Jak si mám vysvětlit jeho reakci?

Anonymní
23.2.21 17:44

jak si mám vysvětlit jeho reakci?

Ahoj holky,

poraďte mi prosím! :)

Mám takový trochu komplikovanější vztah a nevydržela jsem a lehce emočně vypěnila. Napsala jsem mu, že to v tomto rozpoložení nechci pokračovat, že mě to nebaví a potřebuji pocit jistoty, který nemám. Celé to navíc bylo přes SMS, protože je na služebce a dohádali jsme se po telefonu. Celý špatně. Pak jsem po něm štěkala že ho miluju a položila to, abych mu za 5 min volala a bavila se už normálně :zed: No trapas, ale stalo se.

Každopádně jsem se rozhodla, že tohle už se nesmí opakovat a že moje sny jsou asi vzdálené od těch jeho a že si každý půjdeme svou cestou.

No, čekala bych cokoliv - ignoraci, reakci - ok/nechci tě ztratit, ale dotyčný dělá, jakoby mu žádná zpráva nepřišla.

Četl jí (byla fakt dlouhá), napsal, že jsem rekordman roku :roll: a od té doby dělá jakoby nic, sice komunikace lehce vázne, ale je milý, pozorný, píše jak se těší, až se uvidíme a že myslí na ten můj sen (říkala jsem mu před 3 dny, že se mi o nás zdálo a popisovala jsem mu to do detailu) a že je krásnej.

Aby toho nebylo málo, bavili jsme se spolu kdysi o dětech, fakt jen náznakem, a v tom snu jsme měli 2 a třetí na cestě. No a on mi napíše, že na to myslí celý den a že by ho zajímalo, jestli to třetí by byla holčička nebo chlapeček anebo dvojčata (,máme je v rodině), ale že mu to je vlastně úplně jedno, že mu dělá radost už jen ta představa těch 3 dětí a detaily jsou nepodstatné.

Jsem z toho úplně zmatená, vůbec nevím jak si to vysvětlit, ten náš problém kvůli kterému jsem to vyhrotila to neřeší, ale čekala jsem, že to prostě skončíme, že se mu třeba i uleví, ale reakce je taková.

Jak to na vás působí, prosím a jak to mám uchopit já?

Jinak ještě uvedu, jsme spolu krátce, půl roku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
542
23.2.21 17:55

Asi mu došlo, že ti prostě ujely nervy a nechce se v tom nimrat. Buď se k tomu vrátí až se vrátí že služebky a bude klid. Nebo bude dělat že nic, žes to řekla že vzteku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
23.2.21 17:57

No nevím jestli už po půl roce máš potřebu dělat scény a vztah bereš jako komplikovaný, tak bych zrovna nad tím mít spolu děti neuvažovala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
23.2.21 18:06

Řešte to raději osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 18:09
@Ardilera píše:
No nevím jestli už po půl roce máš potřebu dělat scény a vztah bereš jako komplikovaný, tak bych zrovna nad tím mít spolu děti neuvažovala :think:

no tak my nad tím neuvažujeme, to byla spíš taková nezávazná debata, nic na vážno :) Spíš oba máme kladný vztah k dětem, tak se občas tak bavíme, shodli jsme se že chceme velkou rodinu :) Ale určitě nejsme ve stádiu „výroby“ :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
69
23.2.21 18:09

No alfa samec to zrovna není.
A myslím, že Tě nechce ztratit. Možná po pár podobných scénách změní názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 18:10
@Jana dnešní píše:
No alfa samec to zrovna není.
A myslím, že Tě nechce ztratit. Možná po pár podobných scénách změní názor.

no nedivila bych se :mrgreen: Já se za to stydím, o tom žádná, úplně mi ujely nervy, jak nikdy. Sice to nebyl žádný řev apod, ale v jednou chvíli ho miluju a za sekundu nesnáším. No, asi koukal.

A jak jsi myslela to, že to není alfa samec? (ale není, to já souhlasím).

• Citovat
  • Nahlásit
69
23.2.21 18:16

Podle toho, co jsi napsala, je spíš submisivní a na tvou scénu je jeho reakcí podlézání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 18:39
@Jana dnešní píše:
Podle toho, co jsi napsala, je spíš submisivní a na tvou scénu je jeho reakcí podlézání.

podlézání bych neřekla, spíš ignorace :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
254
23.2.21 18:48

Náhodou to je docela dobrá reakce, pokud vidí, že ti ujely nervy, dělá, že se nic neděje, nechce se v tom babrat a situaci vyhrocovat, hlavně pokud jste teď každý jinde a nemáte možnost to řešit osobně.
Zas ale nelze čekat, že takhle blahosklonně bude reagovat pokaždé.
Tys to myslela vážně s rozchodem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10004
23.2.21 18:57
@Jana dnešní píše:

Nemyslím si, že je submisivní nebo podlézá.
Naopak asi dokáže být nad věcí, to je velké plus.
Jestli je rozumný, tak ví, že to na dálku nevyřešíte a nemá cenu teď dělat jakékoliv zásadní rozhodnutí.
Nechte to, až se uvidíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 19:04
@Karamba2020 píše:
Náhodou to je docela dobrá reakce, pokud vidí, že ti ujely nervy, dělá, že se nic neděje, nechce se v tom babrat a situaci vyhrocovat, hlavně pokud jste teď každý jinde a nemáte možnost to řešit osobně.
Zas ale nelze čekat, že takhle blahosklonně bude reagovat pokaždé.
Tys to myslela vážně s rozchodem?

to nevím :oops: já ho miluju, ale náš vztah není jednoduchý už od začátku a já si uvědomuju, že se občas dost trápím. Takže rozumově bych to skončila, citově ani omylem. V tu chvíli jsem to ale myslela vážně, respektive já mu navrhla, že to skončíme, nepsala jsem to nijak ultimativně. Měl prostor k reakci :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 19:04
@Lucie_Sx píše:
Nemyslím si, že je submisivní nebo podlézá.
Naopak asi dokáže být nad věcí, to je velké plus.
Jestli je rozumný, tak ví, že to na dálku nevyřešíte a nemá cenu teď dělat jakékoliv zásadní rozhodnutí.
Nechte to, až se uvidíte.

To je asi rozumné, i když já si trochu začínám myslet, že to neotevře ani osobně :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
254
23.2.21 19:09
@Anonymní píše:
To je asi rozumné, i když já si trochu začínám myslet, že to neotevře ani osobně :zed:

No to bude na tobě, to otevřít. Pokud budeš chtít.
On to podle mě bere jako úlet, emoci, ze které vychladneš, a pokud nevychladneš, budeš s tím muset začít ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
23.2.21 20:17

Prostě to nebere asi jako NE nebo jakože KONEC. A jestli ho miluješ a jestli s ním chceš být, tak to už taky neřeš a bud´ za to ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat