Jak si dodat sebevědomí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
077lenka
Kecalka 110 příspěvků 30.01.19 20:22
Jak si dodat sebevědomí?

Nevím kam tohle zařadit.. Přijdu si že si moc nevěřím. Vždy mám radost, když se mi povede něco, z čeho mám obavu, že se mi nepovede :zed: což je zřejmě dobrá zpráva :P dřív jsem si věřila ale přestala jsem, protože se stala jedna věc která mě toho zbavila.. Nevím jak se nakopnout.. Treba, když narazim na člověka, (na poště, v krámu, na ulici) který se blbě vyspal a je na mě nepříjemný, trápím se tím celý den. Dřív bych to hodila za hlavu a řekla si,,Byl to deb! l ".. Až půjdu po rodičáku do práce, tak mám strach, že se ani nenaučim na kase :lol: :lol: ale když mám takové obavy, tak to většinou jde… Jsem vadná co?

Reakce:
Jennifer99
Povídálka 24 příspěvků 30.01.19 20:25

MILUJ SVŮJ ŽIVOT od Louise Hay, skvělá kniha a taky si sepiš na co jsi pyšná

077lenka
Kecalka 110 příspěvků 30.01.19 20:32

@Jennifer99 přemýšlím, že si takovou motivační knihu koupím ;) děkuji

smajlik345
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 30.01.19 21:34
@077lenka píše:
@Jennifer99 přemýšlím, že si takovou motivační knihu koupím ;) děkuji

kup je užasná. Jako základ a pak si koupít i další buď od ní a nebo jiné. A pomáhají nejen že zvednou sebevědomí, ale celkově ty změní život k lepšímu :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 21:37

@077lenka @smajlik345 mě pomohla moc
A clovek se musi i chvalit za malickosti
A jeste Ivo Toman je.dobrý a jeho videa

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >