Jak si dát pauzu od kamarádky?

Anonymní
28.11.19 09:50

Jak si dát pauzu od kamarádky?

Ahojda.
Chtěla bych si dát pauzu od kamarádky. Alespoň do Vánoc. Je mezi námi poslední dobou napětí.
Myslíte si, že to může pomoci?
Nechci přátelství ukončovat úplně. 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6596
28.11.19 10:00

Nemít do vánoc čas třeba? Po novým roce se ozvat, že se omlouvá, že si nic nestíhala ale že teď bys ráda dala to kafe… Ale nechápu to Teda..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24181
28.11.19 10:03

Tak jestli máte mezi sebou napětí, tak tím, že se měsíc nepotkáte, to napětí nemusí zmizet, pokud nevyřešíte důvod, proč to tak je… :think:

Já kdysi dávno taky měla jedno takový období, kdy sem na kámošky neměla vitamíny…prostě sem řekla, ať se nezlobí, ale že řešíš důležitý věci, jsi unavená, vánoce na krku a každou volnou chvíli si radši zalezeš do postele než abys někde vykecávala, a že se ozveš, až se situace uklidní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3875
28.11.19 10:08

Mě nepřijde nic zvláštního na tom se s kamarádkou měsíc nevidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
28.11.19 10:10

Ja mam taky takovy obdobi, pravidelne, ale o me je to znamy :mrgreen:.Takze na me netlaci a hlavne si to neberou osobne. Kazdymu proste dojde stava, porad resit ostatni a tahat na sebe problemy.Az se jakoby vyklidnim a odpocinu, zase jedem ve stejnym modu. Treba ted to obdobi mam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
28.11.19 10:12
@Popokatepetla píše:
Mě nepřijde nic zvláštního na tom se s kamarádkou měsíc nevidět.

Mne taky ne. Hlavne v dobe tel.Ale i ten mam ted,,vypnuty,,…zadna smrst drbu a stezovani si atd. Clovek nemuze byt porad houba a nasavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
28.11.19 11:12
@wildcherry píše:
Ja mam taky takovy obdobi, pravidelne, ale o me je to znamy :mrgreen:.Takze na me netlaci a hlavne si to neberou osobne. Kazdymu proste dojde stava, porad resit ostatni a tahat na sebe problemy.Az se jakoby vyklidnim a odpocinu, zase jedem ve stejnym modu. Treba ted to obdobi mam.

Jo. Taky to mam a lidem normalne relnu, ze mam svy obdobi. Hrabu se v zahrade a s nikym se nevidam, neberu tel, obtezuje mne to. Lidi to normalne vezmou a za 14 dni se treba vidime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 11:18

@wildcherry V době telefonu…Taky to od sebe lidi dost vzdaluje. Psaní a volání je sice konverzace ale normální komunikací tím nenahradis.
Vídám se s kamoskama celkem často.. Většinou jednou za týden nebo za 2…
S některýma i více a s některými méně..
Náhodou je to super :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
24400
28.11.19 11:43
@lolink píše:
Jo. Taky to mam a lidem normalne relnu, ze mam svy obdobi. Hrabu se v zahrade a s nikym se nevidam, neberu tel, obtezuje mne to. Lidi to normalne vezmou a za 14 dni se treba vidime.

Presne tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
28.11.19 11:48
@Anonymní píše:
@wildcherry V době telefonu…Taky to od sebe lidi dost vzdaluje. Psaní a volání je sice konverzace ale normální komunikací tím nenahradis.
Vídám se s kamoskama celkem často.. Většinou jednou za týden nebo za 2…
S některýma i více a s některými méně..
Náhodou je to super :mrgreen:

Mne neprijde, ze by to lidi od sebe vzdalovalo.Ne v souvislisti, o ktere ja pisu, ale je u me normalni, ze si s mamkou, tchyni, kamarady volam a casto, ale jak prijde,,moje obdobi,, nemam chut a silu ani na to a chci mit klid. Obzvlast v predvanocnim obdobi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
28.11.19 12:02

Ja spis nechapu tyhle vymluvy. Proste reknu, ze nemam na nikoho naladu, nikam nejdu a konec. Pro mne je to lepsi, jak si vymyslet, co mam vse na praci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56743
28.11.19 17:25

Normálně se s ní nescházej - nic není jednoduššího. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
28.11.19 17:37
@lolink píše:
Ja spis nechapu tyhle vymluvy. Proste reknu, ze nemam na nikoho naladu, nikam nejdu a konec. Pro mne je to lepsi, jak si vymyslet, co mam vse na praci.

Vid :think:.Normalne reknu, ze nemam naladu, kdyz ji nemam.Kdyz potrebuji uklizet, reknu ze si chci uklidit, kdyz mam den blbec, reknu ze mam den blbec, dokonce se priznam, ze se mi nechce nikam chystat :think: :mrgreen:…Naopak, kdyz si vzpomenu na byvalou kamaradku, ktera fakt uplne zbytecne kecala, no aspon to je duvod, proc je byvala.
Edit:jeden z duvodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
28.11.19 17:40
@mrav píše:
Normálně se s ní nescházej - nic není jednoduššího. :mavam:

Hmmm to mi prijde neslusny. Pokud je to kamaradka, tak snad pochopi Me duvody, zna mou povahu a nemusim se ji vyhybat, jako by ona byla v te roli spatne, ze neco udelala.Nebo aspon, ja si predstavuji pratelstvi jinak :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
28.11.19 17:45

Já teda nemám vyloženě kamarádku, ale nepřijde mi nic divnýho na tom, když si s kamarádem třeba pár týdnů nenapíšeme, měsíc, dva se nevidíme, a pak jdeme ven. Je to možná lepší se vídat méně, ale o to víc si to člověk potom užije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat