Jak si má otec brát dceru po rozvodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.04.18 19:49
Jak si má otec brát dceru

Dobrý večer. Otec si bere pravidlně každou středu a sobotu jak je dáno v rozsudku a dnes si ji vzal a odpoledne mi napsal sms že mi dceru přiveze zítra. Nakonec ji mi přivezl jak má a řekl mi že v rozsudku je napsáno že to platí až po dobu rozvodu a já nevím jak to teda je s vydáním dcery když ten rozsudek platí až po rozvodu. Děkuji

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6271 příspěvků 28 inzerátů 28.04.18 20:16

Držte se rozsudku a nebraň tomu, pokud si ji bude chtít brát častěji. Ale důležitá jsou pravidla, tj. ne z toho udělat holubník ale dopředu se domluvit.

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 28.04.18 20:17

Podle me to plati od nabyti právní moci…coz je cca 14dnu

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 28.04.18 20:26

Určení styku a výživného platí jakmile vejde v platnost a nemá nic společného s tím, kdy nastane rozvod. Nicméně pokud otec chce širší styk, tak bych mu nebránila a požádala ho, aby tohle plánoval dřív, třeba že by ti při vrácení dcery ve středu řekl, že by byl rád, kdyby u něj v sobotu prespala, pak bych mu ji nechala.

teeer
Povídálka 16 příspěvků 28.04.18 21:03

Taky je mi divny, ze by to začalo platit až po rozvodu, tj. bůhví kdy. Ale pokud mas rozsudek v ruce, bude to tam jasné napsaný. Zkus si to znovu přečíst. Podle me to taky nabývá právní moci za 14 dnů nebo minimálně okamžikem doručení. Zda ustoupit a nebo ne bych viděla v závislosti na tom, jaky mate vztahy. Pokud hodně špatný, tak striktně dodržovat rozsudek. Pokud i otec bývá schopen vyjít vstříc, pak bych to taky v rámci možnosti taky udělala. Nenech se však omezovat. Pokud by ti to prodloužení návštěvy u otce nevyhovovalo nebo nějak omezovalo, protože mas plány nebo tak, omezovat bych se nedala. Ještě bych zvážila dopad na dceru a to, jestli je tam OK nebo ne. Navíc Jak tu někdo píše, je lepší, když můžeš dítě s případnou změnou seznámit dopředu. Měnit plány na poslední chvíli je vůči dítěti bezohledne. Kolik je dceři?

Anonymní  28.04.18 21:13

Dceři je 14 měsíců poslední 3 týdny dcera nechce k otci a rozsudku je je psáno na dobuv po rozvodu o úpravu styku. S otcem je spatna komunikace

veria
Generální žvanilka 22395 příspěvků 28.04.18 21:53

Tak většinou se tam píše “před a po rozvodu”. Pokud je tam jen PO rozvodu, a ještě nejste rozvedení, tak má zatím na dítě úplně stejný nárok jako ty.

Uživatel je onlineSaulus
Závislačka 2596 příspěvků 28.04.18 22:45
@Anonymní píše:
Dceři je 14 měsíců poslední 3 týdny dcera nechce k otci a rozsudku je je psáno na dobuv po rozvodu o úpravu styku. S otcem je spatna komunikace

Mozna by stalo za to napsat co se vlastne stalo. Rocni dite, otec stykac…

Anonymní  29.04.18 07:09

Dcera se velmi často na podzim a v zimě vracela a cela smrdela tabakovym kouřem. Do toho otec dáva dceru spát až kolem 3 hodiny a mála pak mi v noci nespí. Zkoušela jsem se různě s ním domluvit ale vždycky mluvila jeho sestra a on mlčel. Takhle je to pořád a když manželovi sestře řeknu že me její názory nezajímají že chci pouze mluvit s manželem tak to ona nedovolí.

canaglia
Závislačka 3572 příspěvků 29.04.18 09:07
@Anonymní píše:
Dcera se velmi často na podzim a v zimě vracela a cela smrdela tabakovym kouřem. Do toho otec dáva dceru spát až kolem 3 hodiny a mála pak mi v noci nespí. Zkoušela jsem se různě s ním domluvit ale vždycky mluvila jeho sestra a on mlčel. Takhle je to pořád a když manželovi sestře řeknu že me její názory nezajímají že chci pouze mluvit s manželem tak to ona nedovolí.

Musel bych vidět rozsudek, abych ti mohl poradit. Píšeš strašně zmateně.

Uživatel je onlineSaulus
Závislačka 2596 příspěvků 29.04.18 19:54
@Anonymní píše:

Vis ja jsem nemyslel ted co se stalo. Ale kdo jak odesel, proc je z otce stykac a tak..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama