Jak se žije na Rakovnicku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 12:01
Jak se žije na Rakovnicku ?

Zdravím, pochlubte se, jak se vám žije na Rakovnicku, nejřídčeji osídleném okrese Středočeského kraje? Buď přímo v královském městě Rakovníku nebo jeho malebném okolí? Křivoklátsko, okolí řeky Berounky, Jesenicko, přírodní park Džbán…Všude krásná příroda, ale jak se vám tam žije? Díky. Nám nádherně, považujeme Rakovnicko za nedoceněnou (naštěstí) oblast ke krásnému a čistému žití.
Prosím o anonym z důvodu uvedení místa bydliště. Je tu někdo další, komu se tu líbí?
 Z.

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 27.04.18 12:08

Já jsem tu naprosto spokojená, do Prahy i jinam se dá dobře dojet, jen s nabídkou pracovních příležitostí by to mohlo být lepší, ale nečekaně jsem se tu po mateřské chytla. Příroda je tu fajn… ;)

káťa
Extra třída :D 13006 příspěvků 27.04.18 12:30

Taky jsme tu spokojení, žijeme tu celá rodina i partner od narození v srdci přírodního parku Džbán. Příroda nádherná, toho si tu ceníme nejvíc, na rozdíl od Křivoklátska tu nemáme ani davy turistů, klid a všeho dostatek, naštěstí tu mám i práci, 10 minut autem nebo 15 minut busem. Rádi cestujeme a poznáváme nové kraje, ale vždycky se strašně rádi vracíme domů, do naší vesničky „in the middle of nowhere“ :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >