Jak se žije se snímatelnou zubní náhradou

Anonymní
6.4.21 09:55

Jak se žije se snimatelnou náhradou

Ahoj chci se zeptat má tu někdo snímatelnou náhradu zubů?.. chybí mi stoličky skoro na každé straně.. mám špatné i ostatní zuby ale ty snad půjdou opravit. Nevím co mi doktor nabídne jakou náhradu na implantát nemám bohužel.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.4.21 09:57
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat má tu někdo snímatelnou náhradu zubů?.. chybí mi stoličky skoro na každé straně.. mám špatné i ostatní zuby ale ty snad půjdou opravit. Nevím co mi doktor nabídne jakou náhradu na implantát nemám bohužel.

mam uz dlouho, zvykneš si

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 09:58
@Anonymní píše:
mam uz dlouho, zvykneš si

Vážně sem docela mladá ještě a strašně mě to štve mám depky teď.. :/ stres ze si za to můžu sama kdybych dřív nezměnila zubařku.. jak se a tím jí? A sundaváš to?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 10:01
@Anonymní píše:
Vážně sem docela mladá ještě a strašně mě to štve mám depky teď.. :/ stres ze si za to můžu sama kdybych dřív nezměnila zubařku.. jak se a tím jí? A sundaváš to?

mam to uz hrozne dlouho, problémy mi začaly po druhem porodu… moc nesundavám, jsem uz zvykla…

• Citovat
  • Nahlásit
21054
6.4.21 10:07
@Anonymní píše:
Vážně sem docela mladá ještě a strašně mě to štve mám depky teď.. :/ stres ze si za to můžu sama kdybych dřív nezměnila zubařku.. jak se a tím jí? A sundaváš to?

moje babička nesundávala ani na noc, jak jí zuby nandali, tak je měla v puse - jen na čistění je vyndala - nikdo nevěděl, že má klapačky - měla to tak cca od 50 do 86, kdy zemřela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 10:08
@Anonymní píše:
mam to uz hrozne dlouho, problémy mi začaly po druhem porodu… moc nesundavám, jsem uz zvykla…

Taky sem po druhým porodu a taky začly problémy z části za to můžu sama.. ale asi velkej podíl na tom má těhotenství kojení nejspíš.. :/ napsala bych zprávu ale ste anonym a já taky.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 10:11

Mám částečnou náhradu horní zuby od čtyřky. Nic není poznat, vůbec nevnímal, že ji mám. Jím v pohodě všechno :palec:
Za mě lepší, než být bez zubů ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 10:13
@Anonymní píše:
Mám částečnou náhradu horní zuby od čtyřky. Nic není poznat, vůbec nevnímal, že ji mám. Jím v pohodě všechno :palec:
Za mě lepší, než být bez zubů ;)

Ano bez zubu nechci být taky.. jen nahoře máte? Já ani dole nemám a jak počítám neměla sem dva zuby nahoře.. nevyrostly nejspíš ale to mi nikdo neřekl.. teď roste nahoře moudrák to je bolest.. :/ snad mi opraví ty co moje Zubařka řekla ze nejdou.. :-/ děkuji za odpověď.. musím se s tím smířit no.. :cry: 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 10:20
@Anonymní píše:
Ano bez zubu nechci být taky.. jen nahoře máte? Já ani dole nemám a jak počítám neměla sem dva zuby nahoře.. nevyrostly nejspíš ale to mi nikdo neřekl.. teď roste nahoře moudrák to je bolest.. :/ snad mi opraví ty co moje Zubařka řekla ze nejdou.. :-/ děkuji za odpověď.. musím se s tím smířit no.. :cry: 🙈

Dole mám můstek za šestku vlevo, protiskus náhrady. No a vpravo mi chybí 6,7 Uvidíme, co s tím :oops:
Držím :palec: na dobrého zubaře :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 10:36
@Anonymní píše:
Dole mám můstek za šestku vlevo, protiskus náhrady. No a vpravo mi chybí 6,7 Uvidíme, co s tím :oops:
Držím :palec: na dobrého zubaře :hug:

Ahaa děkuji snad s tím něco půjde a nebudu bez zubů úplně.. 🙈 😏 to bych vážně nerada.. už teď mě to štve..

• Citovat
  • Nahlásit
1592
6.4.21 10:49

...

…přítel si to bude chválit, neb když si sundáš ty klapačky, můžeš mu poskytnout vyšší level orálního uspokojování :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 10:52

@Tecumseh nemám přítele sem s detma sama..

• Citovat
  • Nahlásit
870
6.4.21 11:01

Možná se zkus zeptat i na deflex - to je trochu „lepší“ snímací náhrada a teda připlácí se za ní víc. Nemá ale kovové prvky (háčky), což je výhoda.

Příspěvek upraven 06.04.21 v 11:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 11:02

@Magical-eyes určitě zeptám se na cokoliv půjde.. hold dam nějaký peníze nevadí no.. ale jsou to zuby co nejdou vidět tak nevím zda za to platit tolik..

• Citovat
  • Nahlásit
30800
6.4.21 12:01
@Anonymní píše:
Ahaa děkuji snad s tím něco půjde a nebudu bez zubů úplně.. 🙈 😏 to bych vážně nerada.. už teď mě to štve..

Vždycky něco jde :hug: Samozřejmě to něco stojí. Do zubů a protetiky bych ale neváhala investovat, je to zdravotní pomůcka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat