Jak se žije v Liberci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.1.22 19:48

Jak se žije v Liberci?

Ahoj a hezký večer, vypadá to, že se s rodinou přestěhujem do Liberce. Chtěla jsem se zeptat těch, co tam žijí, jak jsou spokojení, co funguje dobře, případně na co si dát pozor? Máme školní děti, které budou chodit na kroužky, my všichni rádi chodíme do přírody a sportujeme. těším se na vaše příspěvky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
268
4.1.22 20:00

Buď prší, nebo jdeš do kopce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
4.1.22 20:13

@Fuflík horším případě jdeš do kopce v dešti :D :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4168
4.1.22 20:16

Liberec nikdy :lol: pokud teda nejdete do baráku. Pak se to tam asi přežít dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
4.1.22 20:28

Tak Liberec je krásné město, blízko lyžování, veškerá občanská vybavenost, spousta restauraci, hezké centrum.
Kdo nemá rád zimu, tak je to horší, víc sněhu, špatné parkování
Ale jako město moc fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5567
4.1.22 20:30
@Fuflík píše:

jistě, jinde po republice kopce nejsou :mrgreen:
Jinak LBC je ok, to si spíš pleteš s okolním Ještědským hřbetem nebo Jizerskými horami :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
4.1.22 20:32

Přírody je kolem dost, školy tu jsou taky. Kroužky mimo školu najdeš třeba v DDM Větrník nebo v ZUŠ Liberec. Jizerky jsou moc fajn na kolo, běžky i pěšky, ale často to tam je jak na Václaváku. Na kole po městě jezdí jen skalní fandové, cyklostezek je tu poskrovnu. Přijde mi, že je tu celkově čistý vzduch, hezké výhledy na všechny ty kopce kolem a spoustu míst na výlety v okolí. V dosahu je Český ráj, nedoceněné a o to méně navštěvované Lužické hory, Polsko i Německo. Jinak je to asi jako všude. Město je zadlužené, peníze mizí v číchsi kapsách a s majetkem se čachruje podle toho, kdo je u lizu… aneb jak se říká: jih, východ, západ a Syner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
4.1.22 20:34

Mne osobne se Liberec libi moc, idealni je samozrejme dum, blizko do prirody. Blizko do DE, hodne lidi vozi deti do nemecke skoly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40579
4.1.22 20:35

Skvěle. Zdravíme tam víkendy, příroda, blízko do DE, super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.22 20:47
@Fuflík píše:

vlastní zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.22 20:48

@LorneMalvo bydlíš v Liberci dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5567
4.1.22 20:50

Ach jo, mě se stýská. Stovky výletů v blízkém či trochu širším, ale dostupném okolí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 20:53

Liberec je me rodne mesto, ziju tu cely zivot a nemenila bych. S tim destem, to neni tak horke, naopak, treba v lete, kdyz je obdobi veder, vsude radi bourky a nam se to snad temer vzdy vyhne, coz je otravne :mrgreen:
Jak bylo psano, priroda vsude kolem, spousta moznosti na vylety. Kousicek Polsko, Nemecko. Vse je tu tak nejak blizko, da se rict, ze z kazde ctvrti jsi za pul hodky v centru. Spousta pracovnich moznosti, vyziti pro deti, mnoho skvelych restauraci.
Kdyby te neco zajimalo, ptej se.

• Citovat
  • Nahlásit
4.1.22 20:54
@Anonymní píše:
Liberec je me rodne mesto, ziju tu cely zivot a nemenila bych. S tim destem, to neni tak horke, naopak, treba v lete, kdyz je obdobi veder, vsude radi bourky a nam se to snad temer vzdy vyhne, coz je otravne :mrgreen:
Jak bylo psano, priroda vsude kolem, spousta moznosti na vylety. Kousicek Polsko, Nemecko. Vse je tu tak nejak blizko, da se rict, ze z kazde ctvrti jsi za pul hodky v centru. Spousta pracovnich moznosti, vyziti pro deti, mnoho skvelych restauraci.
Kdyby te neco zajimalo, ptej se.

jéé to je skvělé. napsala jsi přesně to, co mi o Liberci řekl přítel, navíc on tedy ještě přidal sportoviště, ZOO a tak. mohla bych ti napsat soukromou zprávu? nebo ty mě, když jsi tady anonymní? díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
4.1.22 21:01

..omyl

Příspěvek upraven 04.01.22 v 21:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...