Jak se žije nám neatraktivním?

Anonymní
19.4.20 12:36

Jak se zije nam neatraktivnim?

Inspirovala mne vedlejsi diskuse. Po dlouhe dobe jsem koukala na sve stare fotky a dostala jsem depku, ze mi to krome svatby, maruraku a promoce snad nikdy nesluselo. Vetsinou jsem byla lina se nejak upravovat, protoze mi to prislo povrchni a v mem pripade by to stalo moc usili a zazrak by se nestal. Muzi me balili minimalne, ale pokud jsem si sama nejakeho vyhledla, tak byl muj. Mam krasneho muze a deti jsou diky bohu hezke po nem:-) Ale jde na me asi krize stredniho veku a mam chut byt take obdivovana, nosit cocky, foukat vlasy, malovat oci, nosit mladistvejsi odevy. Napiste vy mene obdarene, jak se vam zije a jak to zvladate:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6861
19.4.20 12:38

Myslím, že neatraktivním se žije mnohem jednodušeji, než atraktivním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 12:45

Bude mi letos 30 a bohužel tento pocit mám poslední 3 roky :-(

• Nahlásit
  • Citovat
122
19.4.20 12:45
@karkarka píše:
Myslím, že neatraktivním se žije mnohem jednodušeji, než atraktivním.

Myslím si totéž.

Pro zakl.- však si můžeš foukat vlasy, malovat oči a nosit mladistvé oblečení, co Ti brání? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16504
19.4.20 12:51

Já si nemyslím, že bych byla nějaká princezna, ale hodně o sebe dbam a díky tomu mi to sluší. Jestli jsi líná, tak se nediv. Nevím, co ti brání se malovat a foukat si vlasy a hezky se oblékat :nevim: ona většina těch žen, co vypadá k světu to taky nemá zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
19.4.20 12:57

Myslím že „neatraktivnost“ je dost relativní pojem. Víc záleží asi na tom jak jsi spokojená sama se sebou. Já jsem asi taky v porovnání s jinýma ženama neatraktivní (trochu nadváha, vlasy většinou do drdolu, nemaluju se…) Ale až na těch pár kilo navrch jsem se sebou spokojená a když se trochu líp oblíknu tak se i chlapi sem tam otočí… Muž je se mnou spokojen, já sama taky, takže i když asi v očích ostatních nejsem úplně atraktivní, žije mi se normálně…

Příspěvek upraven 19.04.20 v 13:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2411
19.4.20 13:00

Tak je otazka, kdo je povazovan za neatraktivniho. Podle mne dela hodne postava, pokud je zena stihla, tak je vetsinou vice atraktivni s mladistvym vzhledem nez baculatejsi typ. Nekdo se povazuje za atraktivni a ani treba neni. Slysela jsem nazor, ze po 40 je to uz fuk, ze v tomto veku uz jsme pro muze neatraktivni vsechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
19.4.20 13:00

A co ti brani se sebou neco dělat? Neexistuje ošklivá ženská, jenom líná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
19.4.20 13:03

@izquierdo s tím věkem nesouhlasím. Já mám sice ještě daleko i do třicítky, ale znám ženy kolem 50, které jdou prostě krasavice!! Pro ně už ale platí to, co zmiňovala terien a to, že to není zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14645
19.4.20 13:05

Vyloženě atraktivní a sexy nemůže být každá, a snaha o to často způsobí, že žena vypadá spíš lacině. Ale každá žena může mít šarm a charizma a být krásná tím, co jí pánbůh nadělil. Stačí oblékat, co jí sluší, dbát na vlasy, ale nejdůležitější je, co z té ženy vyzařuje. Může vypadat jako modelka a oblíkat ji Prada, ale pokud je uvnitř mrtvola…
Nauč se mít ráda sama sebe, najdi si svůj styl, který ti sluší a bude z tebe kočka… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5188
19.4.20 13:08
@izquierdo píše:
ze po 40 je to uz fuk, ze v tomto veku uz jsme pro muze neatraktivni vsechny.

cooooze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5188
19.4.20 13:09
@Janli píše:
Vyloženě atraktivní a sexy nemůže být každá, a snaha o to často způsobí, že žena vypadá spíš lacině. Ale každá žena může mít šarm a charizma a být krásná tím, co jí pánbůh nadělil. Stačí oblékat, co jí sluší, dbát na vlasy, ale nejdůležitější je, co z té ženy vyzařuje. Může vypadat jako modelka a oblíkat ji Prada, ale pokud je uvnitř mrtvola…
Nauč se mít ráda sama sebe, najdi si svůj styl, který ti sluší a bude z tebe kočka… ;)

presne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 13:12

Na žehlení vlasů jsem třeba taky lempl. Už tak vstávám do práce brzo… Ale celkově jako žena se líp cítím v sukních, je to pro mě pohodlnější, než upnuté kalhoty ;) a samozřejmě nalíčená - tužka na oči, řasenka, podkladový krém, makeup.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.4.20 13:14

Na noseni cocek a foukani vlasu + ocni make-up vyraznejsi, na to jsem opravdu byla dosud lina. Co se tyce obleceni, mam rada jiny styl nez se ted nosi, ale dela me to starsi no. Nejak nemam ten vkus a scchopnost se paradit. Ale mam kamaradky co to umi, necham si poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
8307
19.4.20 13:17
@Kriss Tina píše:
A co ti brani se sebou neco dělat? Neexistuje ošklivá ženská, jenom líná :nevim:

Existují jen málo opilí muži. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama