Jak šetrně a co nejrychleji vymyla tmavý přeliv ze špinavé blond

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
155
10.5.22 08:32

Jak šetrně a co nejrychleji vymyla tmavý přeliv ze špinavé blond

Ahoj holky, vím, že to podobných témat je dost, ale nějak jsem nenasla odpověď.. včera jsem byla po 2 letech u kadernice(já jsem taková, ze radši se nikam nechodim barvit protože to proste nikdy neudelaji tak jak bych chtěla, ale tentokrat jsem si řekla, ze bych to znovu mohla zkusit; ale byla to chyba :,( ).. teď k mému dotazu, mam přirozeně špinavou blond, ale už jsem to měla do půlky hlavy světle hnědou a chtěla jsem to prosvetlit metodou balayage.. kadernice mi ty vlasy stáhla a pak nanesla dva přelivy, tmavý k hlavě a světlejší do konců, jenže já to chtěla do teplých odstínu a mam to ledově blonďatý a u hlavy..pry to je hneda, ale já bych řekla ze spis skoro až černá :think:.. rozpuštěny to nevypadá tak špatně, ale když si to dam do culiku, mam to takový skoro cely černý..pry se to časem vymyje… jenže za jak dlouho a na jakou barvu? za mesic jedem na dovolenou a rada bych to měla trochu vymyté, je jasný, ze si to budu mít alespoň obden..ale dá se to nějak urychlit něčím? původně jsem premyslela, ze bych sla k jiné kadernici a nechala si to to nějak stáhnout..protože rada bych měla svou špinavou blond do teplejších odstínu zpět..jsem z toho nešťastná, co byste poradily holky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29627
10.5.22 08:38

To není černá, podle fotky spíš světlejší hnědá a mě se ten odstín hodně líbí, takže bych ho nechala, ale pokud se v tom necítíš a je to skutečně jen přeliv, tak mýt mýt mýt, klidně každý den, myslím že pomůže i šampon proti lupům, ty jsou min šetrné a rychleji stahují barvy. Ono se to tak po 20 umytich o dost stáhne. Hlavně bych se to nepokoušela něčím stáhnout doma, abys to neměla navíc flekate. Případně ti jít reklamovat no, aby ti to stáhla ta kadeřnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4473
10.5.22 08:39

Máš to hezky. Rozhodně to není černá. Já bych tomu teda neřekla ani hnědá, je to tmavší blond. Nevím, co jsi čekala. Přece si barvy vybíras na vzorcích, ona ti je ukáže, ty odsouhlasis. Ono to na každé vlasy chytne trochu jinak, ale to ti kadeřnice určitě taky řekla.. preliv máš za dva měsíce úplně pryc, tak se neboj. A pokud ta doména bude u moře, bude to pryč rychleji, ta sůl dělá divy kolikrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
10.5.22 08:40

@Kriss Tina černé to není ani podle okolí a kadernice, jen já jsem normalne blondyna tak je to pro mě dost tmavé…hele a když pouziju sampon proti lupum, nestáhne se mi to zpět do zluta? predtim než mi dala přeliv mi totiz vlasy “stáhla”..byly kanarkově žluty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
10.5.22 08:41

@Midaku ano za mesic jedem k moři, takže budu hooodně na slunicku a hodně v moři😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29627
10.5.22 08:43

@Teri18 no to je těžko říct jak se to stáhne, pokud si ten přeliv neměla na svoje přírodní vlasy, tak se buď může vymýt zas úplně do té žluté cos měla předtím, nebo pokud ty vlasy byly třeba už nějak vysušené, porézní, poškozené tím odbarvováním, tak ten přeliv naopak může jít vymývat dost blbě a zůstane tam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4473
10.5.22 08:45

@Teri18 no vidíš, moře a slunko ti tu barvu stáhne tak, až se ti to nebude líbit.. a příště asi líp komunikuj s kadeřnici, řekni úplně přesně, co chceš. Ale mas to fakt hezky, možná je to jen nezvyk, já vždycky po ostrihani pár dní chodím, že co jsem si to udelala :mrgreen: stejně teď u dcery, týden jsem si nadávala a teď jsem spokojena. Uvidíš třeba se ti to líbit začne. Jak ti to pochválí kámoška, hned bude líp :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
10.5.22 08:46

@Kriss Tina předtím jsem měla své odrostla hnědé no spíše špinavé blond vlasy, následně mi to stáhla resp. odbarvila, a pak nesla přelivy…říkala mi ze se to postupně vymyje.. snad ne do žluta :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
10.5.22 08:49

@Midaku jojo, mám to stejně..vždy odejdu od kadernice a nadavam si, co jsem to udelala :D..tak uvidime, jak se mi to časem vymyje, ale nejraději bych zpět svou špinavou blond, ale to bude trvat než se to vymyje a odroste :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29627
10.5.22 08:50

@Teri18 no tak to těžko říct co to pak udělá, bych se hlavně bála, že mi to stáhne ta mořská voda na tu žlutou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
10.5.22 08:51

Takova pekna popelava. A u me se jeste zadne kadernici takova nepovedla :,(
Ted to mas cerstve, dej tomu par dni a treba se ti to zacne libit. Velke zmeny byvaji sok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
10.5.22 08:54

@Kriss Tina budu se muset zeptat kadernice, zda se to nestane :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
10.5.22 08:56

Vždyť je to krásný :palec: mě se studené barvy líbí, tohle bych si na hlavu klidně nechala dát :)
Počkala bych, za měsíc to bude mnohem světlejší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29627
10.5.22 08:57

@Teri18 zeptej, i když ono ani ta kadeřnice neodhadne jak se zrovna tvoje vlasy budou chovat, někomu přeliv drží jak permanentní barva a někomu se vymyje hned. Navíc ještě k tomu to more no :nevim: tam už se vlasy zesvětlují a ničí i když nejsou barvene. Nicméně bych si sebou vzala fialový šampon, kdyby to náhodou šlo zas do žluta, tak ten aspoň stáhne ty nejhorsi žluté odstíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
10.5.22 09:02

@Cucajz myslis? já do dovči, když si to budu mýt obden jsem počítala, ze si to umyju tak 12 krát..což už by mohlo být znat..jedem tam za mesic, rada bych nosila culik, ale proste si přijdu hrozne, jak je to tmavý :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat