Jak se ženy cítíte, když Váš muž se OTÁČÍ ZA ZADKAMA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 08:40
Jak se ženy cítíte, když Váš muž se OTÁČÍ ZA ZADKAMA?

Jak se cítíte, kdyz třeba řídíte auto a váš manžel se otočí hlavou po jiné, je jedno co má na sobě jestli kalhoty nebo sukni. Nebo když jste v obchodě, otočí se za holkou v minikrataskach a pořád ji pozuruje zadek.? Stojí v uličce a hlavu jinam nedá? I před Vámi? Jste v plavecký, máte skříňku vedle asi 16lety holky. Která je hubená jak špejle už v plavkách, vás muž společně s vámi má skříňku vedle ní stojí u sebe skoro naplacly a vidíte jak jeho oči ji projíždí po celém těle a naschvál se k ní tlačí?? A pak říká strašně málo místa tu je. Přitom to nebyla pravda. Jak by jste se cítily vy?? Já už se svým chlapem odmítám jít mezi lidi. Mě To prostě vadí. 1000× jsem mu řekla, ať se krotí, že mě je to trapný, vadí mi to. Vždy řekne, že nic takového nedela. A dělá to stejně dal. Sice si už dává pozor jestli to já náhodou nevidím. Třeba když jsem na něj čekala v autě, když šel vrátit vozík. Otočil se za jednou, hodně ji projížděl zadek a když se vracel k autu tak na ni pořád civel a když ji přešel otočil se ještě za ni. Já tohle nedělám. Nevím co s toho lidi mají. Ale v ty plavecký to mě teda dostalo. Není mi to prostě příjemný a nevím jak se zbavit pocitu že mi to vadí. Poradí mi někdo? Já jsem začala na sebe víc upozorňovat. Nosím minisukně, maluju se, vystrihy mám. Ucesana mladá sexy holka, když se takhle neotira a neotáčí za mnou tak jsem si řekla, ať se otáčí jiní. A otáčí se hromada za mnou, i ti chlapi co drží svou ženu venku za ruku!! Což mě je ty ženský vždy líto. Muž mi řekl že si vsimnul, že se zamnou kazdy otáčí a, že mu to vadí. A já mu odpověděla. Nema ti co vadit. Když ty jsi nevychovaný a předemnou se otiras a otacis za každou pipk.. a mě přehlížís. Tak ať se na mě podívá někdo jiný. Jenomže i přesto že jsem krásná žena, za kterou se všichni otáčí, pořád mi vadí co dělá on.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 9081 příspěvků 20.08.19 08:43

Další anonymní diskuse o hov. ě :zed:

Kriss Tina
Extra třída :D 12205 příspěvků 20.08.19 08:45

Můj chlap tohle nedělá, jako koukne se na pěknou ženskou, když nějakou míjíme, ale musím říct že já se kouknu taky :mrgreen: většinou spíš hodnoti nějaký opačný extrém, když někdo vypadá jak strašidlo :D co z toho chlapi maj nevím, oni jsou hodně na ten vizuální vzhled no, ale tak kdyz jenom kouká tak mi to nepřijde nijak škodlivé :think:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19160 příspěvků 20.08.19 08:47

Mas doma burana, smula :lol:…ze se chlap otaci, je normalni, ale kdyz to dela oplzle jak nejaky krupan, co na to rict, asi ti to imponovalo, kdyz te sbalil taky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 08:47
@Kriss Tina píše:
Můj chlap tohle nedělá, jako koukne se na pěknou ženskou, když nějakou míjíme, ale musím říct že já se kouknu taky :mrgreen: většinou spíš hodnoti nějaký opačný extrém, když někdo vypadá jak strašidlo :D co z toho chlapi maj nevím, oni jsou hodně na ten vizuální vzhled no, ale tak kdyz jenom kouká tak mi to nepřijde nijak škodlivé :think:

Koukání je normalni, ale otáčení a co v ty plavecký. Jak by ses jako cítila?

alibear
Povídálka 28 příspěvků 20.08.19 08:47

Myslím si, že to dělá většina chlapů. Někteří víc na oko, jiní víc nenápadně. Vím, že se můj chlap dívá taky, i když ne tak dotěrně jako ten tvůj. Ale fakt to neřeším, no co, taky podívám na fešáka. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 08:49
@wildcherry píše:
Mas doma burana, smula :lol:…ze se chlap otaci, je normalni, ale kdyz to dela oplzle jak nejaky krupan, co na to rict, asi ti to imponovalo, kdyz te sbalil taky.

On mě takhle nesbalil ale. Nepoznali jsme se na ulici. Tím že na mě koukal.

Šáruší
Kelišová 5144 příspěvků 20.08.19 08:49
@Anonymní píše:

máš doma hovado bez špetky úcty k tobě. Takže proč s ním jsi? Tohle normální chlap fakt nedělá.

peta1003
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 20.08.19 08:50

@Kriss Tina u nás je to naprosto stejně :D :D :D

Tomkins
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.08.19 08:50
@Anonymní píše:

A na co tě sbalil? Nebylo to náhodou tak, že se za tebou někde otočil a dlouze se ti díval na zadek, když v tom ses otočila, vaše pohledy se střetly…

Lalelale
Kelišová 5448 příspěvků 20.08.19 08:52

:mrgreen: :mrgreen: Ježíš aspoň už bys mohla vymyslet něco lepšího

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 08:52
@alibear píše:
Myslím si, že to dělá většina chlapů. Někteří víc na oko, jiní víc nenápadně. Vím, že se můj chlap dívá taky, i když ne tak dotěrně jako ten tvůj. Ale fakt to neřeším, no co, taky podívám na fešáka. :nevim:

Jo já se podívám když jde naproti mě. Ale neotocim se za nejakym fesakem. A už vůbec bych se v plavecký schválně neotirala před mim o nějakýho svalace. Naopak bych mu dala najevo jak můj je pěkný aby si nepřipadá v tu chvíli blbě že vedle mě je pólo aby muž. Který je u mě natisknuty. A navíc já byhc šla od něj dal. Aby mu to nebylo divný. To mě mrzí. Víc si to předemnou užíval a nemyslel na to jak se budu cítit já.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 08:53

Polonahy*

Russet
Neúnavná pisatelka 18337 příspěvků 20.08.19 08:53
@Anonymní píše:
Jak se cítíte, kdyz třeba řídíte auto a váš manžel se otočí hlavou po jiné, je jedno co má na sobě jestli kalhoty nebo sukni. Nebo když jste v obchodě, otočí se za holkou v minikrataskach a pořád ji pozuruje zadek.? Stojí v uličce a hlavu jinam nedá? I před Vámi? Jste v plavecký, máte skříňku vedle asi 16lety holky. Která je hubená jak špejle už v plavkách, vás muž společně s vámi má skříňku vedle ní stojí u sebe skoro naplacly a vidíte jak jeho oči ji projíždí po celém těle a naschvál se k ní tlačí?? A pak říká strašně málo místa tu je. Přitom to nebyla pravda. Jak by jste se cítily vy?? Já už se svým chlapem odmítám jít mezi lidi. Mě To prostě vadí. 1000× jsem mu řekla, ať se krotí, že mě je to trapný, vadí mi to. Vždy řekne, že nic takového nedela. A dělá to stejně dal. Sice si už dává pozor jestli to já náhodou nevidím. Třeba když jsem na něj čekala v autě, když šel vrátit vozík. Otočil se za jednou, hodně ji projížděl zadek a když se vracel k autu tak na ni pořád civel a když ji přešel otočil se ještě za ni. Já tohle nedělám. Nevím co s toho lidi mají. Ale v ty plavecký to mě teda dostalo. Není mi to prostě příjemný a nevím jak se zbavit pocitu že mi to vadí. Poradí mi někdo? Já jsem začala na sebe víc upozorňovat. Nosím minisukně, maluju se, vystrihy mám. Ucesana mladá sexy holka, když se takhle neotira a neotáčí za mnou tak jsem si řekla, ať se otáčí jiní. A otáčí se hromada za mnou, i ti chlapi co drží svou ženu venku za ruku!! Což mě je ty ženský vždy líto. Muž mi řekl že si vsimnul, že se zamnou kazdy otáčí a, že mu to vadí. A já mu odpověděla. Nema ti co vadit. Když ty jsi nevychovaný a předemnou se otiras a otacis za každou pipk.. a mě přehlížís. Tak ať se na mě podívá někdo jiný. Jenomže i přesto že jsem krásná žena, za kterou se všichni otáčí, pořád mi vadí co dělá on.

Otočení by mi nevadilo, slintání ano. Ale jak to takového slintala odnaučit, to nevím. Netuším, jestli to chlap dělá, na plavečáku sledujem oba dítě, ženských si jistě všimne, ale netlačí se do jejich osobního prostoru. Jestli mu vadí, že se za tebou otáčí ostatní, tak mu řekni, že to samé dělá i on. Takže cajk.

Náměsíčná
Závislačka 4540 příspěvků 20.08.19 08:54

Můj to nedělá.
Neváží si tě když to dělá před tebou.
Když jste se tak seznámili tak ti to vadí proto, že se bojíš, že se seznámí s jinou.
V takovým vztahu musí být super žít.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama