Jak sepsat odvolanÍ k soudu?

16
12.3.16 15:26

jak sepsat odvolani k soudu?

Dostala sem od soudu usneseni a mam podat odvolani jak to mam sepsat? Cas me tlaci. Prosim o pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1537
12.3.16 15:32

To dost záleží na tom, co v tom usnesení je a co jsou tvoje odvolací důvody :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
12.3.16 15:37
@nykysek666 píše:
Dostala sem od soudu usneseni a mam podat odvolani jak to mam sepsat? Cas me tlaci. Prosim o pomoc

Jak? Propiskou a na papír, nebo v počítači :roll:
To je jediná možná odpověď, když je dotaz takto „detailní“.
Jaké usnesení, o čem, v jaké fázi je řízení, co přesně namítáš (tzn. zda se vůbec procesně můžeš odvolat)… Trilion otázek.

To je jak kdyby přijdeš k lékaři „Bolí mě ruka. Co mi je?“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
12.3.16 15:47

Narodila se mi dcera a s ospod ani neprisly a nezkoumaly co vce mam pro malou. Musim dolozit najemni smlouvu pracovni smlouvy.Soud vydat usneseni o tom ze mi ji odebiraj a davaj ji do predbezne pece, a mam narok na odvolani prinesly mi to primo do porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
12.3.16 15:56

Tak se podivej treba sem

http://www.zbynekmlcoch.cz/…sti-odvolani

Prepis to podle papiru od soudu. No a to musis vymyslet ty, proc s tim nesouhlasis, asi v tom usneseni budou duvody, proc tak rozhodl, ty muzes napadnout a napsat jak si myslis ty, ze to je. Preci se deti neodebiraji bez duvodu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
12.3.16 16:29

@nykysek666 A komu ji dávají do péče? Jak na Tebe vůbec přišli? Nějaké problémy z minulosti, udání? Pokud máš problémy s bydlením, tak v některých klokáncích, chováncích je možné na přechodnou dobu ubytovat s dítětem i matku. Kojíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
12.3.16 16:41

@nykysek666 to je usnesení o nařízení předběžného opatření? Jaké jsou tam „důvody“ odebrání? Na čí podnět to bylo (kdo to dal k soudu)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
12.3.16 18:36

Ano kojila sem ji, ano je to predbezka. Mela sem jednu vaginu na peci ta me nesnasela uz od zacatku a pritom me na starosti mela jeji kolegine.ale tahle chtela at dam malou do adopce a kdyz sem nechtela udelala to takle, vymyslela si ze muj nema praci pritom ma dve jednu na plny uvazek a druhou castecny, mame byt ale ona tvrdila ze nemame a ze sme na ubytovne. a kdyz se jim ukazalo pracovni smouvy a najemni tak se snama ani nebavi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1946
13.3.16 00:31

Takto na dalku ti nekdo tezko poradi. obrat se na pravni poradnu nebo profipravnik.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
13.3.16 09:15

@nykysek666 nevěřím tomu, že důvodem je to, že přítel údajně nemá práci a že žijete na ubytovně. K tomu předběžku musela jistě doložit nějaké podklady, o které opírala svá tvrzení. Z nějakého důvodu si sledována ospodem, takže už nějaké dítě máš nebo si sama dítě… V tom bude něco víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama