Jak se zeptat na citlivé téma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.03.18 21:14
Jak se zeptat na citlivé tema?

Ahoj holky,

mám takový citlivý dotaz. Už nějaký den randim se skvělým chlapem ale trochu mě trapi jedna věc (nesmejte se). Chybí mu jeden ze zubu (vzadu, je to vidět jen když se hodně usmeje) a já nechápu proč si tam nenechá dat korunku nebo implantát (finance na to má). A já se bojím zeptat abych se ho nedotkla. Předpokládám ze o to přišel bud nehodou (dělal bojový sport) nebo třeba nějaký větší kaz. Já sama bych tohle řešila asi hned :oops:

Jak byste to řešily (nebo neresily?)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 23.03.18 21:18

Tak já bych to neřešila.. néé každý chce mít v puse umělý zub.. a rozhodně bych se ho neptala, může se urazit..

Příspěvek upraven 23.03.18 v 21:21

ka2ka
Extra třída :D 11780 příspěvků 23.03.18 21:18

Neřešila bych to, vždyt je to přeci jedno ne? Nebo ho přestaneš milovat kvůli tomu,?

jita22
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 3 inzeráty 23.03.18 21:19

Na tohle bych rekla ze je casu dost. Pokud nema problem s hygienou nebo se slusnym chovanim, takovehle osobni veci pockaji az se budete znat bliz (budete si blizsi).

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27746 příspěvků 23.03.18 21:20
@Nicollka1993 píše:
Tak já bych to neřešila.. néé každý chce mít v puse umělí zub.. a rozhodně bych se ho neptala, může se urazit..

snad umělý :zed:

Anonymní  23.03.18 21:21
@Nicollka1993 píše:
Tak já bych to neřešila.. néé každý chce mít v puse umělí zub.. a rozhodně bych se ho neptala, může se urazit..

To mě upřímně nenapadlo. Máma má dva uměle zuby když o ne přišla po nehodě a krom toho ze muže kousat do nanuka jak o život a nic ji netrne, nepozná rozdíl. Nenapadlo mě, ze to muže byt v dnešní době cítit, ze má člověk v píše něco umělýho:-/

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 23.03.18 21:21
@Burj Chalifa píše:
snad umělý :zed:
:palec:

murkyf
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 23.03.18 21:21

Mně chybí v puse šestka.. měla jsem tam zánět, léčila to dost bolestivě a dlouho.. takže pak jsem si dala voraz na chvíli a mezitím se mi zuby tak posunuly, že by nasazení korunky bylo delší dobu dost nepříjemný a bolestivý.. takže nemám zub no.. a co? :lol:
(Nejde vidět, že ho nemám.. v opačném případě bych to řešila hned)

bloesty
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 21:22

Ja bych se ho normalne zeptala, jak o ten zub prisel a jestli mu tam ta mezera nevadi a uvidis. Neprijde mi to jako nejake citlive tema, kolem ktereho se musi chodit po spickach.

Anonymní  23.03.18 21:22

Nene s hygienou nemá problém vůbec :)
Já nevím ale mě to trochu štve, určitě to není důvod abych ho měla min rada, to vůbec ne! Ale vždycky když se usmeje od ucha k uchu tak si říkám proč to neresi

martina.se
Hvězda diskuse 56859 příspěvků 23.03.18 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

mám takový citlivý dotaz. Už nějaký den randim se skvělým chlapem ale trochu mě trapi jedna věc (nesmejte se). Chybí mu jeden ze zubu (vzadu, je to vidět jen když se hodně usmeje) a já nechápu proč si tam nenechá dat korunku nebo implantát (finance na to má). A já se bojím zeptat abych se ho nedotkla. Předpokládám ze o to přišel bud nehodou (dělal bojový sport) nebo třeba nějaký větší kaz. Já sama bych tohle řešila asi hned :oops:

Jak byste to řešily (nebo neresily?)

neřešila bych to, je to jeho věc.. mýmu taky chybí vzadu zub, ničemu to nepřekáží, nehodlá si ho nechat dát.. normálně to není vidět :think:

Anonymní  23.03.18 21:23
@murkyf píše:
Mně chybí v puse šestka.. měla jsem tam zánět, léčila to dost bolestivě a dlouho.. takže pak jsem si dala voraz na chvíli a mezitím se mi zuby tak posunuly, že by nasazení korunky bylo delší dobu dost nepříjemný a bolestivý.. takže nemám zub no.. a co? :lol:
(Nejde vidět, že ho nemám.. v opačném případě bych to řešila hned)
Šestku bych taky neresila. On má petku, ale má tak široký úsměv ze to je při úsměvu vidět.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 23.03.18 21:25
@Anonymní píše:
To mě upřímně nenapadlo. Máma má dva uměle zuby když o ne přišla po nehodě a krom toho ze muže kousat do nanuka jak o život a nic ji netrne, nepozná rozdíl. Nenapadlo mě, ze to muže byt v dnešní době cítit, ze má člověk v píše něco umělýho:-/

z vlastní zkušenosti to vím..a ono není zrovna příjemné si ten implantát nechat dávat.. v budoucnu s tím jsou problémy, prostě nemá zub a má klid :palec:

Aries6
Generální žvanilka 21774 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 21:25
@Anonymní píše: Šestku bych taky neresila. On má petku, ale má tak široký úsměv ze to je při úsměvu vidět.

Jak dlouho se znáte? Třeba to zrovna řeší. Manžel má implantát a od chvíle, kdy se rozhodl, že ho chce, do chvíle nasazení to byly tak 2 měsíce bych řekla.

Aries6
Generální žvanilka 21774 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 21:26

Každopádně bych to neřešila a počkala, třeba se o tom rozpovídá sám.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti ve Valencii: Více než 20 už se jich ztratilo, kapesné mají téměř 14 tisíc!

Pořádný poprask způsobilo nedávné vylodění více než šesti set migrantů ve... číst dále >

Finalistky Miss Czech Republic se svlékly do plavek. Která získá titul?

Zatímco Česká Miss svou vítězku zná a Lea Šteflíčková se již několik týdnů... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Reklama