Jak si najít holku do které se hned zamiluju..☺☺

28.2.21 19:44

Jak si najít holku do které se hned zamiluju..☺☺

Chci se zeptat jak si najít holku v cca 16 letech! Nezajímají mě vaše připomínky atd. Zajímají mě vaše nápady jako třeba kam mám jít co tam Mám dělat jak se mám upravovat nebo jak vypadat vo dělat když nějakou uvidím nebo jak hledat holku do které se doopravdy zamiluju.
Je tu ale jeden problém za který teda upřímně nemohu a to je to že jsem nejspíše po otcovy zdědil adhd poruchu hyperaktivyty a i kdybych ne zdědil tak bych se tomu nedivil když můj otec deno denně stresoval mojí matku v nemocnici řval na ní měl blbé keci a nadával jí před porodem jakoby už od začatku co měla mít dítě jakože mě… a bohužel kvůli tomu co mám mě už dvě odmítli hlavně tu druhou jsem strašně chtěl dělal jsem co jsem mohl a navíc jsem jí i zkontaktoval a psal si s ní a kvůli tomu adhd mě odmítla jakoby se semno i bavit což mě dost urazilo a jsem z toho dost zklamaný což jiní co mají adhd by už dávno roz sekali doma pc nebo něco jiného. No jak je vidět já se udržel dost v klidu na to co mám a hledám jinou metodu jak bych mohl ještě nějakou takovou potkat… Já jako upřímně nechápu proč mě berou podle mích špatných stránek místo toho aby mě brali podle mích dobrých stránek kterých mám fakt hodně ne jenom že jsem fakt hezký kreativní je semnou sranda a zábava mám tolik zálib že by se z nich určitě dalo vybrat něco co by tu holku bavilo a tím fakt hodně zálib tím toho myslím úplné kvantum od sportů po cestování až po elektroniku až po pěstování a prostě obecně zahradničení. Chtěl bych tu holku ještě v dětství kdy nebudu mít povinnosti jako je práce atd jelikož někteří si řeknou že je to stejné ale není v dětství si s tou holkou můžu uživat tak že celý den s ní můžu trávit venku být spolu u jednoho z nás doma chodit se bavit ven jako třeba na nějaké atrakce nebo na procházku na výlety s rodinami obou a takhle každý celý den jo je i škola ok ale to je nic proti tomu že v dospělosti nebudu mít na tu holku tolik času a budu muset řešit vše za sebe a s tím adhd to bude ještě těžší. No a to nejmenuji to že v dětství si můžu najít holku lehčeji a to fakt mnohem lehčeji než v dospělosti.
Co se mi na holce nejvíce líbí a nejvíce mi na tom záleží: 1)Tvar a rysy obličeje jelikož mě se líbí holky co jsou docela specifické. 2)To jak se bude upravovat: make up, barva rtů, barva vlasů, atd barva vlasů je mi jedno jaká ale když by si je barvila tak hlavně žádné emo barvy jako modrá oranžová zelená jako růžová je ještě v poho ale dál bych už nezacházel..
A barva nehtů tak já bych asi volil červenou nebo tyrkisovou 3)délka vlasů nejradši mám buď hodně dlouhé nebo jen někam malinko pod ramena možná delší

1. jak se bude oblékat: mě se hodně líbí na holkách: 1- takové tričko které bude širší než ona a bude mít obří potisk.

2- jedno barevné tričko a přes to by si dala košili to se mi také líbí.
3-mě se osobně líbí to když si holka chce brát džínovou bundu tak mě se líbí něco co na ní bude dost vynikat nějaký vzor aby to mělo. 5)výška váha atd já upřednostňuji 165-175cm vysokou a cca 58kg těžkou prostě hubenou maximálně takovou mesomorphku nejradši ale ektomorphku
Jakože somatotyp jako je ektomorph a mesomorph.

1. doplňky jako náramky a prstýnky to bych také uvítal.

A dál bych to nerozebýral.
A je jasné že bych chtěl nějakou co bude hodná klidná a alespoň trochu chytrá a budu čistá jakože hygiena…
Ano vím že je to semnou těžké ale pokud ta holka není taková jakou bych si představoval tak se do ní nedokážu zamilovat a to je pravda mám to vyzkoušené. Takže to co by mě hlavně zajímalo jsou nápady jak takovou vysněnou holku mohl získat jak kde co tam Mám dělat jak to mám dělat jak mám vypadat co pro to mám dělat a vše okolo děkuji za pochopení…😏 😏 🤠 🤠

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1502
28.2.21 19:53
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16063
28.2.21 19:53

1. vzdát se iluze, že věci můžeš mít pod plně kontrolou
2. začí věci zkoušet, ne o nich jen přemýšlet.
3. naučit se brát chybu a odmíntuí jako součást procesu, ne jako katastrofální konec.

A pak potkávat se s holkama naživo, v prostředí kde spolu děláte něco co vás zajímá - ne jen on-line zkusit flirtovat a pak jít na nepovedené rande.

Nehledat zázrační triky a zaručené návody, ale smířit se sám se sebou, zajistit si nějaké základní sebepřijetí a sebevědomí plynoucí z toho co reálně děláš, a že postupně dokážeš dosahovat průběžných úspěch.

Jako pokročilé učivo je pak se naučit skutečně druhé lidi poslouchat a zajímat se o ně. To je celkem vzádná dovednost a ve skutečnosti to je dost silné afrodiziakum.

To jaké máš tričko je fakt úplně ukradené. Mezilidský kontakt není něco, co se dá nalevelovat vnějšími atributy, prostě musíš být sám za sebe a neschovávat se do nějaké masky, která ti popdle všeho nefunguje. Nejdřív se ale sám se sebou musíš zkamarádit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16063
28.2.21 19:55

Jo mimochodem - to že ty se hned zamiluješ je čistě hormonální reakce a bez toho abyste se vzájemně cítili to jde jen hodně těžko.

Stejně tak to že ty se zamiluješ ještě nenamená, že se automaticky zamiluje ona, nebo že tě vůbec bude chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20513
28.2.21 19:59

Tak doufám že jsi troll protože být můj syn tak si dám pár facek jak špatně jsem tě vychovala, jsi povrchní floutek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7568
28.2.21 20:01

Jako chlap mám z tebe radost, že chceš mít naprosto dokonalou přípravu a být na všechno připraven. Jako zkušený chlap ti můžu říct, že ti to bude k hovnu, každá ženská je úplně jinačí a co zabere u jedné te úplně zahrabe u druhé. :D

Takže se chovej přirozeně, slušně a na nic si nehraj a nevymýšlej si. To stejný platí pro oblekani. Stejně by to pak časem prasklo a budeš za blbce a lháře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
28.2.21 20:05

Tyrkisová zabila :lol: a obří potisk na tričku a ta váha taky :D Ideální váha je snad výška - 110. Jak jsi přišel zrovna na 58 kilo? :D Každopádně už vím, proč se mi vždy líbili starší kluci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.2.21 20:18

Pokud tu někdo zmínil to oblečení tak bych chtěl říct že jsem myslel že co by se mi líbilo na té holce a né na mě. Xd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30459
28.2.21 20:36

@Giga_dron.tt
Já jsem se zamilovávala do svých spolužáků. Holt smůla, když je covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30459
28.2.21 20:37
@Serpentini píše:
Tyrkisová zabila :lol: a obří potisk na tričku a ta váha taky :D Ideální váha je snad výška - 110. Jak jsi přišel zrovna na 58 kilo? :D Každopádně už vím, proč se mi vždy líbili starší kluci :D

A já vím, proč jsem si vybírala ty chytré. Abych nemusela číst hrubky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3146
28.2.21 21:55
@Giga_dron.tt píše:
Pokud tu někdo zmínil to oblečení tak bych chtěl říct že jsem myslel že co by se mi líbilo na té holce a né na mě. Xd.

Jo taak. Vsechny tve pozadavky splni roboticka pritelkyne, od makeupu, barvy obleceni az po klidnou povahu a cistotu. Jinac ulovit hodnou klidasku s ruzovymi vlasy, tyrkysovymi nehty, v sirokem tricku a vzorovane dzisce bude orisek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
28.2.21 23:03

@Russet Tu tyrkysovou jsem jako tyrkisovou napsala schválně špatně po vzoru zakladatele ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30459
28.2.21 23:05
@Serpentini píše:
@Russet Tu tyrkysovou jsem jako tyrkisovou napsala schválně špatně po vzoru zakladatele ;)

Já to pochopila. Jen jsem doplnila, že jsem raději vybírala ty chytré. Abych nečetla takové hrubky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3013
28.2.21 23:09

Začal bych čárkami ve větách, pak si vzal k srdci radu od @Cenarius .

A jinak nic. Jak je krásná ta naivita v 16. Taky jsem na tom byl podobně. I ve vztazích platí - trénink dělá mistra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3013
28.2.21 23:16

Jinak dvě poznámky: Že preferuješ holku, co je trochu chytrá a trochu čistá, to chválím. Jakože hygiena - cajk. A ektomorphka nebo mezomorphka - těžké rozhodování. Pozor, aby nebyla polymorphka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat