Jak se žije v Anglii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineNikocka
Kecalka 146 příspěvků 13.09.17 21:41
Jak se žije v Anglii?

Zdravím ;-)

Za 14 dni odjizdim na 3 mesice do Anglie. Nikdy jsem tam nebyla. Chtela bych se zeptat, kdo jste tam zil/zijete, jak se Vam tam libi? Nejake rady, tipy do zacatku?:-)
Napr. Jak to funguje s hromadnou dopravou? Atd..
Diky a hezky vecer :-))

Reklama

Reakce:

LKL
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 13.09.17 21:48

@Nikocka skvele! do anglie kam?

Bjustřík
Extra třída :D 13377 příspěvků 13.09.17 22:55
@Nikocka píše:
Zdravím ;-)Za 14 dni odjizdim na 3 mesice do Anglie. Nikdy jsem tam nebyla. Chtela bych se zeptat, kdo jste tam zil/zijete, jak se Vam tam libi? Nejake rady, tipy do zacatku?:-)
Napr. Jak to funguje s hromadnou dopravou? Atd..
Diky a hezky vecer :-))

Ahoj.. :),mrkněte SEM -sice asi 5 let staré téma, anebo třeba :think:

Bjustřík
Extra třída :D 13377 příspěvků 13.09.17 22:57
@Bjustřík píše:
Ahoj.. :),mrkněte SEM -sice asi 5 let staré téma, anebo třeba :think:.. SEM ,případně dole je ještě pár odkazů..

erdora
Kelišová 6070 příspěvků 14.09.17 11:36

@Nikocka nežije se špatně, až na ten déšť :zed:.
Jinak je to něco jiného než ČR, ale člověk si zvykne ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama