodne to ale vsi neZahubi anI te to vsi nezbavi… co se prostredku tyce tak nejlepsi Jsou ty na bazi oleje.. vsi to obali a udusi se.. je ale potreba to mit na hlave co nejdele

Panteris
Nováček 1 příspěvek 30.08.19 18:36

Zbavit se vší není vůbec problém. Stříhání a barvení je hodně starý a zbytečný způsob. Barvení zabije jen vši, ale ne hnidy. Stejně tak je zbytečné kupovat jakékoli přípravky na likvidaci vší, ani všiváček není potřeba. Jediné co stačí je obyčejný olej na kterém smažíte (slunečnicový či stolní).
Před několika lety jsme je doma měli taky, a vyhodili jsme za přípravky tisíce, až když jsme už nevěděli kudy kam, tak nám poradila známá olej. Stačí zhruba půl až celý den mít olej ve vlasech, pak normálně umýt a trochu vysušit nad vanou, protože budou padat vši i hnidy, všechno se to udusí, budete je sice vyčesávat nějakou chvíli, ale nakonec se jich zbavíte. Můžete olejovou masku používat kolikrát chcete, není to vůbec škodlivé, narozdíl od všech přípravků.
Btw, samozřejmě si vemte na sebe něco co nebude vadit když bude od oleje, z některých látek nejde vyprat

Alyss
Extra třída :D 11067 příspěvků 30.08.19 18:38

Za mě kokosový olej a alpa, napatlat tím hlavu, zabalit do potravinářský fólie, na to ručník a nechat… Oni se udusi a skrz ten olej jdou pak i dobře vycesat… Akorat pak musíš víckrát tu hlavu umýt..

Kristy.nnka
Kecalka 115 příspěvků 30.08.19 18:54

Šampon proti parazitům ze zverimexu s rozmarýnem ;) Mýt a vyčesat tím pidihřebínkem a stále dokola :palec:

Aries6
Generální žvanilka 22191 příspěvků 30.08.19 19:08

@Anonymmmmmm olej, ocet, Alpa (nebo silnejsi alkohol) 1:1:1. Stokrát účinnější, než cokoliv predrazeneho z lekarny. Na hodinu na vlasy, na to folii. Po pár dnech radsi zopakovat i vícekrát.

Monie19
Nováček 5 příspěvků 30.08.19 19:13

@Anonymmmmmm doporučuji kokosový olej s alpou zabalit do alobalu nebo potravinářské fólie udusí se :lol:

Brontik
Kelišová 7215 příspěvků 31.08.19 06:00

Přidávám se k uživatelům " olej + francovka" v kombinaci s kouzelným vsivackem, který zmínila anonymní tulipán.
U nás pro prevenci používáme tento všivacek - spolu s jakýmkoliv kondicionérem. A v případě většího výskytu ( teď jsme zapomněli zkontrolovat po jednom příměstském táboře - nebyly doma, na rozdíl od vsivacku :lol: ) k tomu přidáváme právě olej + Alpa. V poměru 1+1, na 2 hodiny do fólie. Co se nepodařilo vyčesat hned, to jsme zahubili.
I tak budu preventivně vyčesávat 2× týdně, kdyby něco. :) Jiné přípravky nepoužívám. Při prvním výskytu jsem použila paranit ( na děti) ortosan (na sebe) a stejně se pak ty mrchy při vyčesávání mrskaly :cert:. Po oleji+ alpa už ne a ten rok už se už ani nevrátily. :lol: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama