Jak se zítra obléknout

575
6.7.20 20:02

Jak se zítra obléknout

Ahoj, zítra jedeme na výlet na Šumavu, má tam být dopo 13°C a odpo asi 15°C. Stačí nám dlouhé kalhoty, triko s dlouhým a svetr nebo mikina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3694
6.7.20 20:04

A ty nejsi svepravna? Nebo ti je 8?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49643
6.7.20 20:06

Vzala bych si dlouhe kalhoty a mikinu, triko s kr. rukavem. Do batohu bych si vzala kratase, kdyby bylo horko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3981
6.7.20 20:12

Já bych si vzala trictvrtaky, triko s krátkým a mikinu. Pribalila bych funkční triko s dlouhým, to nezabere žádný místo, nic neváží a v případě zimy pěkně zahřeje. Ale dost záleží na tom, kdo jde (dospělý, chodící dítě, dítě v kocare..) a taky na jeho horkokrevnosti. Ve chvíli, kdy já vytahuju zimní bundu, manžel odkládá kratase…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2007
6.7.20 20:12

Vzala bych si kratasy vyssi ponozky nebo podkolenly, tricko, mikinu, cepici a do batohu plastenku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
575
6.7.20 20:15
@Kaileee píše:
A ty nejsi svepravna? Nebo ti je 8?

Jde mi o to, ze jsme tady na navsteve, vylet nebyl v planu, takze tu nemam celou skrin.
Slo mi spis o to, jestli nebude synovi zima, ma jen teplaky, triko a mikinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13840
6.7.20 20:18

Kalhoty, triko s krátkým a mikina/svetr ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2654
6.7.20 20:20

@tabitta vezmi mu kdyžtak extra 1 nebo 2 trika s sebou, jestli nemáte lehkou bundu nebo vestu. pokud mu bude zima, tak si to pod mikinu navrství ;)
Mě osobně těch 13 stupňů přijde už chladno, ale záleží i jestli bude vítr a jak moc se zahřejete při tom výletě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
575

Diky vsem ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
774

Tak to je dobrý, kolikrát vykukuju z okna jak je, nebo na lidi na ulici jak chodí oblečení, mohla jsem si sem napsat… :lol: Ale vážně, pokud někam jedu v tomhle období, oblékám se, tak, aby mi nebyla zima, dlouhé kalhoty, svetr nebo mikina, ale zároveň, aby se dalo oblečení odkládat, takže bavlňěné tričko ap. ono, ale zítra žádné ůmorné vedro nehrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49643
6.7.20 20:21

Diteti bych samozrejme vzala do batohu i kratase i tricko s kr. rukavem. Kdyby se udelalo tepleji, nez predpovidaji. Ale pochopitelně dat mu veci, at mu neni ani zima. Proste mit u sebe v batohu pro pripad prevleceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3694
6.7.20 20:24
@tabitta píše:
Jde mi o to, ze jsme tady na navsteve, vylet nebyl v planu, takze tu nemam celou skrin.
Slo mi spis o to, jestli nebude synovi zima, ma jen teplaky, triko a mikinu.

Udelej to, co bys udelala, kdyby emimino nebylo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11327
6.7.20 20:49
@Kaileee píše:
Udelej to, co bys udelala, kdyby emimino nebylo :roll:

Zeptala se na facebooku? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit