Jak se zbavit úzkosti bez léků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 11:31
Jak se zbavit úzkosti bez léků?

Ahojky :mavam: chci se poradit, jak se zbavit vnitřní úzkosti na hrudi bez léků? Trápí mě to už od nového roku, neustálý vnitřní chvění a svírání na hrudi, jen co otevřu oči, každý den. Ve dne v noci s kýmkoliv kdekoliv. Žádné léky neberu kromě antikoncepce nově mám 9 měsíců. Vše to přišlo s nástupem menstruace během se to zhoršilo v deprese negativní myšlenky. Celkově vyprahlost prázdnota znechucení z jakékoliv činnosti.. a spoustu dalších.. vse se ustálilo, jen tak jako cekam na den kdy přejde… předem děkuji za radu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Azallea
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 15.03.19 11:32

Zkus Bachovy esence. A nestalo se něco v tvém životě, co by mohla být příčina?

Viktorka2017
Stálice 69 příspěvků 15.03.19 11:33

Ahoj,zkus obvoďáka,ať tě pošle na vyšetření,to co popisuješ se mi nezdá jako potíže psychického původu :nevim:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 12 inzerátů 15.03.19 11:34

Homeopatika? Mě pomohlo hlavně Aconitum 200 CH v kombinaci s dalšími.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 11:40

Homeopatika. Argentum nitricum akh nebo acidum phosphoricum. Taky zkus zajít k obvodakovi, jestli je vše OK- stitna žláza apod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 11:41

@Azallea nestalo se vůbec nic právě . Spokojená ve vztahu i v práci , nic se právě nestalo abych zažívala toto . Plánovali jsme dovolenou stehujeme se do nového bytu , moc jsem se těšila , teď ani nevím … Najednou to přišlo s mastupem menstruace … :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 11:45

@Viktorka2017 no já si myslím že jo . Mám spoustu negativních myšlenek strachy obavy brecim + ta úzkost …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 11:48

Myslím si že ty negativní myšlenky jsou jako následkem ty úzkosti nejdřív začala jen úzkost, pocit sevreneho hrudníku chvění všechno v pohodě a když přišla menstruace propukly negativní myšlenky strachy úzkost sílila pláč …

mroe
Neúnavná pisatelka 15407 příspěvků 15.03.19 11:53

Nejak nerozumim, beres nebo neberes antikoncepci? Muze to souviset i s ni…

Russet
Neúnavná pisatelka 15090 příspěvků 15.03.19 11:53
@Anonymní píše:
@Azallea nestalo se vůbec nic právě . Spokojená ve vztahu i v práci , nic se právě nestalo abych zažívala toto . Plánovali jsme dovolenou stehujeme se do nového bytu , moc jsem se těšila , teď ani nevím … Najednou to přišlo s mastupem menstruace … :?

Panická úzkost nutně nemusí přijít v období, kdy je stres. Nastoupí spís v období, kdy ji nečekáš. Zkusila bych bachovy esence a kdyby se to zhoršovalo, šla bych k obvodní. Ta už tě někam kdyžtak nasměruje. Pokud to nebude fyzická příčina.

Russet
Neúnavná pisatelka 15090 příspěvků 15.03.19 11:54
@Anonymní píše:
Myslím si že ty negativní myšlenky jsou jako následkem ty úzkosti nejdřív začala jen úzkost, pocit sevreneho hrudníku chvění všechno v pohodě a když přišla menstruace propukly negativní myšlenky strachy úzkost sílila pláč …

Vynechala bych antikoncepci. Třeba to je reakce na ni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 11:57

@mroe ano beru antikoncepci . Celkem už necelých 5 let . Dříve jinou ta mi nevyhovovala poslední rok akné , bolesti hlavy … Tak mi doktorka predepsala jinou a tu užívám teď 9 měsícu a toto propuklo po půl roce tyto stavy pocity s tou menstruaci ..

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 12 inzerátů 15.03.19 11:57

Je i možné, že ti nesedla ta antikoncepce.

Zvědavost
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 15.03.19 11:58
@Anonymní píše:
@Azallea nestalo se vůbec nic právě . Spokojená ve vztahu i v práci , nic se právě nestalo abych zažívala toto . Plánovali jsme dovolenou stehujeme se do nového bytu , moc jsem se těšila , teď ani nevím … Najednou to přišlo s mastupem menstruace … :?

Asi to má co do činění s hormony. Je otázkou co ta antikoncepce dělá a taky zda je štítná žláza v pořádku. Navíc je teď období, které není dobré na psychiku. Co poradit nevím, já měla Bachovky a velký efekt neměly. Homeopatika na začátku aspoň podle doktora zhorší stav a pak jsou takové vlny než to přejde. Možná by byl dobrý psycholog a pak teda aktivita, jakákoli která baví. Procházka každý den aspoň krátká.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 12:05

@Zvědavost ja uvažovala i o vysazení HA . Ty negativní myšlenky se vztahuji hlavně na přítele a do vztahu aniž by se něco stalo … přítel nic neprovedl . Vlastně se nic nestalo . Ty myšlenky přišli až později … prvotní byla ta úzkost .. stítnán žláza mě taky napadla ..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama