Jak si mám správně oholit klín?

20.8.15 15:51

Jak si mám správně oholit klín?

Dobré odpoledne, rozhodla jsem se po delší době neúspěchu požádat o radu. Jsem bruneta a genetika mě bohužel obdarovala tmavými chlupy skoro všude na těle (nohy, ruce, klín). S holením nohou a rukou nemám problém, ale ten klín…
Zkoušela jsem si ho holit žiletkou, ale vždy po holení mi zůstává takové „strniště“ a kůže je citlivá, často s pupínky. Přečetla jsem si, že mám kůži nejdříve na nějakou dobu namočit do teplé vody, aby chloupky změkly. Zkusila jsem, oholila a zase nic. Co tedy dělám špatně?
Zkoušela jsem i depilační krém Veet, který pro mě fungoval jen tak na 50%. Měl pro mě stejný efekt jako žiletka - strniště mě nedokáže zbavit.
Do vosku se mi nechce jít. Budu ráda, pokud se mnou budete sdílet nějaké tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1174
20.8.15 15:56

Taky mě trápí strniště po žiletce. Zatím se mi to nepodařilo vyřešit. Na vosk si tedy taky netroufam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26869
20.8.15 16:05

@LadyMeMo @Ijaa
Nějak nechápu co myslíte strništěm po žiletce? Jakože neoholí úplně do hladka? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 16:09

@AdLa12 Ano, já myslím to, že to nejde oholit úplně dohladka a že po holení žiletkou zůstane dost dlouhá část chlupu nad kořínkem neoholená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.8.15 16:09

Tak mě vždy vadily pupínky a svědění. Tak jsem to vyřešila strojkem. Sice tam něco zůstane, ale blbě (zarostle) to nevypadá. Ale pysky holím žiletkou, tam žádný problém nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
1174
20.8.15 16:10
@AdLa12 píše:
@LadyMeMo @Ijaa
Nějak nechápu co myslíte strništěm po žiletce? Jakože neoholí úplně do hladka? :think:

No přesně. Když to vezmu po růstu chloupků, tak je mám v některých místech tak položené, že to do hladka nejde a když to vezmu „proti srsti“, tak výsledkem jsou akorát tak podebrane chloupky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
20.8.15 16:10

Holite to po smeru nebo proti smeru rustu chloupku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 16:13

@mimi-111 Já tedy holím v klíně po směru růstu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
20.8.15 16:17
@LadyMeMo píše:

Já taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
20.8.15 16:20

Já, ať holím po směru nebo v proti směru, tak mám stejný problém :mrgreen: Ale už to neřeším. Příteli to nevadí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
20.8.15 16:20

Vim ze se to ma ale to bych se asi taky neoholila komplet. Delam to v protismeru a bezva uz jsem zvykla takze ani zarustani chloupku uz se nekona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca10
20.8.15 16:21
@LadyMeMo píše:
@Ijaa píše:
Já taky

Tak to může být ono. :nevim: Holím proti a nikdy nic nezůstane.

• Nahlásit
  • Citovat
6540
20.8.15 16:22

Já teda holím žiletkou, a občas to vezmu depilačním krémem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 16:23

@Luca10 A chloupky ti nezarůstají? Já když jsem zkoušela holit protisměru, tak jsem se nejen že pořezala, ale taky mi vyskákaly pupínky. Dělám to špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
20.8.15 16:23

A co zkusit profesionalni depilaci v salonu? Ja bych se teda bala ale urcite je to rozdil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama