Jak si může žena v 50ti najít chlapa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 14:18
Jak si může žena v 50ti najít chlapa?

Otázka je jasná. Máte s tím někdo zkušenost? Mám mamku, je sama přes 10 let a už jí to hodně trápí. Nemá moc přátel, je to stále pěkná ženská a párkrát zkusila seznamku, byla to tragédie. Doporučil byste někdo něco?

Je docela domácí typ, baví ji četba, dokumenty, květiny, případně kino nebo občas nějaký folkový festival…tam ale bohužel nikdy nikoho nepoznala.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jaholos
Kecalka 184 příspěvků 16.06.19 14:28

No to je pro zensky pruser v tomhle veku. Predpokladam, ze bude chtit muze na urovni, ktery je podobneho veku, udrzovany, ma dobrou praci, nema dluhy atd. Jenze takovy bude mirit na mladsi rocniky nez mamka. A pro zeny zbydou na vyber jen ti loseri, nebo vyrazne starsi, ale dedka zase nebude chtit ona.
A hodne zalezi na lokalite, nekde v Praze do bude uplne jiny nez na vesnici. V Praze se da delat hodne aktivit, jsou ruzny srazy zajemcu neceho a je vetsi sance potkat lidi.

Venetia
Hvězda diskuse 43851 příspěvků 16.06.19 14:48
@Anonymní píše:
Otázka je jasná. Máte s tím někdo zkušenost? Mám mamku, je sama přes 10 let a už jí to hodně trápí. Nemá moc přátel, je to stále pěkná ženská a párkrát zkusila seznamku, byla to tragédie. Doporučil byste někdo něco?Je docela domácí typ, baví ji četba, dokumenty, květiny, případně kino nebo občas nějaký folkový festival…tam ale bohužel nikdy nikoho nepoznala.

asi tu seznamku, nebo cekat na nahodu.
Ja se rozvedla ve 46. a nemuzu si na nedostatek chlapu stezovat …. hlavne nebrat to moc vazne, dat sanci i necemu lehcimu, nikdy se nevi, jak se to vyvine.

Jaholos
Kecalka 184 příspěvků 16.06.19 15:04

Jj s tim souhlasim nedelat zbytecny drahoty a neresit to tak vazne. S tim ma obecne problem hodne zen v kazdem veku a dost to odradi vas porad dobyvat a prevedcovat, ze jste ten pravy a zaslouzite si ji. :zed:

Dlouhá punčoška
Kecalka 149 příspěvků 16.06.19 15:42
@Anonymní píše:
Otázka je jasná. Máte s tím někdo zkušenost? Mám mamku, je sama přes 10 let a už jí to hodně trápí. Nemá moc přátel, je to stále pěkná ženská a párkrát zkusila seznamku, byla to tragédie. Doporučil byste někdo něco?Je docela domácí typ, baví ji četba, dokumenty, květiny, případně kino nebo občas nějaký folkový festival…tam ale bohužel nikdy nikoho nepoznala.

Seznamku, do které zajde osobně.
Ne internetovou. Existují i seznamky, které pořádají seznamovací akce pro nezadané - víkendy, výlety, dovolené.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 15:48

Ahoj, ja mam zas problem seznamit tatu s nejakou pani v jeho veku. Neni moc spolecenskej a nechodi do hospod a na jiny soolecensky akce (taky to nemam rada), ale uz jsem ho dokopala poridit si internet :D :D :D, tak snad se nauci vlezt na seznamku, protoze nic jinyho me taky nenapada :) :) :)

My Melody
Ukecaná baba ;) 2172 příspěvků 16.06.19 16:06

Normalne, stejne jako zena ve 30, anebo v 60. V praci, venku, na dovolene, pres internet…atd

mrav
Nadpozemská drbna 29995 příspěvků 16.06.19 16:28
@My Melody píše:
Normalne, stejne jako zena ve 30, anebo v 60. V praci, venku, na dovolene, pres internet…atd

A já ještě doplním dětské hřiště - jenže nevím, jestli bude mít ještě chuť a náladu se ve svém věku starat o malého cvrčka. :lol: :mavam:

Venetia
Hvězda diskuse 43851 příspěvků 16.06.19 17:28
@mrav píše:
A já ještě doplním dětské hřiště - jenže nevím, jestli bude mít ještě chuť a náladu se ve svém věku starat o malého cvrčka. :lol: :mavam:

jak te napadlo v padesati detske hriste?

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18496 příspěvků 16.06.19 17:30
@Venetia píše:

Fakt noční můra. Zejména když diskuzi založila dcera zakladatelky, která už zjevně na hřiště dávno nechodí.

laducha
Generální žvanilka 22624 příspěvků 16.06.19 18:27
@Venetia píše:

Já chodím v 50 na dětské hřiště :mrgreen: S dcerou. Vnuci zatím nikde :think:

Venetia
Hvězda diskuse 43851 příspěvků 16.06.19 18:29
@laducha píše:
Já chodím v 50 na dětské hřiště :mrgreen: S dcerou. Vnuci zatím nikde :think:

dcera je trochu infantilni?

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 16.06.19 18:34
@Venetia píše:

Pozdní mateřství.

laducha
Generální žvanilka 22624 příspěvků 16.06.19 18:34
@Venetia píše:

Není, je jí 10 :mrgreen: Synové už na hřiště nechodí, to by vypadalo divně, mají 25 a 30 :P
Já si na to hřiště spíš chodím pokecat s matkama.
Jo, a chlapů je dost. Já žádného nehledám, ale jsou. Jedna akce v létě, volat přestal až teď, druhá v březnu, další adept. I v těch 50.

Venetia
Hvězda diskuse 43851 příspěvků 16.06.19 18:38
@laducha píše:
Není, je jí 10 :mrgreen: Synové už na hřiště nechodí, to by vypadalo divně, mají 25 a 30 :P
Já si na to hřiště spíš chodím pokecat s matkama.
Jo, a chlapů je dost. Já žádného nehledám, ale jsou. Jedna akce v létě, volat přestal až teď, druhá v březnu, další adept. I v těch 50.

ja si taky nestezovala, vzdycky byl nekdo po ruce, ale chce to tu seznamku nebo vylezt ven z domu

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama