Jak sestavit jidelníček pro školní jidelnu

Anonymní
4.1.19 20:09

Jak sestavit jidelníček pro školní jidelnu

Ahoj holky, je tu někdo, kdo ví, jak sestavit jídelníček pro školní jídelny? Nastupují jako vedoucí školní jídelny a vubec mi to nevysvětlil, jak se sestavuje takový jídelníček? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

83
4.1.19 20:12

Napište mi sz :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
4.1.19 20:39

Takže jsi nakonec vzala práci, kterou jsi nikdy nedelala a zaučili tě dvě hodiny a nevíš nic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.19 20:42

@Halamka no ještě smlouvu podepsanou nemám,snažím se to naučit,ještě mám domluvené zaučení v jidelne jinde,tak uvidim

• Nahlásit
  • Citovat
6249
4.1.19 20:42

Nekoukla ses na jídelníček nějaké jiné školy? Většinou to je volně přístupné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
4.1.19 20:49
@Anonymní píše:
@Halamka no ještě smlouvu podepsanou nemám,snažím se to naučit,ještě mám domluvené zaučení v jidelne jinde,tak uvidim

Tak držím palce. Dneska jsem seděla u vedoucí, která skládala jídelníček na dva měsíce a vím, že tam musí být potraviny ze spotřebního koše, jídla se nemají opakovat a být zastoupeny různé druhy. A samozřejmě se vejít do financí. Hodně štěstí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.19 06:56

@Halamka děkuji,a jak dlouho trvá sestavit takový jídelníček?

• Nahlásit
  • Citovat
4361
5.1.19 07:33
@Anonymní píše:
@Halamka děkuji,a jak dlouho trvá sestavit takový jídelníček?

Hele seděla tam nad tím asi hoďku a půl? Ale dělala ho na delší dobu a už v tom dělá pár let. Ona právě kouká i zpětně, aby se jídlo neopakovalo a nebyla třeba zahuštěná polévka když je smetanová omáčka a tak. Jako pro mě španělská vesnice, ale věřím, že když to člověk nějakou dobu dělá, tak to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1004
5.1.19 08:53

Záleží na spotřebním kosi,věku děti ATF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama