Jak se zbavit vředu u vagíny?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 18:43

Jak se zbavit vředu u vagíny?

Zdravím. Už asi měsíc mám toto u pohl. orgánu :) Měla jsem tyto vředy už několikrát ( vždy na jiném místě) a vstřebali se. Tento nějak drží, je ve vnitř takový tvrdší a má 1,5 cm cca. Propíchnout jsem to raději nezkoušela. Nevíte, jestli by na to mohla pomoct nějaká mastička? Kdyby to nešlo touto cestou, k jakému lékaři bych měla zajít? Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11736
12.1.22 18:52

Nahřár ve vaně a vymáčknout si propíchnout. Pokud doktor, tak na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
12.1.22 18:52

To vypadá jako zarostlý chlup.
Pokud to fakt zarostlý chlup je, tak pár tipů:

• před každým holením si udělej peeling
  • ideální je neholit žiletkou, pokud už musí být, tak ta žiletka musí být dokonale ostrá
  • peeling všeobecně zařazuj pravidelně, je to dobrá prevence zarůstání chlupů, jsou i speciální tělová mléka proti zarůstání
  • pokud chodíš na vosk / cukrovou pastu, tak si peeling dělej pravidelně (ne teda hned v den / den po depilaci, ale pak klidně denně jemný peeling) + používej krém proti zarůstání
  • pokud je pro tebe profi depilace (vosk / pasta) nedostupná (peníze / čas / dálka) a doma to nedáš (což docela chápu :mrgreen: ), tak je dobrá alternativa žiletky depilační krém (třeba Balea, je super a za pár korun).

Jinak doktor, který ti s tím poradí, je kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
12.1.22 19:03

@Aduš8 Zkoušela jsem a nejde. Je to nějaký tvrdý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11143
12.1.22 19:26
@Anka233 píše:
@Aduš8 Zkoušela jsem a nejde. Je to nějaký tvrdý

změkčit ve vaně, vymačkat a pomazat tee-tree olejíčkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
12.1.22 19:52

Bude to zarostlý chlup. Na kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2167
12.1.22 20:00

Rozhodně kožař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
13.1.22 00:07

Tohle je na chirurgii. Sáhnou, zhodnotí, pravděpodobně píchnou a vyčistí. Mluvím z vlastní opakované zkušenosti. Po porodu, v období kojení a stresů jsem to měla dohromady 6× během dvou měsíců. Díky bohu už mám klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11143
13.1.22 12:38

Holky, vy opravdu běháte s každou maličkostí na kožní.? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 12:41
@drewlet píše:
Holky, vy opravdu běháte s každou maličkostí na kožní.? 8)

Ja si to picham sama doma vydezinfikovanou jehlou :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
11143
13.1.22 12:44
@Anonymní píše:
Ja si to picham sama doma vydezinfikovanou jehlou :mrgreen:

alespoň někdo, stydíš se, že jsi normální? 8) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
13.1.22 13:40

@drewlet ne všechno jde zaléčit doma. Pokud to nejde propíchnout a je to tuhý, jedná se už o zapouzdřený ložisko abscesu a to je nutný nejen z estetickýho důvodu zlikvidovat. Navíc je to při pokračujicím růstu extrémně bolestivý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11143
13.1.22 15:12
@Lilypad24 píše:
@drewlet ne všechno jde zaléčit doma. Pokud to nejde propíchnout a je to tuhý, jedná se už o zapouzdřený ložisko abscesu a to je nutný nejen z estetickýho důvodu zlikvidovat. Navíc je to při pokračujicím růstu extrémně bolestivý

všechno ne, ale hodně věcí, lidi jdou doktoru i s klíštětem. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
13.1.22 17:29

Dneska jsem to zkoušela propichovat. Něco vyteklo, ale spíše krev. Tvrdá boulička tam zůstala. Ono se to na fotce nezdá, ale opravdu to má 1,5-2 cm.
Namočení nepomáhá a opravdu to ani nezměkne. :/. Asi budu muset na chirurgii, ale nechce se mi, protože je to na citlivéˇ místečku 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
13.1.22 18:03
@Anka233 píše:
Dneska jsem to zkoušela propichovat. Něco vyteklo, ale spíše krev. Tvrdá boulička tam zůstala. Ono se to na fotce nezdá, ale opravdu to má 1,5-2 cm.
Namočení nepomáhá a opravdu to ani nezměkne. :/. Asi budu muset na chirurgii, ale nechce se mi, protože je to na citlivéˇ místečku 8o :roll:

zkusila bych napřed to kožní, tam tě kdyžtak na chíru doporučí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat