Jak si co nejlépe užít život?

Anonymní
4.6.20 21:11

Jak si co nejlépe užít život?

Dobry den, asi sem jdu s trochu divnym dotazem, nicmene chtela bych se zeptat jak jste si uzivali zivota po dvacitce? Jsem mlada, prijde mi ze jsem nic moc nezazila a tak bych chtela znat nejake nazory ci pribehy jak si co nejlepe uzit mladi, aby bylo pozdeji na co vzpominat. Drzim se od vseho zpatky a uz to potrebuju nejak rozrazit. :dance:
Obcas mam pocit, ze pokud u sebe nebudu mit chlapa a vztah tak si nic tolik neuziju, nevim jak si to vyvratit :nevim: Mely nebo mate to taky tak?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1967
4.6.20 21:27

Užiješ si ho, když budeš dodržovat Boží zákon :

1. Nebudeš mít jiné bohy mimo mne. (Neuctívej jiné bohy)
2. Nevezmeš jména Božího nadarmo. (Nezneužívej Boží jméno).
3. Pomni, abys den sváteční světil. (Zasvěť jeden den v týdnu Bohu a nepracuj)
4. Cti otce svého i matku svou, abys dlouho živ byl a dobře se ti vedlo na zemi.
5. Nezabiješ. (Nebudeš vraždit).
6. Nesesmilníš. (Měj v úctě lásku mezi mužem a ženou).
7. Nepokradeš. (Nezcizuj majetek druhých lidí).
8. Nepromluvíš křivého svědectví. (Nemluv o jiných lidech nepravdivě).
9. Nepožádáš manželky bližního svého. (Měj v úctě lásku mezi mužem a ženou).
10. Nepožádáš statku bližního svého. (Nezcizuj majetek druhých lidí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3783

Já jsem si užila mládí tím, že jsem se odstěhovala od rodičů. Nejsem typ na řádění, párty, cestování… prostě jsem začala žít sama na sebe a moc se mi to líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8446

Já bych Ti poradila, ať děláš, co Tě baví a zajímá, ale do ničeho se nenutíš. Já jsem měla několikrát pocit, že mi něco chybí a chci to zažít, třeba Silvestr s velkou partou, bydlet s kamarádkou ve stylu Přátelé, a když jsem to zažila, zjistila jsem, že to vůbec není pro mě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 21:32

Upřímně, po 20tce hned jsem dobře vydělávala, na tu dobu, žila v Praze, měla kolem sebe hodně lidí, pořád jsme někde parili, chodili na koncerty, pili drahý drinky, dnes bych tolik za flašku vína nedala :lol: A byla sranda. Užila jsem si to. Dnes mi je skoro 35, mám rodinu, čekám druhé dítě, bydlím na vesnici, máme domek, zahradu, maximálně děláme grilovacky. Plně mi to vyhovuje a svůj život mám ráda. To, co bylo dřív, patřilo k věku, tak to mělo být. Teď už jsem jinde. Normální životní vývoj :) Že jsem o něco přišla, si určitě nemyslím.

• Nahlásit
  • Citovat
45968
4.6.20 21:38

Věnuj se teď sobě, láska přijde. Zajdi si s holkama na pivo, nebo vínečko, bav se. Já jsem se taky začal seznamovat až po dvacítce- bylo mi 26 a o nic jsem nepřišel. Až přijdou děti, bude to jiný fičák. Dvacet je krásný věk- chtěl bych mít tolik ještě jednou. 8) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
4.6.20 21:56

Hlavně žij tak, jak sama uznáš za vhodný a jak se ti to líbí. Nic jako univerzální rada na užití života neexistuje. K čemu ti budou vzpomínky na propařený noci, když jsi tam ve skutečnosti seděla jak pecka a myslela na to, že by ti bylo nejlíp s knížkou v posteli a naopak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14752
4.6.20 22:01

Zapoj všechny otvory, pak teprve najdeš pravé štěstí :andel: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17445
4.6.20 22:11

No musis delat co tě naplňuje. Ja ve 20 mela prvniho syna a teprv pak byl muj život tak nějak kompletní- naplněný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
787
4.6.20 22:13
@Danikoof píše:
1. Nebudeš mít jiné bohy mimo mne. (Neuctívej jiné bohy)
2. Nevezmeš jména Božího nadarmo. (Nezneužívej Boží jméno).
3. Pomni, abys den sváteční světil. (Zasvěť jeden den v týdnu Bohu a nepracuj)
4. Cti otce svého i matku svou, abys dlouho živ byl a dobře se ti vedlo na zemi.
5. Nezabiješ. (Nebudeš vraždit).
6. Nesesmilníš. (Měj v úctě lásku mezi mužem a ženou).
7. Nepokradeš. (Nezcizuj majetek druhých lidí).
8. Nepromluvíš křivého svědectví. (Nemluv o jiných lidech nepravdivě).
9. Nepožádáš manželky bližního svého. (Měj v úctě lásku mezi mužem a ženou).
10. Nepožádáš statku bližního svého. (Nezcizuj majetek druhých lidí).

Ty jsi dost jeblej, viď? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
787
4.6.20 22:18

Zakladatelko, jsi mladá a nemáš závazky. Tak pař a bav se a cestuj. Jak já bych se zabavila… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
4.6.20 22:23

Ja mela ten samej pocit… tak jsem odjela do zahranici k mori na “dva roky”, nez se usadim, abych si neco uzila. No nic, uz jsem tu 5 let a je nas o jednoho vic, ale sranda byla a je, ne ze nee :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59576
4.6.20 22:25
@Anonymní píše:
Dobry den, asi sem jdu s trochu divnym dotazem, nicmene chtela bych se zeptat jak jste si uzivali zivota po dvacitce? Jsem mlada, prijde mi ze jsem nic moc nezazila a tak bych chtela znat nejake nazory ci pribehy jak si co nejlepe uzit mladi, aby bylo pozdeji na co vzpominat. Drzim se od vseho zpatky a uz to potrebuju nejak rozrazit. :dance:
Obcas mam pocit, ze pokud u sebe nebudu mit chlapa a vztah tak si nic tolik neuziju, nevim jak si to vyvratit :nevim: Mely nebo mate to taky tak?

Dělej,. Co tě baví.. Po škole jsem si našla dobře placenou práci, 5 let věnovala cestování, což byla paráda.. Pak touha po dítěti a ve 24 první syn.. Do toho muzika, festivaly, tetovani atd.. Dělám, co mě baví.. Bude mi 40 a spokojenost.. Mám spoustu zážitků, co mě nikdo nevezme.. A chlapa jsem k tomu nepotřebovala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.20 22:29

Já bych Ti hlavně poradila nemít děcka, pokud si chceš užívat život :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10175
4.6.20 22:32

Já jsem si užila zábavy dost, mám na co vzpomínat.
Ho k rak, jak chceš. Něco bychzmenula, určitě bych studovala, je to lepší zamlada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama