Jak se zbavit závislosti na člověku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 05:15
Jak se zbavit zavislosti na cloveku

Potrebovala bych od vas prosim poradit, jestli s tim nemate zkusenost, byla jsem i na terapii, ale zatim jsme se nedobrali vysledku. Hodne jsem se zamilovala, opravdu moc a on taky, trvalo to dva roky. Denne mi vypisoval, byla jsem pro neho ta jedina a prava. Pak se neco zmenilo, vim, ze se styka i s jinyma zenama, ozve se tak spordicky, proste nema uz zajem. Vim, ze me ma rad, a kdyz jsme spolu je to moc hezky. Mela bych to ukoncit, vim ze by to asi i uvital. ALE, ja zjistila, ze jsem na nem asi zavisla, strasne se trapim, nedokazu ho poslat pryc, i kdyz si to zaslouzi, kdyz vidim jak se mi vzdaluje neumim se s tim vyrovnat, nemam hrdost a sebeuctu a porad dolizam. Je to strasny, neumim se odstrihnout, a hlavne, nevim jak. Uz jsme to i nekolikrat ukoncili, ale ja to nejak nemuzu vydrzet. Chovam se jak nevyzrala mala holka pritom je mi uz pres 30, nikdy se mi tohle nestalo. Nepomaha mi nekam chodit, sportovat, poznavat novy lidi. Myslim jen na nej. Je to az patologicky. Jsem tak v haji, ze beru antidepresiva. Ja proste nevim jak to ukoncit, abych se totalne nezhroutila :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 05:28

To jsem psala já? 8o v tu dobu jsem ale dělala čaj 8o ?jsem úplně ve stejné situaci :( -omlouvám se taky za anonym :oops: :,(

pannda
Kelišová 6576 příspěvků 35 inzerátů 01.08.18 06:10

To je doba…lidi neumí řešit vztahy, antidepresiva se předepisují jak na běžícím pásu…já nevím…Nic proti Vám, ale dneska když někdo něco chce, nedokáže si to vydobít.

lada-m
Povídálka 44 příspěvků 01.08.18 06:18

Víc než prášky bych doporučila jinou věc. .. píšeš že se stýká i s jinými ženami. … Tak si to tedy zkus představit, jak se reálně s těmi ženami stýká, jak je hladí a provádí s nimi různé intimní věci. … Tohle by to mohlo otevřít oči a pomocí to v léčbě víc než antidepresiva.

Russet
Extra třída :D 11594 příspěvků 01.08.18 06:42
@Anonymní píše:
Potrebovala bych od vas prosim poradit, jestli s tim nemate zkusenost, byla jsem i na terapii, ale zatim jsme se nedobrali vysledku. Hodne jsem se zamilovala, opravdu moc a on taky, trvalo to dva roky. Denne mi vypisoval, byla jsem pro neho ta jedina a prava. Pak se neco zmenilo, vim, ze se styka i s jinyma zenama, ozve se tak spordicky, proste nema uz zajem. Vim, ze me ma rad, a kdyz jsme spolu je to moc hezky. Mela bych to ukoncit, vim ze by to asi i uvital. ALE, ja zjistila, ze jsem na nem asi zavisla, strasne se trapim, nedokazu ho poslat pryc, i kdyz si to zaslouzi, kdyz vidim jak se mi vzdaluje neumim se s tim vyrovnat, nemam hrdost a sebeuctu a porad dolizam. Je to strasny, neumim se odstrihnout, a hlavne, nevim jak. Uz jsme to i nekolikrat ukoncili, ale ja to nejak nemuzu vydrzet. Chovam se jak nevyzrala mala holka pritom je mi uz pres 30, nikdy se mi tohle nestalo. Nepomaha mi nekam chodit, sportovat, poznavat novy lidi. Myslim jen na nej. Je to az patologicky. Jsem tak v haji, ze beru antidepresiva. Ja proste nevim jak to ukoncit, abych se totalne nezhroutila :,(

Představ si, jak spí ve vaší posteli s jinýma. Ideálně aspoň se dvěma. Odstěhuj se a vyměň telefonní číslo. Chlap, co denně vypisuje takové SMS akorát zakrývá skutečný stav věcí. Chce tě opít rohlíkem a bokem si užívat. A ty mu na to klidně skočíš. Promiň, ale nejsi zamilovaná. Zobej kvůli němu antidepresiva. Fakt řešení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 06:56

Neporadím, ale jsem na tom podobně. Akorát s člověkem, kterého znám už 16 let. 8 let jsem s ním žila a mám s ním dítě. Absolutně si mě nevážil a není to vůbec člověk pro rodinu. Za těch 8 let jsem se s ním snažila snad milionkrát rozejít, ale vždy se k němu vrátila. Teď jsem to teda dotáhla zatím nejdál. Vystěhovala jsem mu všechny věci a už 3 týdny se zuby nehty držím. Ale stejně na něho pořád myslím a nedovedu si představit, že bych někdy mohla být s někým jiným. I když bych strašně moc chtěla normální vztah, ale jiní muži mě nepřitahují :(
Asi je to tím, že se nemáme dostatečně rády a neumíme si samy sebe vážit.
Anonym J.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 06:58
@Russet píše:
Představ si, jak spí ve vaší posteli s jinýma. Ideálně aspoň se dvěma. Odstěhuj se a vyměň telefonní číslo. Chlap, co denně vypisuje takové SMS akorát zakrývá skutečný stav věcí. Chce tě opít rohlíkem a bokem si užívat. A ty mu na to klidně skočíš. Promiň, ale nejsi zamilovaná. Zobej kvůli němu antidepresiva. Fakt řešení.

Ja prave netvrdim, ze jsem zamilovana, ale nezdrave zavisla a netusim jakmu toho ven

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 06:59
@Anonymní píše:
Neporadím, ale jsem na tom podobně. Akorát s člověkem, kterého znám už 16 let. 8 let jsem s ním žila a mám s ním dítě. Absolutně si mě nevážil a není to vůbec člověk pro rodinu. Za těch 8 let jsem se s ním snažila snad milionkrát rozejít, ale vždy se k němu vrátila. Teď jsem to teda dotáhla zatím nejdál. Vystěhovala jsem mu všechny věci a už 3 týdny se zuby nehty držím. Ale stejně na něho pořád myslím a nedovedu si představit, že bych někdy mohla být s někým jiným. I když bych strašně moc chtěla normální vztah, ale jiní muži mě nepřitahují :(
Asi je to tím, že se nemáme dostatečně rády a neumíme si samy sebe vážit.
Anonym J.

Ano, s tim plne souhlasim a premyslela jsem nad tim. Ze nemam sebeuctu a nemam se rada. ale s tim bojuji cely zivot

Russet
Extra třída :D 11594 příspěvků 01.08.18 07:03
@Anonymní píše:
Ja prave netvrdim, ze jsem zamilovana, ale nezdrave zavisla a netusim jakmu toho ven

Já taky nemám odpověď na spoustu otázek, ale polykat kvůli tomu antidepresiva nebudu. Když ho teda nemáš ráda, jen bez něj nemůžeš existovat, tak co by se stalo, kdyby sis představila, že umřel? Vážně chceš brát antidepresiva kvůli jednomu blbcovi, co za to ani krapet nestojí?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 07:07
@Russet píše:
Já taky nemám odpověď na spoustu otázek, ale polykat kvůli tomu antidepresiva nebudu. Když ho teda nemáš ráda, jen bez něj nemůžeš existovat, tak co by se stalo, kdyby sis představila, že umřel? Vážně chceš brát antidepresiva kvůli jednomu blbcovi, co za to ani krapet nestojí?

Nestoji no, jenze problem je, ze ja mam psychicky potize cely zivot a leky neberu poprve, takze jsem se diky tomuto dostala do stavu, kdy je potrebuju. Sama vim, ze jento pekne na h*vno, ale ja sakra nevim jak se z toho vymotat, kdybych na nej mela aspon vztek. Ale je to takovej ten typickej sigr, na kteryho zensky leti, ale pro zivot to neni. Vsechno tohle hlava vi, ale srdce, mrcha, si dela co chce

Russet
Extra třída :D 11594 příspěvků 01.08.18 07:12
@Anonymní píše:
Nestoji no, jenze problem je, ze ja mam psychicky potize cely zivot a leky neberu poprve, takze jsem se diky tomuto dostala do stavu, kdy je potrebuju. Sama vim, ze jento pekne na h*vno, ale ja sakra nevim jak se z toho vymotat, kdybych na nej mela aspon vztek. Ale je to takovej ten typickej sigr, na kteryho zensky leti, ale pro zivot to neni. Vsechno tohle hlava vi, ale srdce, mrcha, si dela co chce

Tak na to bude asi lepší psychiatr než emimino. Jaký srdce? Vždyť tvrdíš, že zamilovaná nejsi :roll: Na typický sígry letí jen hloupé slečny, to nevíš? Rozumná holka lehce předvídá a počká si na někoho, kdo ji bude mít rád a nemusí kvůli tomu brát prášky. Život je fakt hodně těžkej, ale ty más JEN blbého chlapa, co střídá ženské. Co budeš dělat, až se ti život skutečně podělá?!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 07:17
@Russet píše:
Tak na to bude asi lepší psychiatr než emimino. Jaký srdce? Vždyť tvrdíš, že zamilovaná nejsi :roll: Na typický sígry letí jen hloupé slečny, to nevíš? Rozumná holka lehce předvídá a počká si na někoho, kdo ji bude mít rád a nemusí kvůli tomu brát prášky. Život je fakt hodně těžkej, ale ty más JEN blbého chlapa, co střídá ženské. Co budeš dělat, až se ti život skutečně podělá?!

No ty leky mi predepsal psychiatr :) , divej asi jsem hloupa a mas pravdu ve vsem, jen mi to porad nedava odpovedi jak z toho ven ???? to, ze jsem blba vim, ale jaksi to nezabralo

kristyn.g
Závislačka 2838 příspěvků 01.08.18 07:19

Přečti si knihu o závislých vztazích, hned si uvědomíš ze příčina je jinde, například v dětství…

Russet
Extra třída :D 11594 příspěvků 01.08.18 07:21
@Anonymní píše:
No ty leky mi predepsal psychiatr :) , divej asi jsem hloupa a mas pravdu ve vsem, jen mi to porad nedava odpovedi jak z toho ven ???? to, ze jsem blba vim, ale jaksi to nezabralo

A to myslíš, že někdo ti dá návod, jak zapomenout na chlapa? Asi každá se někdy blbě zamilovala a chvíli trvalo, než to přešlo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 07:23
@kristyn.g píše:
Přečti si knihu o závislých vztazích, hned si uvědomíš ze příčina je jinde, například v dětství…

Ja to vim, proto mam cely zivot psychicke problemy, matka me odmitala, mam z toho nizke sebevedomi, nemam se rada, lasku porad vyzaduji po partnerech. Cely zivot s tim bojuji, ale nespravilo se to, i kdyz jsem chodila na terapie. Doktor rikal, ze vztah s matkou je klicovy a proste ta lecba trva roky bez nejasneho vysledku, u me nepomohla.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >