Jak se zbavit žárlivosti?

Anonymní
13.8.11 07:50

Jak se zbavit žárlivosti

Máme s manželem hezký vztah, sice ne moc romantický jak by si člověk přál, ale nemlátí mě, nekřičí na mě, sex máme dost často,a máme spolu postavený domeček. Máme dvě děti 5,5 a 4 roky. Takže mám všechno. Jen ten pocit, že mě manžel neustále podvádí … ale ne že by chrápal s jinejma, ale spíš že si píše a volá sem tam s jinejma. Prostě se nedokážu zbavit pocitu žárlivosti že si manžel píše s jinou než jenom se mnou. Dříve jsme si psali dost často, ale teď je každý den doma tak minimálně a mě to chybí, nevím jak se mám zbavit toho pocitu že mi je nevěrný když už si jen s někým píše Sem tam mu projdu telefon, i když se mi to hnusí se mi to, ale jinak bych se nic nikdy nedozvěděla Za období 6 let je to 3 se kterou si píše nebo volá a nevím jestli je i něco víc Co mám dělat abych mu přestala lízt do mobilu, byla ráda za to co mám a věřila mu,když mi říká že nikoho nemá Teď už si teda začal z telefonu mazat s kým si volal a psal Nemá rád když mu lezu do telefonu a on to nedělá mě Mám ho nechat si sem tam s nějakou zaflirtovat, nebo se mám užírat žárlivostí.Jen nevím jak z toho ven. Včera jsme měli proslov, protože já jediný na co myslím, jestli si zrovna s ní zase nepíše Jestli by mě řekl kdyby nějakou měl a tvrdí že za celých 6 let neměl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7644
13.8.11 08:23
Anonymní píše:
Máme s manželem hezký vztah, sice ne moc romantický jak by si člověk přál, ale nemlátí mě, nekřičí na mě, sex máme dost často,a máme spolu postavený domeček. Máme dvě děti 5,5 a 4 roky. Takže mám všechno. Jen ten pocit, že mě manžel neustále podvádí … ale ne že by chrápal s jinejma, ale spíš že si píše a volá sem tam s jinejma. Prostě se nedokážu zbavit pocitu žárlivosti že si manžel píše s jinou než jenom se mnou. Dříve jsme si psali dost často, ale teď je každý den doma tak minimálně a mě to chybí, nevím jak se mám zbavit toho pocitu že mi je nevěrný když už si jen s někým píše Sem tam mu projdu telefon, i když se mi to hnusí se mi to, ale jinak bych se nic nikdy nedozvěděla Za období 6 let je to 3 se kterou si píše nebo volá a nevím jestli je i něco víc Co mám dělat abych mu přestala lízt do mobilu, byla ráda za to co mám a věřila mu,když mi říká že nikoho nemá Teď už si teda začal z telefonu mazat s kým si volal a psal Nemá rád když mu lezu do telefonu a on to nedělá mě Mám ho nechat si sem tam s nějakou zaflirtovat, nebo se mám užírat žárlivostí.Jen nevím jak z toho ven. Včera jsme měli proslov, protože já jediný na co myslím, jestli si zrovna s ní zase nepíše Jestli by mě řekl kdyby nějakou měl a tvrdí že za celých 6 let neměl :nevim:

Vyprdni se na to! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1032
13.8.11 09:02

No chce to hlavně pevnou vůli.Zakaž si na to myslet.A najdi si nějaký koníček,děti dej někomu hlídat,vyraž mezi lidi a zaflirtuj si taky,zvedneš si tím sebevědomí a přijdeš na jiné myšlenky.
Ale pokud ti to psaní fakt moc vadí,tak mu to řekni.Sedněte si a proberte to.Možná to manžel omezí,když zjistí že tě to ničí.
V neposlední řadě by možná pomohl psycholog.Vypovídáš se a psycholog to s tebou rozebere.Mě to pomohlo,naučila jsem se vidět věci i z jiných úhlů :palec:
Přeju hodně štěstí,žárlivost je sviňa,dokáže tě úplně zničit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1032
13.8.11 09:24

Mimochodem,mě by teda taky vadilo,kdyby si můj přítel s nějakou psal.A to dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2397
13.8.11 09:30
Cherilin píše:
Mimochodem,mě by teda taky vadilo,kdyby si můj přítel s nějakou psal.A to dost.

Mě taky, když si chce povídat s ženou, tak jsem tu přece já, JEHO žena. Ale určitě je dobrá rada, co napsala Cherilin, běž ven a zaflirtuj si :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
13.8.11 10:16

Co máš dělat? Promluvit si s ním. Asi by taky nebyl rád, kdyby sis psala s jinýma.
Kdyby měl nějakou dobrou kamošku, fakt kamarádku, se kterou by občas pokecal, ale pokud to takhle mění, že už je to třetí ženská v řadě, tak to by mi taky vadilo. :nevim:
Zajímalo by mě, co je to za lidi, odkud je zná, co s nimi má společného, že má neustále potřebu vyměňovat si s nimi smsky. O počasí si asi nepíšou. :think: Takže společný koníček? Nebo řeší společné problémy v práci? :think: Třeba jo a pak je to ok, třeba ne a pak to není ok.
Ono taky záleží na tom, jak často si píšou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.11 10:25

já nevím jak často si píšou, ted si to všechno maže, ale typuju tak 1-2× týdně Nikdy jsem nezjistila co si píšou jen jednou jí psal jestli už spí. On se s ní vidí v práci Jezdí tam skládat kamion A ona dělá na 3 směny, takže se pokaždé nevidí. Mám možnost se poptat kdo to je, mám tam známé, vím jak se jmenuje, ale nevím jestli si to tím jenom nepohorším a nezapletu se do toho ještě víc

• Nahlásit
  • Citovat
1653
13.8.11 10:25

ahojky :kytka:

moc dobre vim jak se citis, protoze , ted v tehu jsem priprala uz 18kg a pripadam si hnusne, mam proste pocit, ze manzel kouka na vsechny krome me :lol:

Chlapi maji radi sebevedome zenske, ktere se maji rady, ne takove nejiste a podezirave, musis se nad tim povznest a byt sebejista, a zase jak holky radily zaflirtuj si s jinyma, najdi si konicek, treba fitko, kosmetiku, venuj se sama sobe :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.11 10:32

manžel jezdí kamionem, takže jsem večně sama doma s dětmi a na fitko atd nemám hlídání. Jsem taky bez práce takže o to víc myslím na to co dělá on když takhle jezdí jestli náhodou s nějakou nejezdí atd mučím se tím a když se s ním o tom bavím tak se drží hesla zatloukat zatloukat zatloukat Ani ty smsky by mě nepřiznal a já mu zase nemůžu přiznat že mu lezu do mobilu akorat bych se tím ponížila

• Nahlásit
  • Citovat
1032
13.8.11 10:48

A jak to že si ty sms začal mazat teď a dřív ne?Takže to neví,že mu koukáš do mobilu?Tohle asi jinak než promluvou s ním nevyřešíš.Buď to teda v sobě budeš dusit,což není dobrý a ani to dlouhodobě moc nejde,jen bys byla na všechny protivná a nakonec bys stejně bouchla a bylo by to stokrát horší.Nebo se budeš muset přiznat a promluvit si s ním.Svět se snad nezboří a komunikace musí ve vztahu být,jinak to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1653
13.8.11 11:28

aha… to trosku meni situaci, protoze ted to vidim trosku jinak, nez jak jsi to popisovala na zacatku :think:
Nevycitej si to , neni sice to nic hezkeho , ze mu lezes do mobilu , ale neco se muselo stat, ze ztraci tvoji duveru, je sice fajn se s nim promluvit, ale ja osobne to tak nesnasim, jak se chlapi se snazi babu presvedcit o tom jak je vse fajn, a jak se snazi ze vseho vykroutit a udelat z tebe jeste podeziravou hysterku.. :pocitac: Ale jak Cherilin psala, musis mu to rict, jinak uskodis jen sama sobe, budes sebe pozirat zevnitr a to je hnus :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.11 12:30

Já myslím, že chlapi tohle vzrušení potřebujou. On to zřejmě u tebe nemá, tak to hledá jinde. Tím nechci říct, že je to tvoje vina. To ne, jen je to přirozený vývoj vztahu. Tyhle krize prostě přicházejí. Určitě si nenalháváš, že váš vztah je pořád zamilovaný, jak na začátku. Věnovat se sama sobě je sice hezký, ale vztah to neposílí. Důsledek může být taky takový, že začne on žárlit na tebe a problémy se budou stupňovat.
Na vztahu je třeba pracovat. V první řadě bych si s ním promluvila ne o těch sms a telefonátech, ale prostě o vás. Upřímně, bez masek a přetvařování. Říct si, co jeden od druhého čekáte, co vám chybí, vadí, jak to chcete řešit a kam chcete směřovat. A pak je důležité, objevit v sobě skutečnou ženu. Tajemnou, krásnou, žádoucí, která ví, že má svoji hodnotu, věří si a má se ráda, taková jaká je. Pokud tohle pochopíš, nebude třeba žárlit, protože on z tebe bude vedle. Znova se do tebe zamiluje a bude to lepší než na začátku. To mi věř, vím to z vlastní zkušenosti. Máme spoustu „kouzel“ a prostředků, kterými můžeme muže překvapit. Vonné olejíčky na těle, změna při milování, lechtivé sms......musí to z tebe ale zářit. Tím se staneš pro něj jen tou jednou jedinou, na kterou zaměří svou pozornost. Je to umění a musí se to v tobě probudit, ale máme to v sobě každá. Jen si začít věřit a nemyslet na blbiny. Tak hodně zdaru a netrap se, tím si akorát ubližuješ. :hug:
Anonym 2

• Nahlásit
  • Citovat
1653
13.8.11 12:42
Anonymní píše:
Já myslím, že chlapi tohle vzrušení potřebujou. On to zřejmě u tebe nemá, tak to hledá jinde. Tím nechci říct, že je to tvoje vina. To ne, jen je to přirozený vývoj vztahu. Tyhle krize prostě přicházejí. Určitě si nenalháváš, že váš vztah je pořád zamilovaný, jak na začátku. Věnovat se sama sobě je sice hezký, ale vztah to neposílí. Důsledek může být taky takový, že začne on žárlit na tebe a problémy se budou stupňovat.
Na vztahu je třeba pracovat. V první řadě bych si s ním promluvila ne o těch sms a telefonátech, ale prostě o vás. Upřímně, bez masek a přetvařování. Říct si, co jeden od druhého čekáte, co vám chybí, vadí, jak to chcete řešit a kam chcete směřovat. A pak je důležité, objevit v sobě skutečnou ženu. Tajemnou, krásnou, žádoucí, která ví, že má svoji hodnotu, věří si a má se ráda, taková jaká je. Pokud tohle pochopíš, nebude třeba žárlit, protože on z tebe bude vedle. Znova se do tebe zamiluje a bude to lepší než na začátku. To mi věř, vím to z vlastní zkušenosti. Máme spoustu „kouzel“ a prostředků, kterými můžeme muže překvapit. Vonné olejíčky na těle, změna při milování, lechtivé sms......musí to z tebe ale zářit. Tím se staneš pro něj jen tou jednou jedinou, na kterou zaměří svou pozornost. Je to umění a musí se to v tobě probudit, ale máme to v sobě každá. Jen si začít věřit a nemyslet na blbiny. Tak hodně zdaru a netrap se, tím si akorát ubližuješ. :hug:
Anonym 2

Skvele napsane :palec: :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.11 14:17

dříve je taky mazal, ale na soukromém telefonu, u toho jsem si po tom co jsme platili 2000,– jsem si nechala zaslat výpis a zjistila jsem kdo to byl a uhodila na něj. Pak dal pokoj. Teď ale začal více používat firemní tel. dokonce s ním byl min. týden na záchodě tak jsem zpozorněla. To normálně nedělá. Jak já bych chtěla vědět co si píšou, abych věděla jak na něj. :pocitac: Zítra se na něj chystám, že sem prostě poznala že je myšlenkama a chováním jiný. Je na mě hrozně milý, ale chybí tam ty dotyky. Spíme spolu dost často, ale už to není takový. Neřeknu mu že čtu smsky, ale že to prostě vím už po předchozích zkušenostech, že se něco děje Ať mi to vysvětlí Nejhorší, že nevím proč to dělá, kdyby mi to třeba řekl co mu chybí tak by se to dalo napravit, ale takhle mě mučí Tak mi držte zítra pěsti Dneska pomáhá kamarádovi s betonováním takže u toho i popijou, tak to dnes nemá smysl bojim bojim

• Nahlásit
  • Citovat
15320
13.8.11 14:51

Tak to, že jde na záchod s mobilem, by mi bohatě stačilo jako začátek diskuze o vztahu, ani nemusíš říkat, že mu lezeš do mobilu. Prostě je něco v nepořádku, protože schovávat se s mobilem na záchodě je prostě divné.
Na rovinu bych mu řekla, že tě to trápí, nevyčítat, spíš to probrat. To se mi to lehce říká, že? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama