Reklama

Jak se žije v Hořovicích?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ewe_liina
Kecalka 230 příspěvků 14.01.17 10:52
Jak se žije v Hořovicích?

Ahoj maminky,
S manželem se budeme nejspíše stěhovat do Hořovic a pokud mate někdo zkušenost, budu moc rada, když napíšete, jak jste s místem spokojene? Já jsem původem z Pardubic, ted bydlíme uz přes 5 let v Praze, takže s menším městem zatím zkušenost nemám. Máme 15m holčičku a v červenci pribyde sourozenec, i kvůli dětem chceme tedy mimo Prahu. Vím, ze je to krok dobrým směrem, ale přeci jen se te změny bojím, trochu sobecké kvůli sobě… byla jsem zvykla tu jít na kaficko, tu na cvičeni, zkratka co člověka napadlo vždy šlo nejak zrealizovat :). Nikoho tam zatím neznáme, rodiny bydlí relativně daleko. Divala jsem se, ze z občanské vybavenosti nechybí snad nic, ale budu rada za jakýkoliv váš poznatek :) Předem dekuji

Reklama

Reakce:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 14.01.17 13:10

Ahoj, snad nevadí, že přispívám a nejsem z Hořovic..bydlíme kousek v Dobříši a podle mě je to díra..což tě nepotěší, ale to je můj názor a ty tam samozřejmě můžeš být spokojená. Ale zase je tam celkem vyhlášená porodnice..jezdí tam rodit i maminky z Prahy a jsou tam super svatební salony :D :D. Jinak maminky se ti určitě odtamtud nějaké ozvou, je jich tam celkem dost, tak snad na nějakou fajn budeš mít štěstí a pěkně se s místem zžijete. :mavam:

baccata
Kecalka 344 příspěvků 14.01.17 13:18
@Samantha9 píše:
Ahoj, snad nevadí, že přispívám a nejsem z Hořovic..bydlíme kousek v Dobříši a podle mě je to díra..což tě nepotěší, ale to je můj názor a ty tam samozřejmě můžeš být spokojená. Ale zase je tam celkem vyhlášená porodnice..jezdí tam rodit i maminky z Prahy a jsou tam super svatební salony :D :D. Jinak maminky se ti určitě odtamtud nějaké ozvou, je jich tam celkem dost, tak snad na nějakou fajn budeš mít štěstí a pěkně se s místem zžijete. :mavam:

Souhlasím. Jsem na půl cesty mezi Dobříší a Hořovicemi a navíc jsem chodila kdysi do Hořovic na střední školu… Největší problém tam je, kam zajít na jídlo, nikdy tam nebyla poradna restaurace. Navíc, velmi málo krámků, které by stály za to. Já jsem teda z vesnice a vždycky jsem byla a netoužím po městě, ale kdyby jo, tohle město je prostě dira. Ale porodnice je super úžasná a navíc je v Hořo relativně nové velké dětské hřiště s cukrárnou, kavárnou (hned naproti zámku). To je vlastně jediná věc, kvůli které tam jezdíme…

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 14.01.17 13:23

@baccata No s těma restauracema to je tragedie a celkově mi to město moc pěkně vyřešené nepřijde..Dobříš je Dobříš :D :D

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 15.01.17 00:59

Za me nikdy, zastal tam cas, skarede mesto, nic moc aktivity. Bydli kousek od Horovic znama a jdou zpet do Prahy.

Ewe_liina
Kecalka 230 příspěvků 18.01.17 13:48

Děkuji moc za zprávy, i když bych radši informace od někoho, kdo tam primo bydlí ;) Každopádně tu „díru“ budeme muset nejak zvládnout, pac to začíná nabírat na reálných obrátkách :) Naštěstí nám v Praze zůstal byt, tak vrátit se můžeme vždy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama