Reklama

Jak se změnily oči u vašich dětí od 1 do 3 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kleris2
Povídálka 45 příspěvků 18.01.18 12:52
Jak se změnily oči u vašich dětí od 1 do 3 let

Ahoj holky, zajímá mě, jak se změnily očka u vašich dětí od 1 do 3 let. Je mi jasné, že větší změny z modré na hnědou se moc už nekonají, max na zelenou. Ale spíš drobnější změny u odstínu modrých očí apod. Díky

Přečtěte si článek: Miminko a péče o něj. Vše, co potřebujete vědět

Reklama

Reakce:

tedeira
Stálice 92 příspěvků 18.01.18 12:54

Dcerce trochu modré oči tmavly, ale jen decentně…

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19598 příspěvků 18.01.18 12:57

Neuvědomuju si, že by synovi oči nějak měnily barvu v tomhle věku, možná mírně tmavly (má je tedy hnědé)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1569 příspěvků 3 inzeráty 18.01.18 12:58

Starší syn vypadal do roka, že bude modrooký. Ve 2 letech už měl oči světle hnědé mixlé zelenou a teď ve 2,5 už mu tmavnou do čokoládové po mě :) Mladší má ve 1,5 roce oči pořád modré, tak u něj už se asi měnit nebudou :)

anathema
Echt Kelišová 7668 příspěvků 18.01.18 12:59

Obou dcerám kolem cca 3 let, z modré na zelenou.

blumen
Hvězda diskuse 41291 příspěvků 18.01.18 13:06

Postupne se menili do zelena, uprostred do hneda po manzelovi. Do roka modre.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25843 příspěvků 18.01.18 13:17

Dcera cca v roce se změnily na hnědou z takové tmavo modro šedé, v roce už měla jasně hnědé. Pak se začaly pomaličku měnit na hnědozelené, ted má 3,5r a má 1/3 zelenou a 2/3 hnědé.

JM12
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 13:18

Naše malá měla po narození oči hodně tmavé (až černé), teď ve třech letech má krásná světlemodrá kukadla :)

Aliik
Echt Kelišová 8277 příspěvků 18.01.18 15:46

Mladší dcera cca do 2 let modré, nyní je jí 5 a má je takové šedo-modro-zelené. Přijde mi, že se mění stále ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >