Jak si najít k sobě přátelé s dětmi?

Anonymní
31.12.19 17:43

Jak si najit k sobě přátelé s detmi ?

Zdravím, dnes je silvestr a na me nejak dolehlo ze s pritelem k sobě nemame žádné přátele s detmi :(
Bud máme kamarády kteří chcou furt pařit nebo kamarády kteri uz sice maji děti se kterymi se semtam sejdeme, ale takhle na posezení jako dnes nikoho :( My s pritelem nepotrebuje pít alkohol, ale stacilo by nam posedět s přáteli pobavit se povykladat dobré jídlo k tomu apod. Mame rodinný barák a jsme tu prostě sami. Vážím si toho ze mam dite psi rodinny barák, ale člověk obcas potrebuje nekoho na rozptýlení i na pritelovi to vidim jenze kde nekoho takoveho najit :( bud vsichni ostatni uz kamarady mají nebo to jsou kamaradi bez dětí kteri maji jiny zájmy coz se jim nedivim :( Máte nekdo podobnou situaci? Ja tak zavidim svym kamoskam co jsou proste obklopeni tolika kamaradi, ze se maji nakoho obrátit spolehnout :( nám přijde, ze kolem.sebe máme spíše takový co nas za zády pomlouvají, ze ne vzdy se v jejich spolecnosti citim dobře, protoze pak premyslim jestli jsem nerekla neco spatne, alr pak si rikam, ze nikoho jineho k sobě nemame. Pritom si nemyslím, ze jsme s pritelem nejak zapschly umíme se bavit a i bavit společnost a byt stredem společnosti. Jen jsme jeste nenarazily na žádné kamarády kterym bych doopravdy mohla věřit. Mrzi me to i vůči malé, že by si pak měla i s kým hrát:( Nijak jsem to nikdy neresila, ale dnes jak je ten silvestr a jsme sami tak to na mě dolehlo tak se omlouvám za vylev :( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1366
31.12.19 17:48

Najdi pro sebe a malou nějaký kroužek pro mámy na mateřské a Mimi a tam se seznámíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
31.12.19 17:50
@Anonymní píše:
Zdravím, dnes je silvestr a na me nejak dolehlo ze s pritelem k sobě nemame žádné přátele s detmi :(
Bud máme kamarády kteří chcou furt pařit nebo kamarády kteri uz sice maji děti se kterymi se semtam sejdeme, ale takhle na posezení jako dnes nikoho :( My s pritelem nepotrebuje pít alkohol, ale stacilo by nam posedět s přáteli pobavit se povykladat dobré jídlo k tomu apod. Mame rodinný barák a jsme tu prostě sami. Vážím si toho ze mam dite psi rodinny barák, ale člověk obcas potrebuje nekoho na rozptýlení i na pritelovi to vidim jenze kde nekoho takoveho najit :( bud vsichni ostatni uz kamarady mají nebo to jsou kamaradi bez dětí kteri maji jiny zájmy coz se jim nedivim :( Máte nekdo podobnou situaci? Ja tak zavidim svym kamoskam co jsou proste obklopeni tolika kamaradi, ze se maji nakoho obrátit spolehnout :( nám přijde, ze kolem.sebe máme spíše takový co nas za zády pomlouvají, ze ne vzdy se v jejich spolecnosti citim dobře, protoze pak premyslim jestli jsem nerekla neco spatne, alr pak si rikam, ze nikoho jineho k sobě nemame. Pritom si nemyslím, ze jsme s pritelem nejak zapschly umíme se bavit a i bavit společnost a byt stredem společnosti. Jen jsme jeste nenarazily na žádné kamarády kterym bych doopravdy mohla věřit. Mrzi me to i vůči malé, že by si pak měla i s kým hrát:( Nijak jsem to nikdy neresila, ale dnes jak je ten silvestr a jsme sami tak to na mě dolehlo tak se omlouvám za vylev :( :,(

Ahoj, máme podobný problém. Ale máme dítě až v pozdějším věku a než jsme měli dítě tak jsme dost pracovali a budování přátelství nebyl prostě čas. Najít dobré kamarády je těžké. Snažím se celou dobu co jsem na RD najít někoho k sobě a prostě to nejde. Ať dělám co dělám. Ale už jsem to vzdala, dítě bude brzy chodit do školky, tak kamarády bude mít tam a já zase v práci. Bohužel. U tebe mě napadá, proč si myslíš, že tě pomlouvají? Klidně napiš zprávu, ráda si s tebou napíšu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
31.12.19 17:52

Přesně. Podívej se například do nějakých obchodních center v blízkosti bydliště. Tam bývají hrací koutky. Nebo jsi mohla zkusit hodit něco sem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
31.12.19 17:55

A co sousedi? S těmi nejste v kontaktu? My se tady u nas sejdeme za chvili asi 5 rodin s detmi, pak pujdou deti spat a my v klidu popijem. Mozna by to chtelo se jen porozhlednout po nejblizsim okoli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 17:57
@7.straka píše:
Najdi pro sebe a malou nějaký kroužek pro mámy na mateřské a Mimi a tam se seznámíš.

To je jeste brzy ne kdyz je ji pul roku?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 17:58
@Dana V píše:
A co sousedi? S těmi nejste v kontaktu? My se tady u nas sejdeme za chvili asi 5 rodin s detmi, pak pujdou deti spat a my v klidu popijem. Mozna by to chtelo se jen porozhlednout po nejblizsim okoli

Sousedy máme vetsina starších lidí :(

• Citovat
  • Nahlásit
277
31.12.19 18:02

@roba18 Presne.. Ja mam tedy dve deti, manzel stale nekde. Jak jsme byli sami, porad jsme makali a soustredili se na praci. Snazila jsem se na MD a RD, krouzky atd.ale zadny vysledek. Spis mi pak prislo, ze se vtiram. Obcas tak max. nejake pokecani pred skolkou.. Mame par pratel, ale jsou ruzne po republice nebo v zahranici. Ti, co jsou sami a zustali sami a jsou blizko se s nami nudi (jako se dvemi detmi do peti let ani moc velka zabava neni). Ale zase mame rodinu a s nima jsme radi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
31.12.19 18:02
@Anonymní píše:
To je jeste brzy ne kdyz je ji pul roku?

Není, jsou klubíky, kde je třeba cvičení i pro půlroční děti. Takhle, ono je to stejně hlavně pro maminky, protože určitou izolací v téhle situaci trpí většina z nás

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
31.12.19 18:12
@M-77 píše:
@roba18 Presne.. Ja mam tedy dve deti, manzel stale nekde. Jak jsme byli sami, porad jsme makali a soustredili se na praci. Snazila jsem se na MD a RD, krouzky atd.ale zadny vysledek. Spis mi pak prislo, ze se vtiram. Obcas tak max. nejake pokecani pred skolkou.. Mame par pratel, ale jsou ruzne po republice nebo v zahranici. Ti, co jsou sami a zustali sami a jsou blizko se s nami nudi (jako se dvemi detmi do peti let ani moc velka zabava neni). Ale zase mame rodinu a s nima jsme radi

Me tedy přijde, že se ani maminky na těch kurzech bavit nechtějí. Chodili jsme do dvou a vždy to skončilo pozdravem v šatně. Pak si každá mamka hleděla svého dítěte/dětí a šlo se domů. Ať jsem se snažila zavést hovor jak jsem chtěla tak prostě nic. To samé na hřišti. Pokecaji a jdou domu toť vše. Kde je chyba nevím, možná nikde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
31.12.19 18:16

@roba18 Mam uplne stejnou zkusenost. Ale je fakt, ze nejsem extrovert. Chybi mi mit vic kamaradu/pratel-trebas by se mohli deti spolu pohrat atd. Ale jak to udelat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 18:23

Mámam to úplně stejně jako @roba18 a popravdě už jsem to po pár kroužcích vzdala. Buď tam dojde skupina mamin, které se evidentně chtějí bavit jen mezi sebou a zbytek se na okolí ani nepodívá a řeší jen své dítě. Maximálně tak nějaké co se vám osvědčilo, co používáte za příkrmy…a konec. Podle mě je potřeba s těmi lidmi mít aspoň něco společného - zážitky, společné známé, koníček… Ale jak to udělat, na to jsem doposud nepřišla. Ono většina těch lidí, kteří vypadají obklopeni lidmi přiznají, že to ani není nějaké hluboké přátelství, spíš takový nezávazný pokec o ničem, sektám nějaká společná grilovačka (to já moc neumím). :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1366
31.12.19 18:43
@Anonymní píše:
Mámam to úplně stejně jako @roba18 a popravdě už jsem to po pár kroužcích vzdala. Buď tam dojde skupina mamin, které se evidentně chtějí bavit jen mezi sebou a zbytek se na okolí ani nepodívá a řeší jen své dítě. Maximálně tak nějaké co se vám osvědčilo, co používáte za příkrmy…a konec. Podle mě je potřeba s těmi lidmi mít aspoň něco společného - zážitky, společné známé, koníček… Ale jak to udělat, na to jsem doposud nepřišla. Ono většina těch lidí, kteří vypadají obklopeni lidmi přiznají, že to ani není nějaké hluboké přátelství, spíš takový nezávazný pokec o ničem, sektám nějaká společná grilovačka (to já moc neumím). :nevim:

Asi takhle, nějakou BFF si v dospělým věku už nejspíš nenajdeš. Musíš si to přerovnat v hlavě, jestli ti stačí nezávazný pokec a grilovačka (mmch.to není málo) nebo sedět doma sama. Já jsem ráda za kamarády, se kterými si můžu poklábosit, ale rozhodně to není ten typ přátelství „komu budeš volat ve tři v noci, když ti někde v polích klekne auto“ a svý bolístky taky řeším spíš s rodinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
31.12.19 19:21
@Anonymní píše:
Bud máme kamarády kteří chcou furt pařit nebo kamarády kteri uz sice maji děti se kterymi se semtam sejdeme, ale takhle na posezení jako dnes nikoho :( My s pritelem nepotrebuje pít alkohol, ale stacilo by nam posedět s přáteli pobavit se povykladat dobré jídlo k tomu apod. Mame rodinný barák a jsme tu prostě sami. Vážím si toho ze mam dite psi rodinny barák, ale člověk obcas potrebuje nekoho na rozptýlení i na pritelovi to vidim jenze kde nekoho takoveho najit :( bud vsichni ostatni uz kamarady mají nebo to jsou kamaradi bez dětí kteri maji jiny zájmy coz se jim nedivim :( Máte nekdo podobnou situaci? Ja tak zavidim svym kamoskam co jsou proste obklopeni tolika kamaradi, ze se maji nakoho obrátit spolehnout :( nám přijde, ze kolem.sebe máme spíše takový co nas za zády pomlouvají, ze ne vzdy se v jejich spolecnosti citim dobře, protoze pak premyslim jestli jsem nerekla neco spatne, alr pak si rikam, ze nikoho jineho k sobě nemame. Pritom si nemyslím, ze jsme s pritelem nejak zapschly umíme se bavit a i bavit společnost a byt stredem společnosti. Jen jsme jeste nenarazily na žádné kamarády kterym bych doopravdy mohla věřit. Mrzi me to i vůči malé, že by si pak měla i s kým hrát:( Nijak jsem to nikdy neresila, ale dnes jak je ten silvestr a jsme sami tak to na mě dolehlo tak se omlouvám za vylev :( :,(

Ahoj, odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7427
31.12.19 19:46

Cítím se poslední dobou stejně osaměle. Napiš, odkud jsi, třeba se tu najde někdo, s kým zajdeš na kafe a třeba si padnete do oka. Sama bych někam vyrazila, ale musela by být náhoda, abys bydlela zrovna někde blízko. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat