Jak si mám poradit s manželem?

Anonymní
2.7.13 19:19

Jak si mám poradit s manželem?

Ahoj, máme teď s manželem nějakou krizi. Dala jsem si dohromady jeho klady a zápory a vyšlo mi následující- klady: Má rád našeho syna, bere ho ven, na procházky, hraje si s ním, ale nesmí moc zlobit, to je z něj nervní. Má stálou práci, omezil „pařby“ je víc doma. V posteli si s ním rozumím. Je společenský, komunikativní, lecos zařídí. Zápory - je líný, jak v posteli /1× za měsíc sex mi nestačí/, tak v úklidu doma, moc toho neudělá, ale za to kritizuje, co je vše špatně. Peníze mi nedává, platí dluhy z minulosti a hypotéku. Já celou mateřskou pracuju abych nás uživila. Hlavně mě štve ten nedostatek sexu a peníze, nevím, zda se to změní a já svůj život prožiju frustrovaná, nadržená a protivná. Už fakt koukám po ostatních chlapech, zdá se mi o nich a k manželovi začínám cítit až nenávist a současně zoufalství, že mě nechce. Jak mi chybí sex, tak jsem protivná a proto mě prej nechce. Co byste poradily.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7077
2.7.13 19:23

Tvl je fakt neuvěřitelný jak ty pánové uvažujou :cert:. Dobrá výmluva, že jseš protivná tak proto s tebou nespí… Tak ať začne a ty nebudeš protivná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
2.7.13 19:23

Já bych ho vykopla, co s takovým… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Malvajs
2.7.13 19:25
@Anonymní píše: . V posteli si s ním rozumím. …Hlavně mě štve ten nedostatek sexu a peníze, nevím, zda se to změní a já svůj život prožiju frustrovaná, nadržená a protivná. Už fakt koukám po ostatních chlapech, zdá se mi o nich a k manželovi začínám cítit až nenávist a současně zoufalství, že mě nechce. Jak mi chybí sex, tak jsem protivná a proto mě prej nechce. Co byste poradily.

Tak to nechapu, kdyz si s nekym rozumim v posteli, tak prece nemuze byt problem..?!Jinak muj bejvalej me taky neuspokojoval a vztah sel do kytek. Vydrzela jsem to pet let, pak jsem zacala koukala jinde. Ale to jsme nemeli deti, tak tezko radit :think:
Jo snad jedna rada, zkouset o vsem mluvit..i kdyz asi to neni uplne jednoduche :-( ten byvaly taky nekomunikoval a to byl dalsi kamen urazu.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
10959
2.7.13 19:29
@Anonymní píše:
Ahoj, máme teď s manželem nějakou krizi. Dala jsem si dohromady jeho klady a zápory a vyšlo mi následující- klady: Má rád našeho syna, bere ho ven, na procházky, hraje si s ním, ale nesmí moc zlobit, to je z něj nervní. Má stálou práci, omezil „pařby“ je víc doma. V posteli si s ním rozumím. Je společenský, komunikativní, lecos zařídí. Zápory - je líný, jak v posteli /1× za měsíc sex mi nestačí/, tak v úklidu doma, moc toho neudělá, ale za to kritizuje, co je vše špatně. Peníze mi nedává, platí dluhy z minulosti a hypotéku. Já celou mateřskou pracuju abych nás uživila. Hlavně mě štve ten nedostatek sexu a peníze, nevím, zda se to změní a já svůj život prožiju frustrovaná, nadržená a protivná. Už fakt koukám po ostatních chlapech, zdá se mi o nich a k manželovi začínám cítit až nenávist a současně zoufalství, že mě nechce. Jak mi chybí sex, tak jsem protivná a proto mě prej nechce. Co byste poradily.

jednoduché :mrgreen: vyměnit za lepšího :palec: ve všem! :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
2.7.13 19:32

To se rekne - vymenit za lepsiho.. ale po par letech poznas, ze jsou vsichni stejni. :mrgreen: A zvykat si na nove priposrane trenky uz se mi nechce. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.13 19:33
Já si
@Malvajs píše:
Tak to nechapu, kdyz si s nekym rozumim v posteli, tak prece nemuze byt problem..?!Jinak muj bejvalej me taky neuspokojoval a vztah sel do kytek. Vydrzela jsem to pet let, pak jsem zacala koukala jinde. Ale to jsme nemeli deti, tak tezko radit :think:
Jo snad jedna rada, zkouset o vsem mluvit..i kdyz asi to neni uplne jednoduche :-( ten byvaly taky nekomunikoval a to byl dalsi kamen urazu.

Já si s ním rozumím, když už to děláme, tak mi vyhovuje, uspokojí mě, ale pak zase nic…děs. Přitom myslím nejsem nějak hrozná, ostatní chlapy po mě dost koukají. Ale fakt nevim, kde bych sháněla jinýho, mě se zdá, že všude je něco…

• Citovat
  • Nahlásit
karfice
2.7.13 19:34

Si stěžuješ, že se ti chlap stará o dítě? Že jej bere ven? Kolik těch dluhů ještě má splatit?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.13 19:38
@karfice píše:
Si stěžuješ, že se ti chlap stará o dítě? Že jej bere ven? Kolik těch dluhů ještě má splatit?

neumíš číst nebo jsi hnidopich? to tam má mezi klady

• Citovat
  • Nahlásit
chatwenna
2.7.13 19:39

Jelikoz jsou pro me prachy a sex to nejpodstatnejsi, tak radim VYHODIT! :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@karfice píše:

Já myslím, že jsem to napsala jasně ne? Stěžuju si že nemám sex a prachy. Myslím, že je to ještě tak na 5 let, dost o tom mlží.

• Citovat
  • Nahlásit
karfice
@Anonymní píše:
neumíš číst nebo jsi hnidopich? to tam má mezi klady

umím číst, stěžuje si, že si nemá s kým zašukat, ale její chlap je dobrý táta.

• Citovat
  • Nahlásit
700
2.7.13 19:41

Vymenit :cert: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
karfice
2.7.13 19:42
@kaseny88 píše:
Vymenit :cert: :pankac:

Vyměnit? Mysli nato dítě, jen tak jen vymění, protože si nezašuká? A to dítě bude bez táty???

• Citovat
  • Nahlásit
10596
2.7.13 19:50

Jaky ten sex mate? Pokud lezis jen na znak, tak se nediv, ze ho to nebavi.Zkus mu udelat dobre. Probudit ho oralem neni spatne a neznam chlapa co by odmitl, ci pak nechtel potesit tu zenu.

Pripadne jsou i manzelske poradny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat