Jak sehnat nesehnatelnou knihu?

27068
8.7.15 18:15

Jak sehnat nesehnatelnou knihu?

Ahoj, potrebuji sehnat knihu Musaši od Eidži Joshikawa a nejspis mam smulu, nemuzu jii najit ani v antikvariatech. Nemate nekdo tip a zkusenosti, jak sehnat neco, co uz nejspis nebude vydane?

Popr. kdyby ji nekdo chtel samo prodat ( :mrgreen: ) budu rada, rada bych ji dala manzelovi. :)

http://www.databazeknih.cz/…/musasi-2978

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17546
8.7.15 18:25

http://www.alman.cz/…31:komentare tady by ji teoreticky měli mít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.15 18:26
  • Nahlásit
  • Citovat
12151
8.7.15 18:33
@Anonymní píše:
http://www.alman.cz/…31:komentare
Co tady?

Anonym omylem, pardon :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22611
8.7.15 18:40

@suvik a co ji koupit rovnou v bazaru na databazy knih? Tam jedna je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27068
8.7.15 18:51

Na tom almanovi ji nemaji, nejde dat do kosiku, to uz jsem zkousela. V bazaru databaze jsem nevidela…mrknu, dik.

Jsem jako dnes vzala aspon jednu za slusnej peniz na amazonu, nastesti je to v anglictine dobre ctiby, ale v cestine by to bylo proste lepsi no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27068
8.7.15 18:52

Hmm, tak za takovy hrisny peniz ji fakt nekoupim, i kdyz bych mu ji prala hodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22611
8.7.15 19:02

@suvik no jo, ale sehnat se dá. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3539
8.7.15 19:13

@suvik pokud by stačila elektronická verze (ms word), můžu zaslat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4230
8.7.15 19:20

taky za hříšné peníze a jinak mě napadlo napsat přímo do nakladatelství, které ji vydalo. Já takto sehnala taky nesehnatelnou knihu, za menší peníz, než se původně prodávala a pán mi říkal, že si vždy nechávají alespoň jeden až dva výtisky :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
8.7.15 19:30

No jestli netrváš na tom, knihu koupit… tak v knihovnách funguje tzv. meziknihovní výpůjční služba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27068
8.7.15 20:07

On ji muz uz cetl, spis ze po ni touzi mit ji doma. V klasicke ochmatavaci verzi :). Anglicka se da sehnat teda za mnohem min nez za skoro tisicovku v odkazu, pokud mi ji amazon fakt posle, tak tam byla i s postou za tri kila. Proto jsem ji vzala, at mam aspon neco.

Nabidka/poptavka je jasna, ale to si teda radsi sobecky koupim uplne jinou knihu za takovy penize. Myslim ze ani on by ji takto nechtel, za kazdou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2673
8.7.15 20:17

Pár podobně nesehnatelných knížek jsem už sehnala. Ale vždy je to na dlouho. Za nejlepší ceny jsem nakoupila na sbazaru, když jsem si zadala poptávku. Ale pozor, na sbazar se nabalují i podvodníci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.15 22:05

Ahoj knihomolky :) Zrovna jsem se chystala vlozit tuto knihu na prodej na MMB a narazila jsem na tuhle diskusi. Manzel uz knihu cetl a docela mi tu takova velka bichle prekazi :) Je v cestine se zlutym prebalem. Prodam za 350 Kc plus postovne. Suviku, jestli ji budes chtit, dej vedet. Pokud ne, soupnu ji na ten MMB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
25.9.17 20:40

Nemůžu sehnat knihu Andělin popel od Franka McCourtha. Ráda bych si ji přečetla, ale v naši knihovně není, v obchodech vyprodaná, na databázi knih až přiliš drahá, na bazarových serverech jsem ji nenašla. Byl by někdo ochotný mi ji levně prodat, nebo dobrým skutkem věnovat, nebo vyměnit za nějakou jinou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama