Jak se znovu zamilovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.05.18 20:55
Jak se znovu zamilovat?

Zdravím vás ženy, jdu se asi jen trochu vypovídat… Nemám s kým tohle probrat a celkem mě to trápí.
Včera jsem po delší době potkala svého bývalého, chvíli jsme pokecali a začal mě objímat a chtěl, abych mu dala pusu, už spolu nějaký ten pátek nechodíme, tak nevím, co ho ke mně tak přitahuje. Já byla ta, která se rozešla, byla jsem na něj hnusná, nedokázala si ho vážit, tak jsem to radši ukončila, abych mu zbytečně neubližovala. Včera jsem si uvědomila, že bychom to mohli možná zkusit dát znova dokupy, já se za tu dobu změnila, urovnala si myšlenky a začala si vážit toho, co pro mě lidi kolem dělají. Ale je tu jeden háček - nedokážu se už nejspíš znovu zamilovat. Zkrátka vím, že už to nebude jako dřív. Na jednu stranu ho nechci ztratit, ale na druhou stranu k němu nic necítím, tedy ne to, co kdysi. Hrozně by mě chtěl zpátky. Z mé strany bych chtěla, abychom zůstali jen kamarádi, pokaždé, co se vidíme, mi říká, jak jsem krásná, jak mám úžasnej zadek a pořád by mě objímal a dával pusy.
Byl někdo v podobné situaci? Vrátila jste se některá ke svému bývalému? Co udělat pro to, aby tam byly znovu ty city a já se znovu byla schopna zamilovat?

Reklama

Reakce:

Verurizeckova
Kecalka 392 příspěvků 01.05.18 21:03

Znáš to, dvakrát do stejné řeky nevstoupíš… To, kvůli čemu ses s ním rozešla poprvé by se vrátilo zase zpátky a ještě bez lásky… Zamilovat se je důležité a určitě to umíš, ale musíš potkat chlapa, který toho bude hoden :) I když si bývalého vážíš a nechceš o něj přijít, tak lásku jen tak v sobě nevydoluješ :) no, držím palce, ať to dopadne pro tebe co nejlépe :kytka:

Ou
Závislačka 4512 příspěvků 01.05.18 21:47

To vážně nejde naprogramovat.

Vzdejte se toho nesmyslu s kamarády -on zjevně chce víc. Jestli se od něj chcete odstřihnout a dát jemu svobodu, aby si našel někoho, s kým bude šťastný, když vy ho nechcete, tak se prostě přestaňte stýkat.

A nebo pokud vás přitahuje, tak se domluvte jen na sex - je docela dobře možné, že pak po nějaké době ho to přejde a vzájemně se pustíte.

PatrikEnd
Povídálka 47 příspěvků 08.05.18 14:14
@Anonymní píše:
Zdravím vás ženy, jdu se asi jen trochu vypovídat… Nemám s kým tohle probrat a celkem mě to trápí.
Včera jsem po delší době potkala svého bývalého, chvíli jsme pokecali a začal mě objímat a chtěl, abych mu dala pusu, už spolu nějaký ten pátek nechodíme, tak nevím, co ho ke mně tak přitahuje. Já byla ta, která se rozešla, byla jsem na něj hnusná, nedokázala si ho vážit, tak jsem to radši ukončila, abych mu zbytečně neubližovala. Včera jsem si uvědomila, že bychom to mohli možná zkusit dát znova dokupy, já se za tu dobu změnila, urovnala si myšlenky a začala si vážit toho, co pro mě lidi kolem dělají. Ale je tu jeden háček - nedokážu se už nejspíš znovu zamilovat. Zkrátka vím, že už to nebude jako dřív. Na jednu stranu ho nechci ztratit, ale na druhou stranu k němu nic necítím, tedy ne to, co kdysi. Hrozně by mě chtěl zpátky. Z mé strany bych chtěla, abychom zůstali jen kamarádi, pokaždé, co se vidíme, mi říká, jak jsem krásná, jak mám úžasnej zadek a pořád by mě objímal a dával pusy.
Byl někdo v podobné situaci? Vrátila jste se některá ke svému bývalému? Co udělat pro to, aby tam byly znovu ty city a já se znovu byla schopna zamilovat?

Nevzdávej to, bojuj :) mě opustila přítelkyně přesně jak popisuješ, ale já ji pořád miluju a plány už mám tajné na ní :potlesk: a snad to výjde, pokud ne tak :nevim: :kytka:

PatrikEnd
Povídálka 47 příspěvků 08.05.18 14:15
@Ou píše:
To vážně nejde naprogramovat.

Vzdejte se toho nesmyslu s kamarády -on zjevně chce víc. Jestli se od něj chcete odstřihnout a dát jemu svobodu, aby si našel někoho, s kým bude šťastný, když vy ho nechcete, tak se prostě přestaňte stýkat.

A nebo pokud vás přitahuje, tak se domluvte jen na sex - je docela dobře možné, že pak po nějaké době ho to přejde a vzájemně se pustíte.

a co když se budou chtít třeba týdně stýkat? :) tak já si myslím, že se to urovná a jejich vztah se možná stmelí a pořádně ukove.. :nevim:

káťa
Extra třída :D 12318 příspěvků 08.05.18 18:50
@PatrikEnd píše:
Nevzdávej to, bojuj :) mě opustila přítelkyně přesně jak popisuješ, ale já ji pořád miluju a plány už mám tajné na ní :potlesk: a snad to výjde, pokud ne tak :nevim: :kytka:

Bohužel dle popisu tvoje ex slečna už s tebou nechce mít nic společného a dala ti to zcela jasně najevo. Prosím tě kvůli tobě samotnému, nech ji být, ať se jí nezhnusis úplně totálně a nenávratně…

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 08.05.18 20:37
@PatrikEnd píše:
Nevzdávej to, bojuj :) mě opustila přítelkyně přesně jak popisuješ, ale já ji pořád miluju a plány už mám tajné na ní :potlesk: a snad to výjde, pokud ne tak :nevim: :kytka:

Tebe to nepreslo? Sorry ale uz kvuli ty holce doufam, ze se nenecha prekecat. Takovyho chlapa proste nechces.

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 08.05.18 20:45

Jinak zakladatelko poloz si otazku, proc ho chces zpatky???

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama