Jak sehnat obsluhu nahoře bez

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 21:14
Jak sehnat obsluhu nahoře bez

Otázka vyplouvá jasně z nadpisu… Jak sehnat na jeden večer obsluhu nahoře bez pro panskou rozlučku se svobodou? Nikoho takového neznám a je mi blbe napsat svým jménem někam do nějaké místní skupiny?
Prosim nechte anonym

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Netopirek
Echt Kelišová 9054 příspěvků 15.04.19 21:19

Inzerát?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 21:20

@Netopirek
Na ten už je buhuzel pozdě, má to být v pátek a dneska mě zaukolovali

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 15.04.19 21:21

Tak leda si tam objednat nejake profi stripterky. Normalni zensky/servirky ti tohle delat nepujdou.

Netopirek
Echt Kelišová 9054 příspěvků 15.04.19 21:22
@Anonymní píše:
@Netopirek
Na ten už je buhuzel pozdě, má to být v pátek a dneska mě zaukolovali

Tak pak jedině zkusit sprinterky.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 15.04.19 21:23

Škoda, dnes jsi mohl náborovat v Raif. bance :(. tam bylo obnažených cecků. minimálně 9 :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 15.04.19 21:24
@Anonymní píše:
Otázka vyplouvá jasně z nadpisu… Jak sehnat na jeden večer obsluhu nahoře bez pro panskou rozlučku se svobodou? Nikoho takového neznám a je mi blbe napsat svým jménem někam do nějaké místní skupiny?
Prosim nechte anonym

Mno, nebude to trapný? Já bych se poohledla po opravdové servírce, co nemá prsa po tatínkovi a vezme si, řekněme, trochu větší výstřih. Chlapci si zaslintaji a slečna servírka nebude máčet přednosti v pivu :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 21:27

@Burj Chalifa jsem žena a dostala jsem to úkolem o to trapnejsi mi je to shánět někde. Být chlap tak to asi normálně hodím na fb do nějaké místní inzertní skupiny ale takhle.. Navíc jsme úplný zapadakov a nejbližší služby např. stripterek jsem našla cca 80km daleko

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 26616 příspěvků 15.04.19 21:29

Zkus veřejný dům. :mrgreen: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 21:30

@Russet trapný to možná bude ale to už není můj problém. Mě jde spíš o to že to než jaké bude mít prsa aby ta obsluha měla alespoň nějakou úroveň

a12
Hvězda diskuse 35693 příspěvků 15.04.19 21:30
@Anonymní píše:
@Burj Chalifa jsem žena a dostala jsem to úkolem o to trapnejsi mi je to shánět někde. Být chlap tak to asi normálně hodím na fb do nějaké místní inzertní skupiny ale takhle.. Navíc jsme úplný zapadakov a nejbližší služby např. stripterek jsem našla cca 80km daleko

Tak to asi budes muset vzit ty :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 21:32

@a12 :mrgreen: to určitě :joy:

Gorlami
Závislačka 3309 příspěvků 15.04.19 21:32

Vzpomínám, ze za mých studentských let bývaly v jednom pajzlu na Jizaku středy s obsluhou nahoře bez. Tak možná zkusit nejit podobný podnik s tímto tématickym večerem v okolí…

Btw, proč si tento úkol s díky neodmitla?

Prof. Farnsworth
Kelišová 7131 příspěvků 15.04.19 21:34

Dej to hledat do google - dal bych tam nejbližší větší město např. „obsluha nahoře bez Ostrava“ apod. Firem co tohle dělají asi nebude až tak moc a tak budou pravděpodobně své pracovnice i dovážet do rozumné vzdálenosti desítek km.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 15.04.19 21:34

Kam padá vlastní sebeúcta. Obnažit cecky pro slintající novomanžílky. Trapas pro obě strany.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama