Reklama

Jak se žije na Rakovnicku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 12:01
Jak se žije na Rakovnicku ?

Zdravím, pochlubte se, jak se vám žije na Rakovnicku, nejřídčeji osídleném okrese Středočeského kraje? Buď přímo v královském městě Rakovníku nebo jeho malebném okolí? Křivoklátsko, okolí řeky Berounky, Jesenicko, přírodní park Džbán…Všude krásná příroda, ale jak se vám tam žije? Díky. Nám nádherně, považujeme Rakovnicko za nedoceněnou (naštěstí) oblast ke krásnému a čistému žití.
Prosím o anonym z důvodu uvedení místa bydliště. Je tu někdo další, komu se tu líbí?
 Z.

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 30 inzerátů 27.04.18 12:08

Já jsem tu naprosto spokojená, do Prahy i jinam se dá dobře dojet, jen s nabídkou pracovních příležitostí by to mohlo být lepší, ale nečekaně jsem se tu po mateřské chytla. Příroda je tu fajn… ;)

káťa
Extra třída :D 12621 příspěvků 27.04.18 12:30

Taky jsme tu spokojení, žijeme tu celá rodina i partner od narození v srdci přírodního parku Džbán. Příroda nádherná, toho si tu ceníme nejvíc, na rozdíl od Křivoklátska tu nemáme ani davy turistů, klid a všeho dostatek, naštěstí tu mám i práci, 10 minut autem nebo 15 minut busem. Rádi cestujeme a poznáváme nové kraje, ale vždycky se strašně rádi vracíme domů, do naší vesničky „in the middle of nowhere“ :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama