Jak si co nejvíce užívat nezávazný sex?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.1.22 11:35

Jak si co nejvíce užívat nezávazný sex?

Ahoj, nedávno jsme se s mým kamarádem dohodli, že bychom mohli zkusit „kamarádství s výhodama“, no sex už jsme spolu měli a fungovalo to, ale bylo takové „nudné“. Je mi 20 ůet a chtěla bych si teď zkusit jenom nezávazně užívat. Před nim jsem měla sex jen s jedním mužem a byl to takový stereotyp, jak po 20 letech manželství. A s mým kamarádem bych chtěla, aby to bylo jiné. Např. bych se ho chtěla zeptat, jestli by nechtěl zkusit sex na nějakém neobvyklém místě. Ale trochu se stydím se s nim o sexu bavit. Spíš se jenom kamarádíme a pak na to vlítneme, ale nebavíme se o sexu moc. Chtěla bych se s nim pobavit o tom, co se mu líbí a říct mu, co mně, abychom si to oba dva užili. Jak jste Vy s Vaším kamarádem s výhodama komunikovali o sexu? A taky bych se ho chtěla zeptat, jestli spí i s někým jiným a kdyžtak ho požádat, abychom dokud se vídáme spali jen spolu (to hlavně ze zdravotního hlediska). Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1754
8.1.22 11:43

:oops: Myslím, že s kamarádem asi nezávazný sex nepůjde. Přitahuje Té vůbec? Není lepší se zamilovat a s někým chodit? Nebo s kamarádem vytvořit vztah?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
8.1.22 12:02
@Anonymní píše:
A taky bych se ho chtěla zeptat, jestli spí i s někým jiným a kdyžtak ho požádat, abychom dokud se vídáme spali jen spolu (to hlavně ze zdravotního hlediska). Děkuji

Nevedou lidi podobné typy vztahů právě kvůli tomu, aby neměli ty závazky?…no pak mě napadá ještě alternativa ze zoufalství. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19859
8.1.22 12:05

Pokud ho chceš požádat, aby spal jen s tebou, tak už to v žádném případě není nezávazný sex, ale partnerská věrnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
8.1.22 12:13

Vy dva jste se spolu měli spíš zapsat na šachovej turnaj. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
8.1.22 12:17

Ono taky ne každý je na tu „nezávaznost“ typ, pro mě by to nebylo. Pro otevřenou komunikaci o takhle intimních věcech je potřeba důvěra, navíc u těch „kamarádů s výhodama“ prostě vždycky hrozí, že se jeden zamiluje a druhý ne, z čehož je pak jen trápení… Hrozí pak, že přijdeš o milence i o kamaráda. A na nějakou „domluvu o exkluzivitě“ bych taky nesázela, buď se vždycky chránit (kondom), nebo si najít monogamní vztah.
Celkově mi to přijde spíš tak, že v tomhle typu „vztahů“ nevýhody převažujou nad výhodama. Radši bych se zkusila normálně seznámit a zamilovat, ve 20 letech přece ještě nemusíš vysloveně hledat manžela, se kterým později založíš rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
8.1.22 12:21
@Anonymní píše:
Ahoj, nedávno jsme se s mým kamarádem dohodli, že bychom mohli zkusit „kamarádství s výhodama“, no sex už jsme spolu měli a fungovalo to, ale bylo takové „nudné“. Je mi 20 ůet a chtěla bych si teď zkusit jenom nezávazně užívat. Před nim jsem měla sex jen s jedním mužem a byl to takový stereotyp, jak po 20 letech manželství. A s mým kamarádem bych chtěla, aby to bylo jiné. Např. bych se ho chtěla zeptat, jestli by nechtěl zkusit sex na nějakém neobvyklém místě. Ale trochu se stydím se s nim o sexu bavit. Spíš se jenom kamarádíme a pak na to vlítneme, ale nebavíme se o sexu moc. Chtěla bych se s nim pobavit o tom, co se mu líbí a říct mu, co mně, abychom si to oba dva užili. Jak jste Vy s Vaším kamarádem s výhodama komunikovali o sexu? A taky bych se ho chtěla zeptat, jestli spí i s někým jiným a kdyžtak ho požádat, abychom dokud se vídáme spali jen spolu (to hlavně ze zdravotního hlediska). Děkuji

Protože je Ti dvacet, dá se dotaz pochopit. Jinak bych Ti napsala, že není nejlepší pouštět se do toho, o čem se potřebuješ radit na netu, jak si to užít. A dohodnout se na tomto zrovna s kamarádem, asi nebude nejlepší. Zřejmě vám v té nezávazné sex smršti, brání právě to kamarádství. Tak bacha ať nepřijdeš o sex i o toho kámoše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6011
8.1.22 12:36
@Anonymní píše:
Ahoj, nedávno jsme se s mým kamarádem dohodli, že bychom mohli zkusit „kamarádství s výhodama“, no sex už jsme spolu měli a fungovalo to, ale bylo takové „nudné“. Je mi 20 ůet a chtěla bych si teď zkusit jenom nezávazně užívat. Před nim jsem měla sex jen s jedním mužem a byl to takový stereotyp, jak po 20 letech manželství. A s mým kamarádem bych chtěla, aby to bylo jiné. Např. bych se ho chtěla zeptat, jestli by nechtěl zkusit sex na nějakém neobvyklém místě. Ale trochu se stydím se s nim o sexu bavit. Spíš se jenom kamarádíme a pak na to vlítneme, ale nebavíme se o sexu moc. Chtěla bych se s nim pobavit o tom, co se mu líbí a říct mu, co mně, abychom si to oba dva užili. Jak jste Vy s Vaším kamarádem s výhodama komunikovali o sexu? A taky bych se ho chtěla zeptat, jestli spí i s někým jiným a kdyžtak ho požádat, abychom dokud se vídáme spali jen spolu (to hlavně ze zdravotního hlediska). Děkuji

Kdyz je to nezavazne, tak ti bohuzel musi byt sumak, zda sexuje s ninymi. Ale rozhodne bys s nim nemela sex bez ochrany..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 12:53

Tak, nezávazně jsem myslela, že nemusíme řešit takový ty vztahovy věci, nechci aby spal s jinou, protože např HIV se přenáší i při orálnim sexu, který si s kondomem představit neumím, spíš bych se chtěla domluvit, že budeme spát jen spolu a kdyby se nám líbil někdo jiný, tak to ukončíme.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 13:15

Obávám se, že pokud se nenaučíš o sexu bavit a komunikovat, tak si ho pořádně nikdy neužiješ.

• Citovat
  • Nahlásit
567
8.1.22 13:16
@Anonymní píše:
Tak, nezávazně jsem myslela, že nemusíme řešit takový ty vztahovy věci, nechci aby spal s jinou, protože napřHIV se přenáší i při orálnim sexu, který si s kondomem představit neumím, spíš bych se chtěla domluvit, že budeme spát jen spolu a kdyby se nám líbil někdo jiný, tak to ukončíme.

to už snáz chytneš jiné nemoci z orálního sexu, než HIV. Aby došlo k přenosu, musel by ti ejakulovat do pusy a ty bys tam musela mít nějakou otevřenou ránu, samozřejmě je lepší být opatrný a chránit se, ale šance na nákazu HIV při orálním sexu jsou extrémně nízké. Bohužel není příliš mnoho statistik, protože většina lidí kromě toho orálního sexu praktikovala i nějaký jiný (vaginální / anální), tudíž se nedá určit, při které konkrétní aktivitě se nakazili.

Každopádně to, co popisuješ, mi nepřijde jako „nezávazný sex“, ale jako nějaká parodie na vztah – kamarádství ano, sex ano, monogamie ano, ale veškeré ty ostatní vztahové věci ne :nevim: v podstatě teda jen to „hezký“, hlavně žádné problémy. A pak se člověk má divit, proč se někteří lidé do těch vztahů neženou… Ale to ber jen jako můj pohled a povzdech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
8.1.22 13:52

Já tohle nikdy nezkoušela, ale myslím si, že ve 20 bych si to ani užít nějak moc neuměla. Už teď nad tím moc přemýšlíš a já bych byla ve 20 stejná.
Prostě buď tam je chuť a touha a pak to není nuda a zkoušíte různé věci nebo je tam teda vztah a důvěra (a pak to nemusí být nuda a můžete komunikovat a následně zkoušet různé věci) a nebo je tam jen jakýsi pokus o něco (ale spokojená z toho asi moc nejsi). Tak nevím, nemám zkušenost, ale přijde mi to nějak moc na sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat