Jak si děláte rozpočet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 09.10.18 06:18
Jak si delate rozpocet?

Nove jsem si vynyslela system na rozpocet, tak jsem zvedava, jestli mi to bude fungovat. Zaplatim vsechny pravidelné mesicni platby a na spořící ucet dam 1500. To nesetrim ale je to na narazovky typu Vanoce, placeni popelnic atp. Ze zbytku mam 285 kc na jidlo na den. Cca stovka na snidani a svaciny pro dve deti, cca stovka pro treti postizeny, ji dost specificky jidla a patri to k postizeni. Dvacka pubosovi na svacinu a zbyva 60-70 kc na teplou veceri.
Mate naky tipy, jak mit finance pod kontrolou? Podelte se, diky :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

lucynka25
Echt Kelišová 7885 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 06:23

@Tarjei Ahoj, já mám na jídlo a drogerii 2000,– na týden a prostě se chci a musím vejít :mrgreen: Takže si dělám jídelníček na týden, podle něj (seznamu) nakupuji většinou ve slevových akcích a vychází mi to dobře.

Jsme 2 dospělí a 2 děti 4roky a 13měs.

Docela tu frčí diskuze 150,– na den , tak se jukni ;)

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 09.10.18 06:26

@lucynka25 jo videla jsem, Kornelie :mrgreen:..no rada bych z toho neco usetrila jenze to bych musela mit zdravy deti a ne retardovanyho autistu, kterej by radsi umrel, nez by jedl normalni jidlo…ale to mi vychazi jako Tobe, 285×7 je 1995 :)

lucynka25
Echt Kelišová 7885 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 06:31

@Tarjei :mrgreen: jj, ale občas se tam najdou i recepty na levné jídlo.

To se synem mě mrzí, nedovedu si to představit jak a co jí.. :think: Na něm asi neušetříš.
Ta 100,– na snídani se mi zdá moc :think: Co péct občas nějaké buchty, koláče? nebo ti sladké nejedí?

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 09.10.18 06:36

@lucynka25 stovka na snidani a odpo svacinu, pubertak strašně zere, uz je vetsi nez ja. 25 kc sunka, 25 kc syr, 25 kc toustovej chleba a cca dvacku pro oba neco malyho dobryho. A nejmenší se zacina taky pekne rozjidat. A nechci je cpat juniorem…

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 09.10.18 06:37

@lucynka25 jasne ze pecu..zrovna včera meli koblihy s mym tresnovym dzemem…

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 09.10.18 06:39

@lucynka25 autista ji samy smazeny hnusy, denne odmena za skolu sladka, pije jen neco .to je prostě porucha no..

lucynka25
Echt Kelišová 7885 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 06:43

@Tarjei to tě lituju.
Tak to asi opravdu víc nestáhneš, je fakt, že kluci žerou dost :mrgreen: Ještě že mám holky, i když tam to pak zase spolkou serepetičky na obličej :roll:

Tak hlavní je držet se toho, co jsis zadala a nepřesáhnout ;)

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 09.10.18 06:46

@lucynka25 no a az nejmladší přijde do puberty a zacne zrat taky, tak me jebne :mrgreen:

tasa
Echt Kelišová 9056 příspěvků 09.10.18 06:46
@Tarjei píše:
@lucynka25 stovka na snidani a odpo svacinu, pubertak strašně zere, uz je vetsi nez ja. 25 kc sunka, 25 kc syr, 25 kc toustovej chleba a cca dvacku pro oba neco malyho dobryho. A nejmenší se zacina taky pekne rozjidat. A nechci je cpat juniorem…

A šunka se dá přece nahradit,např­.chleba s džemem,chleba s medem,chleba se sýrem bez šunky plus v sezoně třeba rajče…

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 09.10.18 06:58

@tasa ehm promin ale kolik mas v peci pubertálních kluků?

debra.morgan
Závislačka 4145 příspěvků 09.10.18 07:16

@Tarjei vaříš na víc dní? tím hodně ušetříme u nás…

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 09.10.18 07:17

@debra.morgan joo jak to vyjde, no…

Ba-zalka
Povídálka 45 příspěvků 09.10.18 07:18

@Tarjei toto je ale srandovna odpoveď, chalani pubisi majú nejakú výsadu jesť šunku ? :) Stiahnuť by si to vedela upečením domáceho pečiva miesto toustaku, ten býva aj tak hnusneho zloženia, 20 za dobroty tiež niečo domáce, syr alebo šunka sa dá nahradiť nátierkou aspoň občas, vajíčka by tiež vyšli menej. Puberťák mám iba 1 ks ale práve s ním sa dá lepšie dohodnúť ako s malými deťmi, nedajboh s postihnutým, predpokladám že poznajú tvoju finančnú situaciu.

Ba-zalka
Povídálka 45 příspěvků 09.10.18 07:25

U nás čo sa týka rozpočtu klasika, povinné platby, šetrenie a benzín a ostatné si delíme cca po tyzdnoch, ale vždy sa snažím ušetriť aj z toho, síce na jedlo míňame malo ale máme zase iné náklady. U nás funguje systém počas týždňa skromnejšie jedla a cez víkend si spravíme niečo lepšie - piknik, grilovačku, brunch. To je aj taká motivácia počas týždňa, že sa tešíme na našu malú oslavu a keď máme chuť na niečo dobré tak si to kúpime na túto príležitosť :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >