Jak se zbavit toho bílého okolo pysků?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 06:38

Jak se zbavit toho bílého okolo pysků?

Ahoj prosím vás nevím přesně jak se to jmenuje tak jsem vymyslela něco bílého kolem pysků. Nevíte jak se toho zbavit? Trápí mě to nějakou dobu a občas to aji zápacha. Není to nějaký zánět nebo něco takového? Děkuji za odpovědi :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11949
15.10.21 06:41
@Anonymní píše:
Ahoj prosím vás nevím přesně jak se to jmenuje tak jsem vymyslela něco bílého kolem pysků. Nevíte jak se toho zbavit? Trápí mě to nějakou dobu a občas to aji zápacha. Není to nějaký zánět nebo něco takového? Děkuji za odpovědi :think:

Jestli máš zapachajici vytok tak bez na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
15.10.21 06:42

Pořádná intimní hygiena? Popř. gynda? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23457
15.10.21 06:53

To je smegma, je to naprosto normální a není důvod se toho zbavovat. Pokud ti to vadí, tak denní hygiena s přípravky na intimní partie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22475
15.10.21 07:36

Zkus se někdy umýt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 07:46

@terien prosím? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1919
15.10.21 07:54

Já tedy moc nechápu, na co se ptáš. Jestli myslíš mázek, tak ten je přeci úplně normální a žena si ho vymývá při večerní hygieně mýdlem a vodou. Nebo myslíš nějaký výtok? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33680
15.10.21 07:59
@Anonymní píše:
Ahoj prosím vás nevím přesně jak se to jmenuje tak jsem vymyslela něco bílého kolem pysků. Nevíte jak se toho zbavit? Trápí mě to nějakou dobu a občas to aji zápacha. Není to nějaký zánět nebo něco takového? Děkuji za odpovědi :think:

Já myslím, že aby se tu mohlo zodpovědně určit, vo co vlastně gou, tak to bude chtít fotografii, s detailním rozlišením a pak určíme, jestli jde o to normální, co má každá žena, anebo již o nějaký výtok.

Pokud bude fotka vydařená, řada z nás s přehledem pozná i původce výtoku…zda jde o kvasinku, streptokoka, či snad to je počínající kapavka… 8)

Kam se na E-mimino hrabe gynekolog se svým mikroskopem, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
15.10.21 08:02
@free333 píše:
Já myslím, že aby se tu mohlo zodpovědně určit, vo co vlastně gou, tak to bude chtít fotografii, s detailním rozlišením a pak určíme, jestli jde o to normální, co má každá žena, anebo již o nějaký výtok.

Pokud bude fotka vydařená, řada z nás s přehledem pozná i původce výtoku…zda jde o kvasinku, streptokoka, či snad to je počínající kapavka… 8)

Kam se na E-mimino hrabe gynekolog se svým mikroskopem, že…

Aby to nevzala vážně :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
15.10.21 08:09

@terien to nebylo hezké :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13937
15.10.21 08:20
@free333 píše:

Kam se na E-mimino hrabe gynekolog se svým mikroskopem, že…

Ale kromě detailu také celek! :cert: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
15.10.21 08:22

Lepší hygiena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15003
15.10.21 08:40

Pkud se ti cokoliv nezdá a myješ se důkladně každý den, zašla bych za gynekologem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25147
15.10.21 08:43

Pokud nemáš mezery v hygieně, tak zajdi na gyndu. Jinak k té hygieně genitálu. Ohledně přípravků, tak méně bývá více. Na přílišné množství různých mýdel a gelů, zvlášt parfemovaných, může pochva reagovat slizničním podrážděním i zánětem. Teplá voda, ev. nějaký ekol hygien. intimní přípravek je nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
15.10.21 08:54
@MayaPis píše:
@terien to nebylo hezké :zed:

A co na to chceš napsat jiného? Vždyť je to úplně hloupá otázka… Snad nemá pipinu první den a dokáže poznat co je a co není normální, popřípadě zajít na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat