Jak se žije v Hořovicích?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ewe_liina
Kecalka 230 příspěvků 14.01.17 10:52
Jak se žije v Hořovicích?

Ahoj maminky,
S manželem se budeme nejspíše stěhovat do Hořovic a pokud mate někdo zkušenost, budu moc rada, když napíšete, jak jste s místem spokojene? Já jsem původem z Pardubic, ted bydlíme uz přes 5 let v Praze, takže s menším městem zatím zkušenost nemám. Máme 15m holčičku a v červenci pribyde sourozenec, i kvůli dětem chceme tedy mimo Prahu. Vím, ze je to krok dobrým směrem, ale přeci jen se te změny bojím, trochu sobecké kvůli sobě… byla jsem zvykla tu jít na kaficko, tu na cvičeni, zkratka co člověka napadlo vždy šlo nejak zrealizovat :). Nikoho tam zatím neznáme, rodiny bydlí relativně daleko. Divala jsem se, ze z občanské vybavenosti nechybí snad nic, ale budu rada za jakýkoliv váš poznatek :) Předem dekuji

Reakce:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 14.01.17 13:10

Ahoj, snad nevadí, že přispívám a nejsem z Hořovic..bydlíme kousek v Dobříši a podle mě je to díra..což tě nepotěší, ale to je můj názor a ty tam samozřejmě můžeš být spokojená. Ale zase je tam celkem vyhlášená porodnice..jezdí tam rodit i maminky z Prahy a jsou tam super svatební salony :D :D. Jinak maminky se ti určitě odtamtud nějaké ozvou, je jich tam celkem dost, tak snad na nějakou fajn budeš mít štěstí a pěkně se s místem zžijete. :mavam:

baccata
Kecalka 359 příspěvků 14.01.17 13:18
@Samantha9 píše:
Ahoj, snad nevadí, že přispívám a nejsem z Hořovic..bydlíme kousek v Dobříši a podle mě je to díra..což tě nepotěší, ale to je můj názor a ty tam samozřejmě můžeš být spokojená. Ale zase je tam celkem vyhlášená porodnice..jezdí tam rodit i maminky z Prahy a jsou tam super svatební salony :D :D. Jinak maminky se ti určitě odtamtud nějaké ozvou, je jich tam celkem dost, tak snad na nějakou fajn budeš mít štěstí a pěkně se s místem zžijete. :mavam:

Souhlasím. Jsem na půl cesty mezi Dobříší a Hořovicemi a navíc jsem chodila kdysi do Hořovic na střední školu… Největší problém tam je, kam zajít na jídlo, nikdy tam nebyla poradna restaurace. Navíc, velmi málo krámků, které by stály za to. Já jsem teda z vesnice a vždycky jsem byla a netoužím po městě, ale kdyby jo, tohle město je prostě dira. Ale porodnice je super úžasná a navíc je v Hořo relativně nové velké dětské hřiště s cukrárnou, kavárnou (hned naproti zámku). To je vlastně jediná věc, kvůli které tam jezdíme…

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 14.01.17 13:23

@baccata No s těma restauracema to je tragedie a celkově mi to město moc pěkně vyřešené nepřijde..Dobříš je Dobříš :D :D

Jogrr
Závislačka 4325 příspěvků 15.01.17 00:59

Za me nikdy, zastal tam cas, skarede mesto, nic moc aktivity. Bydli kousek od Horovic znama a jdou zpet do Prahy.

Ewe_liina
Kecalka 230 příspěvků 18.01.17 13:48

Děkuji moc za zprávy, i když bych radši informace od někoho, kdo tam primo bydlí ;) Každopádně tu „díru“ budeme muset nejak zvládnout, pac to začíná nabírat na reálných obrátkách :) Naštěstí nám v Praze zůstal byt, tak vrátit se můžeme vždy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >