Reklama

Jak si nabarvit obočí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 20:54
Jak si nabarvit obočí?

Chtěla bych se vás zeptat, jestli nemáte někdo nějaké zkušenosti se světlým obočím a jeho barvením. Já jsem od přírody zrzavá a mám díky tomu světlé, téměř neviditelné obočí. Vyzkoušela jsem už mnoho věcí.. Tužku na obočí, takovou jakoby „rasenku“, ale s ničím nejsem zcela spokojena :nevim:
Slyšela jsem o nějakých barvách, které se aplikují na obočí a obočí se tím v podstatě nabarvi, jako vlasy a drží to par týdnů. Má s tím někdo zkušenosti? Nebo s jakým koliv jiným barvením?
P. S. Ráda bych, aby moje obočí mělo po nabarvení zrzavou barvu :roll:

Reklama

Reakce:

veria
Generální žvanilka 23415 příspěvků 1 inzerát 19.03.18 21:02

Nejlépe zajít ke kosmetičce a ta ti to odborně upraví a nabarví. Samo experimenty by nemusely dopadnout nejlíp.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 19.03.18 21:09

Prodavaj v drogerce barvu na oboci, ale pokud mas svetlounky, nepoustela bych se do toho.
Edit-koukam ze chces zrz. Mam dojem, ze v drogerce maj jen hnedou a cernou.

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 19.03.18 21:12

Chodím jednou za 2 měsíce ke kosmetičce. Poupraví a nabarví obočí a nabarví řasy. U předchozí paní jsem platila cca 100 Kč, teď chodím jinam a platím 200 Kč. S domácím barvením nemám zkušenosti. Napadá mě akorát hena.

ixule
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 19.03.18 21:14

Zajdi ke kosmetičce, sama se do toho nepouštěj. :)

iH_NA
Povídálka 11 příspěvků 19.03.18 21:40

Domácí barvení určitě nedoporučuji. Odhadnout správnou barvu a nanést tak, aby byl hezký tvar a obě obočí stejná, není vůbec lehké. Profi ůprava a barvení není nijak finančně nákladné a opravdu vydrží cca měsíc.

rena621
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 19.03.18 22:09
@Anonymní píše:
Chtěla bych se vás zeptat, jestli nemáte někdo nějaké zkušenosti se světlým obočím a jeho barvením. Já jsem od přírody zrzavá a mám díky tomu světlé, téměř neviditelné obočí. Vyzkoušela jsem už mnoho věcí.. Tužku na obočí, takovou jakoby „rasenku“, ale s ničím nejsem zcela spokojena :nevim:
Slyšela jsem o nějakých barvách, které se aplikují na obočí a obočí se tím v podstatě nabarvi, jako vlasy a drží to par týdnů. Má s tím někdo zkušenosti? Nebo s jakým koliv jiným barvením?
P. S. Ráda bych, aby moje obočí mělo po nabarvení zrzavou barvu :roll:

Nedelej to sama. To nedopadne dobre. Urcite bez za kozmetickou. Nestoji to moc a budes krasna. Jinak me vyhovuje i pudr na oboci.

tulipán
Závislačka 2994 příspěvků 20.03.18 18:30

Muzes zkusit na zubni kartacek nabrat neperletove zrzave ocni stiny a tim oboci procesat a dotonovat. Vsechny zrzky kolem me nosi hnede oboci. Pokud nemas upraveny tvar, nechala bych si nejdrive nekym solidnim oboci “vymodelovat” a pripadne nabarvit, to vypada nejlepe.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >