Jak si hrát s 9m miminkem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.1.22 12:46

Jak si hrát s 9m miminkem

Holky jak si hrajete? Nas malý se plazi, ale po bytě ještě nesmejdi, naučil se perovat to dělá pořád. Rada bych si s nim hrála jinak než že jsem s ním na hraci decce a ukazuju mu knížku a tak. Máte nějaké typy? Ještě nesedí tak nějaké typy pro nesedici. Díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7420
27.1.22 12:57

Nehrála jsem si nijak jinak než ty.. ukazovala hračky..nebo na rukách a chodili jsme po bytě.. dělali jsme baf a kuk.. schovala jsem se za ruky a pak udělala baf, nebo hepčí to byla strašná sranda… a nedávno jsem našla video, měla jsem na hlavě nějaký kus hadry (čepku nebo já nevím co)… ohla jsem hlavu a dcera se šíleně smála… to si i pamatuji, uplně se řehtala. Pak manžel ji házel do polštářu, dělali jsme letadýlko.. prostě tak nějak jsme spíše blbli… pak jak je starší se dá dělat více… a hlavně važ si toho že si pohraje dítko i samo, že mu právě nemusíš sedět celý den za dupou, i ta nuda, a to samozabavení je hooodně důležité!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9336
27.1.22 12:58

V tomhle veku se deti nejvic rehtaly hovadinam, jako kdyz jsem si na ruku natahla sacek a tou rukou na ne bafala a jak to sustilo, tak desna prca.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.22 13:12

Tak to je super. Právě kraviny, blbiny delame pořád q já nevím proč mám furt pocit že bych mu mohla dát vic :nevim: :lol: přitom se mu věnuji pořád. Tak jsme mi uklidnily. U nás baf a schovávani taky vede :mrgreen: a nebo když tančím q blbnu :mrgreen: nekdymam pocit že si vic hraju já :mrgreen: :think: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
9336
27.1.22 13:25
@Anonymní píše:
Tak to je super. Právě kraviny, blbiny delame pořád q já nevím proč mám furt pocit že bych mu mohla dát vic :nevim: :lol: přitom se mu věnuji pořád. Tak jsme mi uklidnily. U nás baf a schovávani taky vede :mrgreen: a nebo když tančím q blbnu :mrgreen: nekdymam pocit že si vic hraju já :mrgreen: :think: :srdce:

V tomhle veku jsou nejlepsi hracky nehracky mimochodem. Takovej vyrazenej ovladac od tv, co se da oslintavat, nebo stary klice, terno :lol:
Neboj, nic spatne nedelas. Jo jeste tip. Hracky mej treba na tri casti rozdeleny a vysyp vzdycky jednu ten den a stridej je, prcek zapomene, ze je uz videl. To vydrzi treba do dvou let klido ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9336
27.1.22 13:26

A prave neni vubec nutny se diteti venovat porad. Uci se zabavit se. Takze kdyz je v klidu, nech ho. On se ozve az Te bude potrebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5941
27.1.22 21:14

Mám 9,5m a líbí se mu zrcadlo, trocha vody v umyvadle a cákání. Akorát ten můj mrňous stojí, leze po čtyřech a už si sedá, takže se hodně zabaví cestováním po bytě. Jinak ho baví kapsle od kafe, balení sáčku do odpadkového koše a robotický vysavač 😆 😆 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
28.1.22 10:41

Moje 9m se plazi po byte a smejdi :D Nehraju si extra nijak, zabavi se sama vecma, ktery najde :D Jen ji mam na ocich, aby se ji nic nestalo. Jinak ji bavi lechtani nebo nekam zabori hlavu, rychle zvedne a ja musim rict baf :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat