Jak se zkrotit na začátku vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 23:40
Jak se zkrotit na začátku vztahu

Poznala jsem ho v létě a vím, že mě má rád. Já byla na raném začátku nejistá, ale teď mi do sebe vše zapadá. Je to s ním prostě dobré, on je ten člověk, za kterým bych se chtěla o práci vracet a trávit s ním čas, dnes zítra, každý den. Nemá to nic do činění s hnízděním, jen už delší dobu přemýšlím o změně bydlení + jsem poznala jeho a čím víc času s ním strávím, tím lépe. Jenže je to všechno krátce, nemůžu to na něj vybalit, uteče. Na něj by to bylo brzo. Pro mně ne, něco málo už mám za sebou, dám na svoji intuici dám a v tomhle mi dává zelenou a přijde mi pocitově, že jsme spolu třebas dýl jak půl roku. Děti nemáme ani jeden. I tak na něj ale nemůžu vybalit „pojď se mnou bydlet“, je to asi dobrý exemplář a nechci ho odradit tim, že bych ho hned někam tlačila.
Znáte to některá? Jak zklidnit hormon?

Reakce:
Ferdina
Stálice 70 příspěvků 30.10.18 00:34

A co si s ním promluvit, třeba to cítí stejně ? :)

solip
Kecalka 457 příspěvků 30.10.18 03:17

Ja bych s nim o tom mluvila. Pokud je to ten „ON“, tak ti nikam neutece, bude to citit stejne. Taky jsem se vzdycky bala, ze kdyz budu na chlapa „tlacit“, vyznam mu city a reknu, co bych si prala v budoucnu, utece. A pak jednou prisel dalsi muz, se kterym jsem se vsemu oddala hned od prvniho rande, nic jsem v sobe nedusila, mluvila jsem s nim od zacatku otevrene… Po 19 dnech jsme spolu bydleli, po roce jsme koupili dum, po dalsim roce se vzali, treti rok se narodil nas syn… :srdce: neboj se a jdi do toho vztahu naplno. Pokud utece, nebyl to ten pravy.

luloinka
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 30.10.18 08:46

@solip to je krásný :potlesk: máme to podobně :mrgreen: hned na první schůzce jsem vybalila že chci děti, ne hned ale chci. Bylo mi 19 a po dětech jsem toužila tak moc, že jsem odmítla ztrácet čas s někým kdo třeba děti nesnáší a nechce. On mi řekl, že pro něj děti nejsou překážkou. Po 2 týdnech společná dovolená, kde jsem vysadila antikoncepci :lol: po dalším týdnu společné bydlení (zatím v domě jeho babičky), potom do bytu. Po 3 letech se narodila scera, holt se nedařilo dřív… nynější skóre je 10 let spolu, 3 děti, zasnoubený skoro 2 roky, svatba měla být letos v červenci ale neplánovaně se v dubnu narodil syn (chtěli jsme třetí dítě dýl, ale stalo se a byli jsme šťastni) takže svatba bude v létě 2020. Vše nám klape, stále se přitahujeme, jsme zamilovaný, jo pár hádek bylo ale kde nejsou. No a do budoucna třeba ještě jedním dítkem vztah posílíme :-)

sahrazad1
Stálice 57 příspěvků 30.10.18 09:00
@Anonymní píše:
Poznala jsem ho v létě a vím, že mě má rád. Já byla na raném začátku nejistá, ale teď mi do sebe vše zapadá. Je to s ním prostě dobré, on je ten člověk, za kterým bych se chtěla o práci vracet a trávit s ním čas, dnes zítra, každý den. Nemá to nic do činění s hnízděním, jen už delší dobu přemýšlím o změně bydlení + jsem poznala jeho a čím víc času s ním strávím, tím lépe. Jenže je to všechno krátce, nemůžu to na něj vybalit, uteče. Na něj by to bylo brzo. Pro mně ne, něco málo už mám za sebou, dám na svoji intuici dám a v tomhle mi dává zelenou a přijde mi pocitově, že jsme spolu třebas dýl jak půl roku. Děti nemáme ani jeden. I tak na něj ale nemůžu vybalit „pojď se mnou bydlet“, je to asi dobrý exemplář a nechci ho odradit tim, že bych ho hned někam tlačila.

Proc se mirnit, klidnit? Jen smele do toho ( a pul je hotovo)! :mrgreen:
Ne vazne, kolik vam je, ze pul rok se zda málo? Ja cim jsem starsi, tim je to vsechno rychlejší :D
Pul rok je ok…

nostress
Extra třída :D 13619 příspěvků 30.10.18 11:10
@Anonymní píše:

Je dobře, že nic nechceš uchvátat, zvláště na začátku vztahu.Znám pár děvčat, které takto vždy spolehlivě odradí nějakého muže. Jejich specialita je pokud možno na prvním rande na něj vybalit, kolik chce dětí, jak se budou jmenovat, jaké bude mít svatební šaty, a kam poletí na svatební cestu. :D Ale teď vážně. Pokud opravdu uvažuješ o změně bydliště, tak mu to řekni s tím, jestli by ti nepomohl najít třeba nějaký vhodný podnájem. A jestli to i on cítí stejně jako ty, tak ti třeba sám navrhne, ať jdeš bydlet s ním. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >