Jak se žije na Rakovnicku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.04.18 12:01
Jak se žije na Rakovnicku ?

Zdravím, pochlubte se, jak se vám žije na Rakovnicku, nejřídčeji osídleném okrese Středočeského kraje? Buď přímo v královském městě Rakovníku nebo jeho malebném okolí? Křivoklátsko, okolí řeky Berounky, Jesenicko, přírodní park Džbán…Všude krásná příroda, ale jak se vám tam žije? Díky. Nám nádherně, považujeme Rakovnicko za nedoceněnou (naštěstí) oblast ke krásnému a čistému žití.
Prosím o anonym z důvodu uvedení místa bydliště. Je tu někdo další, komu se tu líbí?
 Z.

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 27 inzerátů 27.04.18 12:08

Já jsem tu naprosto spokojená, do Prahy i jinam se dá dobře dojet, jen s nabídkou pracovních příležitostí by to mohlo být lepší, ale nečekaně jsem se tu po mateřské chytla. Příroda je tu fajn… ;)

káťa
Extra třída :D 12309 příspěvků 27.04.18 12:30

Taky jsme tu spokojení, žijeme tu celá rodina i partner od narození v srdci přírodního parku Džbán. Příroda nádherná, toho si tu ceníme nejvíc, na rozdíl od Křivoklátska tu nemáme ani davy turistů, klid a všeho dostatek, naštěstí tu mám i práci, 10 minut autem nebo 15 minut busem. Rádi cestujeme a poznáváme nové kraje, ale vždycky se strašně rádi vracíme domů, do naší vesničky „in the middle of nowhere“ :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama