Jak se zbavit vystouplého bříška

251
18.6.13 07:47

Jak se zbavit vystouplého bříška

Ahoj maminky, jsem uz rok a pul po porodu a porad mi zustava vystouple brisko a nevim jak se ho zbavit, uz jsem zkousela i Jillian, po te mi trochu slezly boky, ale bricho nic. Mate nejake rady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9090
18.6.13 07:51

@klaaras35 pokud tam máš špíček, tak to možná bude chtít taky upravit stravu…a jinak na břicho je dobrý Bob Harper ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
18.6.13 07:56

Sedy lehy, cvicim je denne 13 serii po 80 a bricho je jak prkno

ale nemam zadny telesny tuk, kdyz nezhubnes, tak to tam zustane a jen se pod tim udelaji svaly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda

@klaaras35 Asi tak. Já jsem sice po porodu 7měsíců, cvičím ted docela dost a bříško už mi hezky tvrdne, ale jen nahoře :lol: Nad kalhotama mám stále pozůstatek :cert: :cert: co nejde zatáhnout :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7995

Já mám podobný problém, cvičila jsem lehsedy, rýsujou se mi svaly, ale pořád mám po porodu vytahanou kůži, která to úspěšně maskuje :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
18.6.13 07:59

@ncc1701 To je přesný! :twisted: cvičím celoplošně nejen na pupík a všude je to znát… Tam nad těma kaohotama, kde by to člověk chtěl nějvíc, tak mám prostě místo pro další dítě :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
9090
18.6.13 08:02

Holky cvičení je fajn ale strava dělá 80% úspěchu. Já se tomu bránila strašně dlouho ale až po překopání jídelníčku jsem začala pozorovat změny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
18.6.13 08:02
@Brooucinda píše:
@ncc1701 To je přesný! :twisted: cvičím celoplošně nejen na pupík a všude je to znát… Tam nad těma kaohotama, kde by to člověk chtěl nějvíc, tak mám prostě místo pro další dítě :mrgreen: :lol:

Známe, mně zhubly ruce, nohy, zadek se zmenšil a zpevnil, břicho taky, to mu nemůžu křivdit, ale prostě pořád to vypadá, jak kdybych nedělala nic jinýho, než žrala jak zjednaná :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
18.6.13 08:04

@Verca1989 muzu se zeptat, jak jsi zmenila jidelnicek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
18.6.13 08:05

@Verca1989 muzu se zeptat, jak jsi zmenila jidelnicek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
18.6.13 08:07

@klaaras35 no, jelikož jsem lajdák a potřebuju nad sebou dozor, tak mi pomohla výživová poradkyně. Sestavila mi jídelníček na míru a opravdu to má výsledky, za 6 týdnů jsem shodila 5 kg a skoro 10 cm přes břicho a snažím se pokračovat dál. Jde hlavně o pravidelnost, můžu ti poslat vzorový jídelníček na mail, jestli chceš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
18.6.13 08:07

@Verca1989 Mně taky :-) Mail ti pošlu do zpráv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
18.6.13 08:09

@Verca1989 jo o te vyzivove poradkyni jsem taky uvazovala, ale nejak porad nemam cas, mam hoooodne zuzeny vyber hlidani a tahat vsude dite je na prd:-( jestli muzes, tak mi to posli na ***@seznam.cz, dekuji moc;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
18.6.13 08:12

@klaaras35 máš to tam :kytka: jinak co se týče té poradkyně, ono se dá i domluvit, že třeba přijede k tobě, ta „moje“ poradkyně jezdí ke klientům domů a zase to není tak, že bys k ní musela jezdit nějak často, u mě byla jednou a pak kontrola až po 6 týdnech, jinak jsme komunikovaly přes email, když mi něco nebylo jasné nebo stačí zavolat :) Ona mi akorát každý týden poslala jídelníček a já jela podle toho a bohatě to stačilo, kila i cm šly dolů a to jsem nijak extra necvičila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
18.6.13 08:14

Jj, dekuji. A jeste zeptam, vim, ze ceny jsou vsude jine, ale kolik jsi za to cca zaplatila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat