Jak si dodělat maturitu po základní škole ?

172
23.6.21 17:28

Jak si dodělat maturitu po základní škole ?

Hezký den, mám základní vzdělání. Nedodělala jsem kvůli úrazu. Teď jsem se při 2 dětech rozhodla si vzdělání dodělat. Prosím kde mám začít? Víte o škole nějaké? Ideálně nějaké neplacené nebo levnější? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9221
23.6.21 17:33

Tak asi bych začal tím, že si vybereš obor a formu studia a pak bych oslovil školy v okolí přímo. A uvidíš co ti budou moct nabidnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30883
23.6.21 17:44
@Terte píše:
Hezký den, mám základní vzdělání. Nedodělala jsem kvůli úrazu. Teď jsem se při 2 dětech rozhodla si vzdělání dodělat. Prosím kde mám začít? Víte o škole nějaké? Ideálně nějaké neplacené nebo levnější? :)

musíš se podívat na školy u vás, ne každá má dálkové studium

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
23.6.21 20:05

Prohlédneš si jednotlivé školy, které by tě zajímaly - vybereš si obory, zaměření apod. Na základě toho se musíš rozmyslet nad formou studia (denní x dálkový), přičemž dálkové studium neumožňuje každá škola. Dále už je na tobě získat informace od školy, na internetu a tak, kde jsou vypsané podmínky pro přijetí a další důležité informace :) Držím palce, ať to vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
1.7.21 09:15

Zdravím, je to těžké najit nějakou skolu, která má dálkové nebo distanční studium. Také hledám, ale marně, hlavně v mém okolí. Také bych si chtěla udělat školu, ale vidím to bledě, buď je to moc daleko a nebo neotviraji k vuli malému počtu zájemců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
1.7.21 16:00

@Moniseeek nevím odkud jsi, ale ja chodim na SŠ Delta Pardubice. Maji formu distanční a dochází se pouze na testy vždy na konci pololetí a to každou neděli, celkem 6× za rok. Takže máš v prvním poleletí 3 neděle v Lednu a 3 neděle v červnu.
Je tam možnost i docházet v sobotu ( né každou sobotu to je ) na hodiny Matiky, Češtiny, Angličtiny, ale není to podmínkou. Podmínka tam je pouze ta, že splníš všechny testy v moodlu a pak udělat testy ve škole.
Jo a máme tam lidi z Brna i Prahy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
1.7.21 16:17

Zkus se podívat sem: www.atlasskolstvi.cz . Dá se vyhledávat podle různých kritérií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat