Jak se žije po insolvenci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 08:02
Jak se žije po insolvenci?

Ahoj, chci se zeptat jestli tu má někdo zkušenost se životem v a po insolvenci. Jestli jste se dokázali vzchopit a žít pak bez dluhů. Ptám se, protože díky sourozenci v insolvenci jsem musela vyplácet jeho dědický podíl, aby rodina nepřišla o dům. Investované peníze chci samozřejmě zpět. Jakou mám šanci?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 08:10
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli tu má někdo zkušenost se životem v a po insolvenci. Jestli jste se dokázali vzchopit a žít pak bez dluhů. Ptám se, protože díky sourozenci v insolvenci jsem musela vyplácet jeho dědický podíl, aby rodina nepřišla o dům. Investované peníze chci samozřejmě zpět. Jakou mám šanci?

mam, a ziju bez dluhu…pouze jeden vyrovnani s ex manzelem

Uslava
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 07.08.19 08:16
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli tu má někdo zkušenost se životem v a po insolvenci. Jestli jste se dokázali vzchopit a žít pak bez dluhů. Ptám se, protože díky sourozenci v insolvenci jsem musela vyplácet jeho dědický podíl, aby rodina nepřišla o dům. Investované peníze chci samozřejmě zpět. Jakou mám šanci?

Vyplatil-a jsi mu to, to mu náleží. Nic bych ti nevracela. Ty máš jeho podíl, on tvoje peníze. Proč to vracet zpátky?

MP Krista
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 07.08.19 08:19
@Uslava píše:
Vyplatil-a jsi mu to, to mu náleží. Nic bych ti nevracela. Ty máš jeho podíl, on tvoje peníze. Proč to vracet zpátky?

Zřejmě bylo dědiců víc a zakladatelka vyplatila podíl za všechny. Je pochopitelně, ze chce svoje penize zpět.

Verun83
Extra třída :D 10384 příspěvků 07.08.19 08:19
@Anonymní píše:

Za penize mas jeho podil. Co resis. Muzes to prodat zbytku rodiny a budes mit penize, napr.
Tezko ti zaplati penize, ktere zrejme nema.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 08:19

@Uslava Já o podíl na domě nestojím. Dohoda zní, že až doplatí insolvenci, vyplatí mě a já na ně zpět přepíšu část domu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 08:21

@Verun83 Zbytku rodiny neprodám, nikdo nemá peníze. Jen ti v insolvenci. Vydělávají víc než slušně a přesto se zadlužili.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 07.08.19 08:22
@MP Krista píše:
Zřejmě bylo dědiců víc a zakladatelka vyplatila podíl za všechny. Je pochopitelně, ze chce svoje penize zpět.

Píše o jednom. I kdyby vyplatil-a všechny, tak musí mít všechny jejich podíly. je to něco za něco.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 07.08.19 08:23
@Anonymní píše:
@Uslava Já o podíl na domě nestojím. Dohoda zní, že až doplatí insolvenci, vyplatí mě a já na ně zpět přepíšu část domu.

Koupí si zpět podíl, si myslíš. Myslím, že si ho nekoupí a dál budou bydlet zadarmo. Pak napiš. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 08:26

@Uslava Bude se to táhnout roky. Dědických podílů se ostatní nezadlužení vzdali také v můj prospěch, protože nikdo neměl na vyplacení. Takže vlastním půl domu, kde nebydlím. Když nebudou chtít platit, můžu svou půlku prodat, ale za života rodiče to udělat nemůžu.

Verun83
Extra třída :D 10384 příspěvků 07.08.19 08:29
@Anonymní píše:
@Uslava Já o podíl na domě nestojím. Dohoda zní, že až doplatí insolvenci, vyplatí mě a já na ně zpět přepíšu část domu.

Mas to pisemne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 08:32

@Verun83 Zatím ne, ale navrhnu to. Taky si myslím, že by to mělo být sepsané.

DanielaMakova
Kecalka 130 příspěvků 07.08.19 09:42
@Anonymní píše:

Dle mého žádnou. Takový člověk se nezmění. A vše je nejlepší mít písemně…

Uslava
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 07.08.19 09:45
@Anonymní píše:
@Uslava Bude se to táhnout roky. Dědických podílů se ostatní nezadlužení vzdali také v můj prospěch, protože nikdo neměl na vyplacení. Takže vlastním půl domu, kde nebydlím. Když nebudou chtít platit, můžu svou půlku prodat, ale za života rodiče to udělat nemůžu.

Ať ti to dobře dopadne :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 10:42

@Uslava Děkuju. Některé životní zkušenosti se holt získávají draze. Ale nenechám člověku přes 70 prodat dům nad hlavou, kvůli pitomosti někoho jiného.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama