Jak si nabarvit obočí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 20:54
Jak si nabarvit obočí?

Chtěla bych se vás zeptat, jestli nemáte někdo nějaké zkušenosti se světlým obočím a jeho barvením. Já jsem od přírody zrzavá a mám díky tomu světlé, téměř neviditelné obočí. Vyzkoušela jsem už mnoho věcí.. Tužku na obočí, takovou jakoby „rasenku“, ale s ničím nejsem zcela spokojena :nevim:
Slyšela jsem o nějakých barvách, které se aplikují na obočí a obočí se tím v podstatě nabarvi, jako vlasy a drží to par týdnů. Má s tím někdo zkušenosti? Nebo s jakým koliv jiným barvením?
P. S. Ráda bych, aby moje obočí mělo po nabarvení zrzavou barvu :roll:

Reklama

Reakce:

veria
Generální žvanilka 23040 příspěvků 1 inzerát 19.03.18 21:02

Nejlépe zajít ke kosmetičce a ta ti to odborně upraví a nabarví. Samo experimenty by nemusely dopadnout nejlíp.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 19.03.18 21:09

Prodavaj v drogerce barvu na oboci, ale pokud mas svetlounky, nepoustela bych se do toho.
Edit-koukam ze chces zrz. Mam dojem, ze v drogerce maj jen hnedou a cernou.

jancabr
Kecalka 275 příspěvků 28 inzerátů 19.03.18 21:12

Chodím jednou za 2 měsíce ke kosmetičce. Poupraví a nabarví obočí a nabarví řasy. U předchozí paní jsem platila cca 100 Kč, teď chodím jinam a platím 200 Kč. S domácím barvením nemám zkušenosti. Napadá mě akorát hena.

ixule
Vesmírná mluvilka 34904 příspěvků 19.03.18 21:14

Zajdi ke kosmetičce, sama se do toho nepouštěj. :)

iH_NA
Povídálka 11 příspěvků 19.03.18 21:40

Domácí barvení určitě nedoporučuji. Odhadnout správnou barvu a nanést tak, aby byl hezký tvar a obě obočí stejná, není vůbec lehké. Profi ůprava a barvení není nijak finančně nákladné a opravdu vydrží cca měsíc.

rena621
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 19.03.18 22:09
@Anonymní píše:
Chtěla bych se vás zeptat, jestli nemáte někdo nějaké zkušenosti se světlým obočím a jeho barvením. Já jsem od přírody zrzavá a mám díky tomu světlé, téměř neviditelné obočí. Vyzkoušela jsem už mnoho věcí.. Tužku na obočí, takovou jakoby „rasenku“, ale s ničím nejsem zcela spokojena :nevim:
Slyšela jsem o nějakých barvách, které se aplikují na obočí a obočí se tím v podstatě nabarvi, jako vlasy a drží to par týdnů. Má s tím někdo zkušenosti? Nebo s jakým koliv jiným barvením?
P. S. Ráda bych, aby moje obočí mělo po nabarvení zrzavou barvu :roll:

Nedelej to sama. To nedopadne dobre. Urcite bez za kozmetickou. Nestoji to moc a budes krasna. Jinak me vyhovuje i pudr na oboci.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 20.03.18 18:30

Muzes zkusit na zubni kartacek nabrat neperletove zrzave ocni stiny a tim oboci procesat a dotonovat. Vsechny zrzky kolem me nosi hnede oboci. Pokud nemas upraveny tvar, nechala bych si nejdrive nekym solidnim oboci “vymodelovat” a pripadne nabarvit, to vypada nejlepe.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama