Jak se žije v Chomutově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jadviga
Extra třída :D 14546 příspěvků 11.05.12 08:42
Jak se žije v Chomutově

Ahoj. Zajímalo by mě, jak se žije v Chomutově. Jaké jsou zde ceny nemovitostí. Konkrétně byty 3+1 a 4+1 jaké jsou zde poplatky pro 4clenou rodinu(cca) jak je to zde s prací a na jaké ulice je třeba si dat pozor. Slyšela jsem, že je zde požehnaně nepřizpůsobivych a zajímalo by mě, kde jsou. Tyhle všechny informace bych chtěla vědět proto, že mi hlavou prolétla myšlenka v chomutově bydlet. Tak byste mi mohly pomoci v rozhodování. Děkuji všem za názory a postřehy.
Jinak v chomutově jsem tak třikrát až pětkrát ročně v zoparku nebo u jezera, po obchodech, ale víc nevím.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

petrul
Nadpozemská drbna 25959 příspěvků 11.05.12 08:57

tak cenu nemovitostí si můžeš zjistit na netu u nějaké realitky. Hodně záleží na lokalitě, seženeš 3+1 v osobku za 300 000 ale i za 900 000 ;) S prací je to bída, záleží jakou práci hledáš. No a nepřizpůsobiví… mi přijde, že jsou všude. Nejhorší je sídliště Kamenná a Kadaňská ulice. Ostatní sídliště taky žádná sláva, ale co naděláš. Bude hůř :?
Já tu bydlím od narození, takže si nestěžuju. Navíc nejsem ten typ, co by se odstěhoval někam daleko od rodiny a kamarádů. Ale dokážu si představit o moc příjemnější místa na bydlení :mavam:

careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 11.05.12 09:05

Ceny nevím, nežijí tam od 2001 ale cigani jsou všude , hlavně na kamenny, zahradni,pisecny ale i v centru. Hodně ta kadanska. Já osobně bych tam s dítětem nebydlela,maximalne v nějaký vilovy ctvrti kde černý nejsou

bulina
Extra třída :D 13675 příspěvků 11.05.12 09:09

jééé ahoj :mavam: taky bydlím v Chomutově. A zrovna jak píše @petrul bydlíme pod Kamennou na Školní pěšině. Nechali jsme si opravit barák a nastěhovali nám sem čtyři rodiny tmavších občanů. Takže máme díky nim pořád rozbitej výtah, už se nám podívali i do tý velký krabice, jak je tam internet (to píšu jak pako :lol: ), mrkli se i do sklepů, takže jsme nechali dát kamery. Díky nim máme neprodejný byty, ale to není jenom u nás, ono je to v celkově bych řekla v celým Chomutově a i Jirkově. Tam máme taky byt a ten prodáme asi hodně těžko nebo dost pod cenou :roll: My tady měli zájemce, a když viděl, jak nám z baráku vychází snad osmičlená rodina, tak nám řekl, ať se nezlobíme, že byt hezkej, ale nemají zájem :roll:

Anýsek18
Kelišová 7476 příspěvků 11.05.12 09:11

A co Žatce? Tu se nejlepnější byty pohybují kolem 300 000kč. Dá se to zjistit ze Žateckých novin kde se byty prodávájí nebo přes realitní kanceláře. C** jsou tu sice tak ale ty většinou uvidíš v centru. V panelákách jich pár žije taky ale co mi říkají známí tak se chovají slušně a nemají potřebu někoho napadat aj. Edit admin - odstraněn rasisticky zabarvený výraz

petrul
Nadpozemská drbna 25959 příspěvků 11.05.12 09:15

my bydlíme u Horní Vsi, Seifertova ulice a tady je klídek, ale taky tomu odpovídají ceny bytů. Ale stojí to za to, nemusim se bát pustit jednou dítě na hřiště. I když bůhví, co bude za pár let :?

ncc1701
Echt Kelišová 7943 příspěvků 11.05.12 09:18

Jsem od Jitrenky a krasa, zelen, detska hriste, do centra co by kamenem dohodil a zadni cikani. Pritel rika, ze je to parodie na vesnici, je tu plno rodinnych domu, par set metru za barakem zacina les a priroda, ja jsem z teto lokality celkem nadsena. Byty samozrejme drazsi. Ja jsem zkousela Chomutov vymenit za jine mesto, ale po peti letech jsem se vracela. Co se prace tyce, zalezi na tve kvalifikaci. Vypada to totiz, ze cim vyssi vzdelani mas, tim vetsi problem s hledanim prace tu je :-)

ncc1701
Echt Kelišová 7943 příspěvků 11.05.12 09:21

Jinak idylka je pro me na Zatisi nebo Domovine. Cikani tu vsude nejsou… Zamorili panelova sidliste, ale uz se stahujou i z centra…

petrul
Nadpozemská drbna 25959 příspěvků 11.05.12 09:23

@ncc1701 to jsme skoro sousedky :) souhlas, tady ta lokalita je snad nejlepší, jaká se dá v CV sehnat. A souhlas i s prací… mám VŠ a do práce jsem dojížděla až do Ústí, páč tady nic nebylo. A docela se děsím toho, až mi skončí rodičák, co tady budu shánět :nevim:

jadviga
Extra třída :D 14546 příspěvků 11.05.12 09:25

Holky. Tak jste mi moc nepomohly :-D teda čekala jsem, že to bude lepší. takhle to vypadá bídně vám povím. Já jsem z kladna a tady je taky cikánů požehnaně, ale na určitých místech. Takže v Chomutově je to asi všude stejně- pokud člověk nebydlí ve vilové čtvrti, jak je zde psáno. no paráda. A Zatec? To by šlo, ale já měla za to, že jsou tam byty dražší. My jsme v Žatci každou chvíli. Dříve jsme chtěli koupit byt v Žatci, ale než jsme po rozhoupali, tak byly najednou za milión. Což si můžu koupit jinde. Ale s prací v Žatci je to bída asi. Máme tam známý. Jeden jezdí do Prahy. Byt máme taky v Postoloprtech, tam je taky živo… Tam bych nesla.

petrul
Nadpozemská drbna 25959 příspěvků 11.05.12 09:29

@jadviga hele fakt musíš vybírat podle lokality. Jinak na cikány narazíš asi v každém městě. Je pravda, že tady na severu je to mazec :cert:

Anýsek18
Kelišová 7476 příspěvků 11.05.12 09:36

@jadviga Zkus si koupit žatecké noviny. Najde se tam toho plno. My máme svůj baráček v zeyerovce a nemůžeme si stěžovat. Jedna rodina ciganů tu bydlí ale nedělají žádný bordel. Hlavně je vidět tak lidi v žatci stojí všichni za sebou a zbrojí proti černým. Zkusím se ti po nějakém bytu kouknout.

ncc1701
Echt Kelišová 7943 příspěvků 11.05.12 09:41
@petrul píše:
@ncc1701 to jsme skoro sousedky :) souhlas, tady ta lokalita je snad nejlepší, jaká se dá v CV sehnat. A souhlas i s prací… mám VŠ a do práce jsem dojížděla až do Ústí, páč tady nic nebylo. A docela se děsím toho, až mi skončí rodičák, co tady budu shánět :nevim:

Ja jsem Rohacova :-) Taky jsem VS a problemy jsem vyresila zivnostakem. Doma jsem od cervence a praci jsem mela az od unora, to uz jsem ale byla v tom, tak z toho seslo. Snad budu mit po matersky kam jit…

Anýsek18
Kelišová 7476 příspěvků 11.05.12 09:47

@jadviga http://www.reality.cz/…/W81-241532/?c=7

Anýsek18
Kelišová 7476 příspěvků 11.05.12 09:52

@jadviga http://reality.remax-czech.cz/…osvoboditelu

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Dětské emoce: vznik neovlivníte, projevy ano

Emoce děti pociťují odmalička. Vznikají přirozeně díky kontaktu s okolním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tři přesvědčení, která získáme v dětství a neseme je až do dospělosti

I když si to občas nechceme připouštět, naše dětství mělo nepochybně velký... číst dále >

Bartošová, Bělobrádková a Babišová: Své manžely v politice podporujeme

Bez podpory své partnerky žádný politik dlouhodobě neuspěje. Kdo stojí po... číst dále >

Reklama