Jak se ze všeho nezbláznit?

112
19.2.20 20:52

Jak se ze vseho nezblaznit ?

Zdravím, asi se potrebuju vyspovidat, mam 8 mesicni holcicku a víceméně jsem byla od 4 mesice doma ( jsem zdr. sestra a ze začátku jsem hodne zvracela). Nyni mam ale někdy pocit, ze se ze vseho zblaznim, ze me nic nebavi, ze je to všechno pořád dokola. Máme rodinny barák takze to je práce na dennim pořádku. Rano vstanu nasnidam se jdu se psi a malou do kocarku ven, prijdu uvarim pouklizim, ale je to víceméně kazdej den furt to stejný dokola nekdy me to prijde hrozny stereotyp, ze se z toho zblaznim. Kamaradek moc nemám takze se nemam pořádně jak odreagovat. Penez taky moc nemáme. Čas pro sebe mám, ale asi ho travim spatne, protože me to jaksi nepomáhá. Teď jsem dva dny byla bez malé a hrozně to na mě spadlo :( možná ta samota ja nevím. Nechci tady brecet vim ze na tom lidi jsou mnohem hůř jen si pripadam sama sobe nekdy protivná i na přítele jsem zbytecne vztekla :( jak to máte vy? Jak travite cas pro sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.2.20 21:10

Prej tohle zná každá, tak asi normální.. Ale za mě… Pecka, nemusím chodit do práce a můžu trávit čas s tím nejkrásnějším a nejdokonalejším miminem na světě. Všechno to letí a může to být naposled. Už za rok a půl to skončí a já budu synkovi ráno mávat, oba slzy v očích a osm hodin hákovat. Dovolená pokryje tak tak dětský nemoce… Období kolem roku mi přišlo nejkrásnější. Jenom ten strach pořád, aby byl zdravý a v pořádku. A jak si žila předtím? Ráno do práce, rychle na nákup, cvičení, domu, v létě moře, v zimě hory no mně to v podstatě taky přišlo celý furt dokola :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
19.2.20 21:18

Měla jsem to samé když byl nejstaršímu synovi rok a kousek. Přemýšlela jsem o tom, že si najdu brigádu, hrabalo mi z toho. Kamarádky mám, ale všechny měli starší děti a ty pořád marodili, tak jsme se neviděli. No pořídila jsem si další dvě děti v odstupu 22 měsíců a stereotyp už mi vážně nehrozí. :lol: Můžeš to zkusit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 21:40

Z toho by mi regulérně přeskočilo. Kamarádi, návštěvy u nás i návštěvy rodiny, výlety… A k tomu jsem měla od počátku další vzdělávání jednou za čas, snažila jsem se pokud možno trochu pracovat. Díky podpoře prarodičů to jde.

Takže asi takhle, rodičovská neznamená, že je z tebe profi uklízečka a kuchařka. Máš se postarat o dítě, ale pokud je hlídání možné, proč nemít brigádu nebo maličký úvazek? Proč neobjíždět příbuzné, nehledat nové koníčky a nové přátele, neobnovovat zaprášené známosti… Proč nepodnikat neotřelé věci i s miminem? Už jen těch facebookových skupin matek-turistek je spousta…

• Nahlásit
  • Citovat
3406
19.2.20 21:49

Nevím, já cvičím, čtu, chodím běhat.. :nevim: mám tři malé děti, jsem doma osmým rokem.. Přijde mi to stejný stereotyp jako chodit každý den X hodin do práce :nevim: možná jen, že ten styk s dospělými chybí :mrgreen: doma jen muž nebo občas přijede babička.. Ale jinak hodně vejletíme a cestujeme, i s dětma.. Nějakou akci s kamaradkama si taky můžu domluvit, ale většinou se mi ve finále ani nechce - nějakej alkohol, únava.. To se radši pořádně vyspím doma :mrgreen: já se teda do práce netesim z důvodů nemocí dětí, žádné hlídání, letní prázdniny na prd - budem muset střídat dovolenou a společně se asi nikam nepodíváme.. Tiše doufám, že se mi podaří sehnat jen půl úvazek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 21:53
@Lainaire8 píše:
Nevím, já cvičím, čtu, chodím běhat.. :nevim: mám tři malé děti, jsem doma osmým rokem.. Přijde mi to stejný stereotyp jako chodit každý den X hodin do práce :nevim: možná jen, že ten styk s dospělými chybí :mrgreen: doma jen muž nebo občas přijede babička.. Ale jinak hodně vejletíme a cestujeme, i s dětma.. Nějakou akci s kamaradkama si taky můžu domluvit, ale většinou se mi ve finále ani nechce - nějakej alkohol, únava.. To se radši pořádně vyspím doma :mrgreen: já se teda do práce netesim z důvodů nemocí dětí, žádné hlídání, letní prázdniny na prd - budem muset střídat dovolenou a společně se asi nikam nepodíváme.. Tiše doufám, že se mi podaří sehnat jen půl úvazek.

Tomu rozumím! :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama